Skocz do zawartości

Wiho


Tiran

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Gimbus


2.Nick admina/gracza który zawinił: Wiho

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 17:30     26.1.2014

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): swiadkiem jest dubianek :D

6.Opis sytuacji:to tak wbijam na serwa gram 2 mapy az nagle wbija wiho no dobra akurat mapa sie zmienila na assault gramy i chyba po 3 rundach zauwazylem ze wiho zabija minami graczy to normalne nie ma perk sraczka dobra ale 4 runda i ide na respa tt i cos mine zabilo patrze a tu mina kto Wiho i pozniej do konca mapy dawal na swoim respie miny co jest zabronione a co wiecej pisal "jezeli widzisz ze ktos lamie regulami pisz na u@" haha a sam lamal regulamin .... wiec napisalem na u@ ze wiho daje miny na respie i ni z tym nie zrobili byli na serwie chyba majki mucha i wiho z adminow .... aa i pozniej na lidlu cos tam do niego napisalem o te miny na respie to zaczal cos tam do mnie mowic dzieciaku ogarnij sie bo zaraz bana ci wlepie i wgl .. mysle ze to zly pomysl aby on byl administratorem na tym seriwe jak sam nie stosuje sie do regulaminu ..

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest HTLV, poza tym watpię żeby Wiho był aż taki,  za przeproszeniem "Glupi" żeby stawiać miny na respie i niszczyć swoją dobrą reputację.  Mogles nakręcic demko lub zrobić ssy bo świadkowie to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory 

po 1 to nie był respa

po 2 wątpie że to był resp skoro resp jest kilka metrów dalej ale no cóż 

po 3 to nie ja pisałem tylko mucha 

po 4 na lidlu spamowałeś mi żebym ci dał bana czym przeszkadzałeś wszystkim graczom

po 5 potem latałeś jeszcze na txt

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shana czy dach na lidlu to txt bo niewiedzialem ..  tak to byl resp a co moze sie tam na dole nie respisz ??? no widzisz ty stawiales miny na tamtej mapie to cie specjalnie denerwowalem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem byłem na assulcie i te miny były raczej kawałeczek od respa. Poza tym ten budynek w którym respi się TT to nie jest cały respem.

Gimbus czepiasz się błachostek ,a jak ja bym Cie dzisiaj nie ostrzegł to byś wyłapał minimum 1h za kulturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja chce to wszystko na htlv zobaczyc  i mogles mnie upomniec ze to txt bo niewiedzialem moze ..? to byl jeszcze resp  sumie shana ma racje szkoda ze nie nagralem demka .. ale jest htlv i to jest resp bo 1 typ byl afk i stanelem kolo niego i mnie zabilo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wtedy grałem(gralem dzisiaj caly dzien) i moze i miny byly ale nie na respie , gimbus ogarnij bo o lamaniu regulaminu ja pisalem i wlasnie latales po txt na lidlu a potem jeszcze spamowales ze cytuje"no dalej daj mi tego bana za nic" Ogarnij sie bo Wiho to jeden z najlepszych administratorow tego serwera i napewno wie co robi grajac ;)

 

 

 

EDIT

"Jak mogles mnie upomniec " chwila to ty nie wiesz ze tam gdzie nie da sie wejsc normalnie to txt pozatym pisalem na y@@ zeby Nie wchodzic na dach bo to TXT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla was moze i bloachosta a za te miny na respie dajecie bany skoro to taka "blachostka" to poco za to jest ban .?

 

tak napisze cos na u@ z 2 osoby zebys sprawidzil zaraz ban nie spamuj na u@ i ch*j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj się nie zgodzę, ponieważ sprawdzam każdego gracza jakiego  napiszesz na u@ , Nigdy nie napisałem, że masz nie spamować ;)

 

Według mnie temat do zamknięcia.

Edytowane przez Mucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimbus ale Ty mieszasz ... a poza tym nikt Ci nie każe tutaj grać a jak masz jakis problem napisz skarge na admina albo sam zloz podanie i wtedy decyduj gdzie jest resp a gdzie nie !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności