Jump to content

Kobys

Użytkownik
 • Content Count

  1,677
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12
 • Time Online

  47d 20h 34m 15s

Kobys last won the day on February 26 2014

Kobys had the most liked content!

Community Reputation

250 Milutki

About Kobys

 • Rank
  Pogoń Szczecin
 • Birthday 11/10/1995

Informacje o Profilu

 • Nick
  L. Messi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Call of Duty 350
 • Lokacja
  Pogoń Szczecin
 • Zainteresowania
  Pogoń Szczecin

Metody kontaktu

 • GG
  6942555

Recent Profile Visitors

1,369 profile views

 1. Kobys

  Messi rezygnuje

  Jeżeli tak można to bym chciał. Będę na pierwszym roku i nie wiem jeszcze co i jak. Sami wiecie....
 2. Kobys

  Messi rezygnuje

  Nick: L. Messi Powód rezygnacji: Ostatnio mało siedzę i nie mam czasu na adminowanie. Niedługo zacznę studia, czeka mnie przeprowadzka i nie będę miał wgl czasu dla siebie. Coś od siebie: Rybak albo zabierz mi admina albo zawies na jakiś czas. Całuje
 3. Kobys

  samsug s5

  Witam, w pracy sezonowej nad morzem kuzynowi jakiś gościu sprzedał samsunga s5 nowa z FAKTURA pudelko słuchawki itd po prostu wszystko . Dał za telefon 2999.98 tyle jest na fakturze i mówil, że miał jakieś dofinansowanie do tego i sprzeda go za 1100. I teraz pytanie czy jeżeli ten gościu zgłosi kradzież to telefon może być zabrany czy jeżeli jest faktura i wszystko to nic nie zrobi ??
 4. Mentor całe szczęście,że Ty o tym nie decydujesz od ilu można składać podania. Jest lubiany bo go sam lubię i nie dlatego, że liże dupe tylko dlatego, że jest pomocny i stara się jak może. Zależy mu na tym stanowisku niż wielu innym graczom. Chcą admina bo chcą rangę. Połowa ma takie podejście. Ja osobiście znam wielu 15 latków ( Twoim zdaniem chłopczyków), którzy są bardziej ogarnięci od 18 czy 19 latków. Wiec możesz sobie darować (Przykład Karola 16 lat o ile się nie mylę) i jest min. 10x bardziej ogarniety o Ciebie i się nie mylę Co do samego podania jestem za okresem próbnym, widać że się stara, wiedać ze mu zależy. Zawsze można spróbować, a jak się nie uda to podziękujemy.
 5. 10 pkt mnie trochę zastanawia. Skoro możesz poświęcić tyle czasu fo czemu ostatnio 'tylko' po 2 h siedzisz ? Mimo to jestem na tak poprawiłes aktywność, ogarniasz. Żadnych zastrzeżeń nie mam.
 6. Ja tez dziękuję.. Wywiad sam w sobie ok, tylko króciutkie odpowiedzi. Mogłeś się wysilić bardziej
 7. Nick: Twój_Nick Messi SID: Twoje_SteamID *w przypadku gracza steam kobys1011 Kontakt: GG/STEAM/mail itp. 6942555 steam: j.w Odpowiadające mi dni tygodnia i godziny rozgrywania meczów: codziennie ok 8-11 i 20-1. (oprócz tej soboty)
 8. Niby 40h ale ostatnio grasz po godzinie mniej więcej. Wypowiadasz się we we własnym podaniu, masz bardzo mało postów na forum (ogólnie nie wiesz co sieć dzieje), brak składki i ns. Na nie.
 9. Kobys

  l.messi obraza

  Wymowne PW powiadasz? Załącz ssa, dziwi mnie to, że nie masz do siebie odrobiny dystansu. Tak jak palaczekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk napisał, gdzie tam jest ukazane na tym ssie, że Cię obrażam ? A może grałem w cs go i napisałem, że tam pi*dy grały, dlatego przyszedłem tutaj :soldier:. Nikogo po nicku tam nie obraziłem, więc nie szukaj dziury w cały. A jakbym nie był adminem to co by dała Ci taka skarga? Branoc
 10. Kobys

  DMG INT

  0.07 chyba bo jak dasz 100 to masz 7 DMG więcej, jak 200 to 14. Ale nie jestem pewny. Na pewno nie więcej.
 11. Kobys

  Podanie o Admina :)

  Na nie, bardzo mała aktywność, ledwo ponad 16h... Zajmij się lepiej 45k
 12. Właśnie po to są takie żeby odkryć w grze Tak samo masz klasy niektóre takie.
 13. Kobys

  Admin Vetell ?

  Ostatnio bardzo spadłeś z akywnością, jestem na NIE. Popraw aktywność będę na tak, a wiem że możesz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines