Skocz do zawartości

Wywiad z Ciaolin


Romet

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461674208__caolin.png

Redaktor :

яσмєт

photo-7304.jpg?_r=1387012790

Bohater:

Ciaolin

photo-6619.jpg?_r=1390203354

 

Witaj , na początek przedstaw się nam , powiedz ile masz lat i oczywiście gdzie mieszkasz

 

 

Cześć, mam na imię Maciek, mam 16 lat. Mieszkam w okolicach lublina, a dokładniej w mniejszym mieście, Lubartowie.

 

Jeżeli masz tak godzinkę wolnego czasu , co w tym czasie robisz ?

 

Lubię spędzać czas bawiąc się i ucząc nowych rzeczy w Gimpie. Wkładam w to całe swoje serce, chcę być w tym dobry. Myślę że niedługo na forum pojawią się efekty mojej pracy. Nie oznacza to jednak że cały czas wolny spędzam w grafice. Jestem często na forum, lubię je przeglądać. Ponadto oczywiście CS 1.6 i Cod 45k, gdzie adminuję Wiele by tu mówić, to nie jedyna gra w którą lubię pykać.Poza grami lubię też spędzać czas gotując

 

Będziesz się starał w przyszłości  o jakąś range na forum ?

 

 

Tak, myślę że jeśli w grafice będzie mi się wiodło, spróbuję złożyć podanie na grafika. W ostatnim czasie wykonałem wiele zleceń w dziale grafika, mam nadzieję że podobały się i mój trud zostanie doceniony.

 

Na pewno , Ja też Ci pragnę podziękować za zrobioną przez Ciebie sygnaturę Po za Counter-Strike 1.6 w jakie gry jeszcze grasz ?

 

Proszę bardzo Lubię grać w World of Tanks, ostatnio próbowałem coś ugrać w Counter Strike : Global Offensive do którego namówił mnie Daniel.! Czasem zagram w Shaiye, jak namówi mnie brat, choć nie ciągnie mnie do tej gry. Lubię też grać w Need for Speed Shift2 Unleashed.

 

Z Tego co napisałeś wnioskuje że masz Brata . Czy masz jeszcze jakieś rodzeństwo ?

 

 

Przepraszam, nieprawidłowość wkradła się do mojej wypowiedzi. Wymieniony wyżej brat, jest moim bratem ciotecznym, choć traktuję go jak rodzonego i jest mi bardzo bliski. Niestety jestem jedynakiem.

 

Aha , Nie wiem co powiedzieć

 

Masz jakieś zwierzątko ?

 

Mieszkam w bloku i byłoby to niewygodne posiadać zwierzaki w mieszkaniu, lecz mam również dom na wsi, gdzie mieszka moja babcia. Tam mam psa i kota

 

Jak się Wabią?

 

Pies Reksio, a kot Borys.

 

 

Fajne Imiona
Masz swój ulubiony film ?

 

Taak przepadam za całą serią Kac Vegas, ale jeszcze bardziej lubię Szybcy i Wściekli, konkretnie Fast Five. Ten film jest boski.

 

 

potwierdzam , też je uwielbiam .
Jakiego rodzaju muzyki słuchasz ?

 

 

Najbardziej lubię electro - house, ale również dubstep i pop.

 

Jak się dziś czujesz ? :D

 

A dziękuję, dobrze. Jestem zdrowy

 

Tak jak słyszałem jesteś Adminem na Cod 45k
Jak się czujesz z Tą posada ?

 

 

Dobrze, cieszę się z tego, że mogę adminować na tym serwerze. Staram się dodawać nowe propozycje dotyczące tego serwera, które urozmaicą grę.

 

Masz swojego ulubionego sportowca ?

 

Tak jest nim Cristiano Ronaldo.

 

Uprawiasz jakieś sporty ?

 

Zacząłem niedawno trenować taekwon-do, dodam że trenuję pod okiem Jarosława Suski, sześciokrotnego mistrza świata i dwudziestokrotnego mistrza europy. Trenowałem też przez około 4 lata piłkę ręczna, jeszcze będąc w podstawówce i gimnazjum. Lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę

 

Dużo masz zainteresowań .
Może parę pytań o Counter-Strike 1.6 ?

 

Jasne, pytaj

 

Co myślisz o osobach które łamią regulamin servera/forum ?

 

Ogólnie myślę że w życiu należy sobie ułatwiać, ale w dopuszczalnych granicach. Na serwerze, czy też forum, należy trzymać się zasad i nie przekraczać ich. Po to wkońcu są zasady, aby ich dotrzymywać, a nie łamać.

 

ładnie powiedziane .
Ile grasz już w cs'a ?

 

Dziękuję, w cs'a gram z większymi i mniejszymi przerwami od blisko 6 lat.

 

Jakie masz w nim doświadczenie ?

 

Niestety, tak jak powiedziałem grałem z przerwami. Myślę że gdyby przerwy nie były zbyt duże, a chęci zawsze były, mógłbym się pochwalić swoimi umiejętnościami. Nie brałem nigdy udziału w żadnym mixie, czy też turnieju.

 

Masz ulubioną Mapę , broń ?

 

Mapy de_dust2, de_inferno, de_westwood_big. Broń M4A1.

 

Na koniec naszego wywiadu , chcesz kogoś pozdrowić ?

 

Oczywiście, Pozdrawiam Pana Redaktora, wszystkie osoby z administracji, Kryptona, Shane, M@jkiego, Wilka, Wiha, Muche, Mlodziaczka, Madzię, Daniel.!, Shenziego, Everdeen, oraz wszystkich, których nie wymieniłem, za co oczywiście przepraszam.
Dzięki za wywiad!

 

Spoko. Dziękuje Ci za poświęcony czas. Trzymaj się .

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój "wysiłek" trzeba ocenić - nie podlega to dyskusji, więc i ja go ocenie.

ogólnie Ciaolin inteligentnie odpowiadał, ale tutaj trzeba ocenić w większosci wkład redaktora

tylko błagam, nie rób z siebie subtelnej dziewczynki, która boi się konstruktywnej krytyki jak ognia, tylko przyjmij to "na klate" -bo to, że brak ci dystansu to już zauważyłem -co nie oznacza, że to co powiem jest wyrazem niechęci do twojej persony ->i tym podobne -to będzie motywacja.

więc jak dla mnie, wywiad jak wywiad, czymś szczególnym się nie wyróżnia, wykreowałeś jego profil psychologiczny -miło, ale na co nam wiedzieć jak się wabią czyjeś zwierzęta? -dla mnie bezsens.

rażą też Twoje interpunkcje po spacji -mniejsza

w takim zawodzie liczy się od wykonującego artykuł polotu, a nie monotonii, bo takie tematy mają opierać się na żywej egzystencji tematu jak i zawartosci.

ode mnie tyle póki co, co nie oznacza, że nie należy Ci się + za wykonanie roboty :-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój "wysiłek" trzeba ocenić - nie podlega to dyskusji, więc i ja go ocenie.

ogólnie Ciaolin inteligentnie odpowiadał, ale tutaj trzeba ocenić w większosci wkład redaktora

tylko błagam, nie rób z siebie subtelnej dziewczynki, która boi się konstruktywnej krytyki jak ognia, tylko przyjmij to "na klate" -bo to, że brak ci dystansu to już zauważyłem -co nie oznacza, że to co powiem jest wyrazem niechęci do twojej persony ->i tym podobne -to będzie motywacja.

więc jak dla mnie, wywiad jak wywiad, czymś szczególnym się nie wyróżnia, wykreowałeś jego profil psychologiczny -miło, ale na co nam wiedzieć jak się wabią czyjeś zwierzęta? -dla mnie bezsens.

rażą też Twoje interpunkcje po spacji -mniejsza

w takim zawodzie liczy się od wykonującego artykuł polotu, a nie monotonii, bo takie tematy mają opierać się na żywej egzystencji tematu jak i zawartosci.

ode mnie tyle póki co, co nie oznacza, że nie należy Ci się + za wykonanie roboty :-)

U dzięki za podpowiedz , w następnym wywiadzie będę  więcej spostrzegawczy jakie pytania zadaje danemu bohaterowi .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywiad dobry.ale troche wiecej kreatywnosci nie zaszkodzi tak jak panowie wyzej napisali :). Wiecej kreatywnosci = milsze czytanie oraz wiecej sie dowiemy o danym "bohaterze wywiadu". Chociaz zwierzeta tez maja dusze i tez im sie nalezy cos od zycia bo co niektorzy ludzie patrza tylko na ludzi a zwierzeta to tylko "maskotki",ktore biegaja po pilke i sie bawia. Powinien byc zalozony jakis inny dzial, o zwierzetach typu jak karmic, jak wychowywac i tym podobne. Ale nie ocenil bym go ani + ani - :)

@siusiak ty zawsze masz duzo do powiedzenia ale to dobrze, bynajmniej wydac ze postow nie nabijasz tak jak niektorzy wypowiedzi typu: No fywiad fajny, takie krotkie odpowiedzi sa bezsesowne... Doceniam Twoje wypowiedzi, po tym widac, ze czytasz duzo ksiazek ze takie bogate slownictwo :D.

@Ciaolin, mocno sie tam tluka na tym tekwon-do czy jak tam? Bo.chcialem.sie zapisac na mai thai ale nw jak jest i czy jak nie przyjde od razu na trening i kaza mi pokazac swoje umiejetnosci i dostane solidny wpier*** bo kumple tak mieli i wracali do domu cali zmasakrowani :D. I cwiczyles w domu przed pojsciem na te sztuki walki czy zaczynales tam dopiero?

@CSC DANIEL mogl bys troche mniej spamowac i edytowac? Bo to troche tak jakby nabijanie postow...

Wiec jeszcze raz wywiad spoko, starasz sie pewnie jak moge mysle ze nie jest na odpierdziel, aby tylko jak najszybciej skonczyc. Ale troche bardziej kreatywne by byly to by byko troszke inaczej. A tak to spoko wywiad dobry :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ciaolin, mocno sie tam tluka na tym tekwon-do czy jak tam? Bo.chcialem.sie zapisac na mai thai ale nw jak jest i czy jak nie przyjde od razu na trening i kaza mi pokazac swoje umiejetnosci i dostane solidny wpier*** bo kumple tak mieli i wracali do domu cali zmasakrowani :D. I cwiczyles w domu przed pojsciem na te sztuki walki czy zaczynales tam dopiero?

 

 

Rozne sa treningi. Na niektórych ćwiczymy układy w miejscu, na niektórych właśnie ćwiczymy w rękawicach bokserskich, ale u mnie nie tłuczemy się jak opętani :D Nie kazali mi pokazywać co umiem, po prostu przyszedłem, powiedziałem trenerowi że chciałbym zacząć trenować i powiedział że spoko, ale będę musiał przychodzić dodatkowo na młodszą grupę, żeby nadrobić zaległości, bo jak widzisz 16 lat mam, niedawno zdałem na biały pas, a w mojej grupie w której ćwiczę są również młodsi, po 10-11 lat, którzy mają już zielone pasy. :)  Tak więc przychodziłem też aby trenować z młodszą grupą (dokładnie rzecz biorać z dziećmi do lat 10, tak wiem, powiesz że co za idiota wpuścił na salę 16 latka aby ćwiczył z 10 latkami, ale tak było :D śmiesznie to wyglądało kiedy ćwiczyłem z takimi maluchami, ale w tej grupie nie było walk, same układy i ćwiczenia). Nauczyłem się wymaganych układów na biały pas - zacząłem chodzić gdzieś w listopadzie a na początku stycznia był egzamin (egzaminy są 2 razy do roku, lub 3, jeśli któs pojedzie na obóz tkd w wakacje, wtedy też może zdawać) były to proste układy, kolega pożyczył mi książkę o tkd, tam było to czego miałem się nauczyć, materiału nie było wiele, na internecie zresztą można znaleźć informacje o tym co i jak. Poza tym uczyli mnie inni. Układów nauczyłem się na treningach, trener pomagał mi, wyznaczał osoby, aby mnie uczyły, tego co powinienem umieć. Nie trenowałem nic przed pójściem na trening. :) Ja będąc jako początkujący jeszcze jestem oszczędzany, ale ćwiczyłem też z czarnymi pasami i tam już zabawa jest inna, dostać można, ale nie od razu nokaut :DDD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności