Skocz do zawartości

Patelnia Wita :C


Vincent_Patelnia

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak...

 

Witam. 
Mam na imię Kamil mam 14 i mieszkam w Warszawie, 
Uczęszczam do 1 klasy gimnazjum.
Infomatyka jest moją pasją i chciałbym związać z nią swoją przyszłość zawodową. Interesuję się również grafiką komputerową, videofilmowaniem, piłką nożną, beatboxem oraz kulturą Hip-Hop w Polsce. Po ukończeniu szkoły gimanzjalnej chciałbym udać się do liceum na kierunku: Informatyka/Elektronika 
Jestem osobą miłą i wyrozumiałą. Staram zawszę znaleźć wyjście z problemu i przekazywać tą wiedzę swoim podopiecznym. Jestem cierpliwy punktualny, są te cechy które najbardziej cenie sobie u ludzi. Uważam się za osobę kreatywną, która potrafi stworzyć coś z niczego. Zawszę dążę do swojego celu i ponoszę odpowiedzialność za swoje czyny. 
W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi oraz dużo fotografuję, aby podnieść swoje umiejętności w tej technice. Interesuję się również kinematografią, dlatego też oglądam wiele filmów i szczegółowo dopatruję w nich ujęcia, kadry, efekty specjalne, aby w przyszłości móc stworzyć coś podobnego. 
Z gatunku filmowego najbardziej lubię filmy o tematyce gangsterskiej m.in: 
-"Ojciec Chrzestny" reżyserii :Francis Ford Coppola 
-"Chłopcy z ferajny" reżyserii: Martin Scorsese 
- "Człowiek z Blizną" reżyserii: Brian De Palma 
Jest to moim zdaniem czołówka filmów tego gatunku. 
Jak już wcześniej wspominałem od 8 miesięcy pracuję w programach graficznych m.in Corel Draw oraz Photoshop. Bardzo chciałbym aby w przyszłości połączyć ten kierunek z moją karierą zawodową. 
Jestem również ogromnym fanem Wuwunia, oraz całej ekipy Wielkie JOŁ. Słucham na co dzień rapu, głownie Tedego oraz "młodych kotów" którzy dopiero zaczynają swoją przyszłość z Hip-Hopem. Uważam jednak iż człowiek powinien słuchać muzyki każdego gatunku, dlatego też nie zamykam się tylko w jednym rodzaju. Często w mych głośnikach można spotkać: Trance, Electro Hause oraz typowe hity lecące na co dzień w radiu. 
Nie jestem typowym graczem, który 3/4 swojego czasu poświęca komputerowi. Staram się raczej większość czasu spędzać na świeżym powietrzu. 

 

Na serwerze będę grał pod nickiem: [Vincent_Patelnia][K.A.C]

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak najbardziej łap plusa za to, dla mnie takie "przywitania" powinny być zawsze ! 
Ciekawi mnie Twoją kreatywność, no nic zobaczymy czy odbije się ona na naszym forum ^^.
Witamy, miłej gry i dobrej zabawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak najbardziej łap plusa za to, dla mnie takie "przywitania" powinny być zawsze ! 

Ciekawi mnie Twoją kreatywność, no nic zobaczymy czy odbije się ona na naszym forum ^^.

Witamy, miłej gry i dobrej zabawy.

Dziękuje :) Chciałem żebyście wiedzieli jak najwięcej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

na twoje przywitanie chcialbym rozpisac sie tak jak ty

Lecz za duzo roboty  wiec krotko siema ^^

 

 

PS: jak cos to Daniel.! Obstukuje rynne za darmo w razie potrzeby wal do niego w ciemno ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności