Skocz do zawartości

Skarga na admina Daniel


Domino c(:

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Domino c(:

2.Nick admina/gracza który zawinił: Daniel.!
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 19.10 23.1.2014
6.Opis sytuacji:No znowu spro z Danielem tym razem przy tym wszystkim byl Admin Siom przynajmniej on widział jak Daniel się ze mnie wyśmiwa mianowicie . Zrobiłem jeden błąd a Daniel odrazu zaczął się ze mnie naśmiewać no oczywiśćie widać to na screenach .Następnie Daniel zaczął się ze mną kłucić na say ale oczywiście Daniel nie boi się że straci admina mam nadzieje co nastąpi .Po chwili napisał że coś do mnie ma więc napisałem żeby mi napisał co on odpisując mi na to że napisze mi na pw na FB lub gg więc podałem mu moje imię i naziwsko bo gg niepamiętam ani niechce mi się mu wysyłać bo ocywiśćie znając Daniela dał by mi perma bo uważał by to za reklame.No i po podaniu mu mojego imienia i nazwiska zaczął się wyśmiewać z mojego nazwiska to już była przesada więc mu odpowiedziałem i po tym dostałem bana na 3 h za obraze admina.Tak po za tym mam 2 screnny jak podaję mu moje dane a ostatni screen jest jak obraża mnie pod pretekstem nazwiska . Prosze opiekuna o nastawienie go do pionu lub odebranie mu admina.Ps proszę o ub :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam je chcialeś czemu by nie mas coś do mnie to napisz może to tu przy wszystkich co się będziesz krył.A tak apro po nie znaczy że masz się z moich błedów naśmiewać i prowadzić kłótnię na say.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym. Napisałeś do niego Gimbus i raczej wiesz za co dostałeś bana? 

Chciałeś się z nim umówić czy co? nikt przecież nie podaje swojego adresu ani imienia i nazwiska przez internet i to jeszcze nieznajomemu...

 

Każdy kto się ciebie zapyta o imie/nazwisko lub adres to ty tak bezpośrednio mu podajesz?

 

Totalna żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to on prosił o mój adres ? Czy ja się chcem z nim umuwić to nie zmienia faktu ze mnie przyzywał.Jesteś śmieszny kiedy on mnie obrażał nie było cie na serwerze no bo jak :). Cy to tylko ja go obrazilem ? On obraził mnie trzykrotnie i wyśmiewał się z moich błedów więc nie tylko ja jestem winny kolego no i zobacz screnny może ;d

 

Ps totalna żenada może najpierw sprawdź konsole a potem się wypowiadaj jeżeli nie byłeś do konca sytuacji nie uzasadniaj tego że tylko ja jestem winny :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel możesz sobie przepraszać a jak wejdę na serwer będzie to samo daruj sobie a co do pampeluny nazwałem go gimbusem ponieważ on nazwał mnie kwasem.Kolego zobacz screnny pewnie na nie nawet nie spojrzałeś.Co ty się tak na mnie uwziąłeś ja ściemniam ?Po co mam screnny i świadka nie tylko ja tu jestem winien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ss'y przejrzałem dla twojej wiadomości nie widze tam żadnego wyzwiska. Teraz będziesz specjalnie pilnował Daniela i gdy zrobi coś źle odrazu idziesz na forum naskarżyć. O byle gówno. Gdybyś go nie wyzwał to inaczej wyglądała by sprawa, ale nerwy ci chyba puściły i musiałeś coś napisać. Masz bana na własne żądanie więc nie wiem o co ci jeszcze chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu mi nerwy puściły ? Już o co chodzi Danielowi nie da się dowiedzieć zawsze jeżeli z Danielem pragnę się pogodzić on mi odpisuje Tak w sprawie o co mu/mi chodzi więc z nim nie da się innaczej gadać.A jeżeli nie ma wyzwisk z jego strony widać na ss że sam zaczyna i mnie wpienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na SS nie widać aby Daniel ciebie obrażał, wyzywał po prostu śmiał się :) a to nie podlega każe w żaden sposób.

 

Bana dostałeś za wyzwanie admina od "Gimbusów", potwierdza to inny admin.

 

Skarga niesłuszna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności