Skocz do zawartości

skarga na admina Sn1peR


Antonio Mateczny

Rekomendowane odpowiedzi

Sn1peR wrzucił mi bana zamiast gościowi który lata z pingiem 70 - 140 przy czym klatkuje jak niewiadomo co i najprawdopodobniej jest odpalony. Do tego ja łapie bana za obrażanie jego, a jak tamten odwzajemnia to admin nic nie reaguje.

Dodam, że Sn1peR dopiero co wlazł i od kopa mnie zbanował.

Świadkowie są aktualnie na serwerze (m. in. mtX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi śmieszny graczu nie interesują  mnie twoje powody że nie zbanowałem gracza za ping wcale nie musiałem ,  następnie ping 70 nie jest pingiem wyskoki natomiast na serwie jest wgrany plugin co od 100 pingu czy 140 wyrzuca gracza więc nie mniej do mnie pretensji co do tego zdarzenia bana dostałeś za obrazę gracza słowami " ty kurwo" nie wiem jak ty ale ja stosuje się do kultury i staram się tego upilnować na serwie ale gdy wchodzę i widzę na 1 rzut oka twoje zdanie od " ty kurwo" to mi się nie dobrze robi następnym razem  będzie z tobą gorzej już nie raz widziałem co potrafisz pisać na graczy opanuj się kolego bo to nie są żarty


I proszę was nie składajcie takich skarg ponieważ bany czy też kick są słuszne z powodem proste.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu płaczesz. Bana dostałeś za obrazę i koniec tematu. W regulaminie masz dozwolony ping a po 2 wyrzuca automatycznie jeśli ktoś przekroczy granice norm.
Tyle na ten temat, skarga do zamknięcia. A jeżeli on też wyzywał to daj wyciąg z konsoli albo screena i on także zostanie ukarany, jeżeli Ci tak bardzo zależy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy czym klatkuje

Ale jak klatki ma to go serw nie wywali, więc drogi adminie reaguj na to co gracz mówi. 

A co do skargi to do zamknięcia dostałeś bana za obraze, tylko żeby admin działał na serwie jak coś do niego mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy nie mów domnie żeby reagował ponieważ bardzo dobrze reaguje , a gracz wcale nie klatkował miał tylko ping 70:/ nie róbcie z tego problemu Antonio zawsze wydziwia w dodatku pisząc na forum już nie jeden jego temat czy post czytałem spokojnie wszystko się ogarnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klatkował jak cholera - admin nic z tym nie zrobił.

 

Drogi adminie - pokaż mi gdzie ja tak napisałem. Na serwerze obowiązuje cenzura - więc jak mogłem napisać taki wylgaryzm??
Najlepiej wrzuć dowód na to, że zbluzgałem gościa. Zapewne nie masz, ale ja wiem co do niego pisałem i fakt, zbluzgałem go. Tylko, że on mnie również - a bana dostałem tylko ja.

 

 

następnym razem  będzie z tobą gorzej

mam nadzieję, że za taką groźbę od razu ci odbiorą admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Nie czytamy skarg bez wzorów.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności