Skocz do zawartości

SKARGA NA ADMINISTRATORA Sn1peR


NSDS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z tej strony NAWIEDZONA SZCZOTKA DO SEDESU. 

 

otoz zachowanie administratora "Sn1peR" jest jak dla mnie smieszne, dlaczego ? 

potrafi kicknac bez powodu juz takie miejsce mialem, podejrzewam ze bym zdenerwowany po tym jak go zabilem, zostalem sam na paru ct juz plantowalem pake a on mnie kicknal bez powodu :) hmm potem sie tlumaczyl iz to byl jakis blad w consoli cos takiego :) 

 

przed chwila dostalem kicka za nie granie celow mapy, okej, a dlaczego tylko ja ? skoro drugi kolega z teamu campil razem zemna na respie ?  czyzby admin sie na mnie uwzial ? 

 

cele mapy sa proste, CT - PILNUJE BS . TT - ATAKUJE BS 

zgadzam sie nie zawsze tt atakuje te bsy... ale ct co robi ? wchodzi na resp tt po 10-15 sekundach rozpoczecia sie rundy ...

wiec sie zdenerwowalem i zaczalem kampic :) po tym jak zabilem pana SNIPERA dostalem kicka.

 

hmm dlaczego sam pan adminstrator sniper sie nie kicknie ? przecierz nie raz widzialem z jego strony kampienie w tt, a raszowanie w ct to jego specjalnosc, nigdy nie widzialem zeby pilnowal bs :) 

 

 

a do tego gra pana snipera.... 35/10 ? sorry ale to troche podejrzane bo to jego statystyki na KAZDEJ mapie, czy on byl kiedykolwiek sprawdzany ? sam chetnie chyba go nakrece i poogladam demka :) 

 

dla mnie pan administrator Sn1peR jest smieszny, uprawia totalna samowolke, 

jak by mozna bylo cos zrobic z jego zachowaniem , z gory dzieki umili to nie tylko mi gre, ale jak i wiekszosci graczy. 

 

gram tu od 2-3 dni i slyszalem ze admin kryje admina, wiec nie sluchajcie sie adminow jak to bylo, tylko pytajcie graczy bo oni prawde powiedza :) bo to co sie dzieje na serwerze od strony adminow to masakra i dziecinada, oni plamia dobre imie serwera :) 

 

 

z powazeniem NSDS :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Człowieku wiesz co tutaj wypisujesz to jest streszczenie czy skarga ? natomiast jeśli chodzi o krycie adminów i tp.. Admin do admina powinien mieć zaufanie jak i szacunek , a jeśli chodzi o kick twojego dostałeś go za spamowanie na serwerze od admina KiToL następnie obraziłeś admina pisząc nie właściwe słowa nie muszę mówić jakie obserwuje cię od 2 dni i nie potrafisz się dostosować do kultury na serwerze i wzajemnym się dogadaniem z graczami mimo to że dostajesz kick jako ostrzeżenie nadal ci to nie pomaga .

 

Proszę ciebie nie pisz takich skarg ponieważ takie skargi nie mają sensu jesteś sam sobie winny więc sam sobie zadaj te pytania , przeciwieństwie do ciebie inni gracze potrafią się stosować do panujących się regulaminów serwera :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, od dzisiaj instaluje frapsa i nagrywam kazda moja gre na tym serwerze :) 
bede mial dowody na "samowolke" administratoow !! ELO Z FARTEM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było Tak racja ale kick bez powodu nie lecą to jedno 2 za kick się nie daje skargi proszę ogarnąć :]

Racja wzór swoją drogą widać offline forum skoro nie wie jak napisać skargę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kick był zasłużony bo kampiłeś na respie. Ja sam widziałem tylko ciebie ( z awp mnie zabiłeś). Obrażania nie widziałem, tylko same wulgaryzmy, który zostały zasłonięte przez ****.


~Owieczka ^^ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Drugim razem proszę wstawić dowody. Robi się spam wiec zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności