Skocz do zawartości

Skarga na internetowego napinacza :)


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: James0v.

2.Nick admina/gracza który zawinił: Antonio Mateczny 

3.Admin/Gracz : Gracz

4.Data i godzina: 00:15 (7.02.14)

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Wyciąg z consoli mam, bardzo przepraszam, ale screena nie zdąrzyłem zrobić ponieważ za szybko zniknęło. + mam świadków, 2 panów z mojego Teamu, jak i SZCZOTKA może potwierdzić :) 

6.Opis sytuacji: Chłopak baty dostawał i się popłakał ^^ . Nie miej do mnie urazu za tą skargę, ale nie lubię jak ktoś sobie za dużo pozwala :).

 

banita killed Antonio Mateczny with ak47

banita (RADIO): Fire in the hole!

Wsad[bOTEK] ;** dropped

Wsad[bOTEK] ;** has left the game

Wsad[bOTEK] ;** connected

Wsad[bOTEK] ;** is joining the Terrorist force

Menel ruski killed banita with m4a1

Menel ruski killed James0v. with m4a1

*DEAD* Antonio Mateczny :  james nice padaka leszczu

 

*DEAD* Wsad[bOTEK] ;** :  On nic nie ma czlowieku

 

*DEAD* Antonio Mateczny :  jest noobem tylko

 

Arni Pro connected

PTB: Round ended, checking teams.

Arni Pro is joining the Counter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banita killed Antonio Mateczny with ak47
banita (RADIO): Fire in the hole!
Wsad[bOTEK] ;** dropped
Wsad[bOTEK] ;** has left the game
Wsad[bOTEK] ;** connected
Wsad[bOTEK] ;** is joining the Terrorist force
Menel ruski killed banita with m4a1
Menel ruski killed James0v. with m4a1
*DEAD* James0v. : Jestem noobem i liże jajka
 
*DEAD* Antonio Mateczny :  james spoko
 
*DEAD* Wsad[bOTEK] ;** :  On nic nie ma czlowieku
 
*DEAD* Antonio Mateczny :  jest noobem tylko

*DEAD* James0v. : teraz sie obraże o "nooba" i popłacze na forum
 
 
 
 
Pozdrawiam, elegancki dowód :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha wes se ten dowód wsac daleko a nie laska powidziec jak go obrarzasz . ? A pozatym byłem z nim w team i wrzystko widziałem ...

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart Mateczny, uśmiałem się a wraz z nim mój koń :).
Jeżeli Opiekun mi nie uwierzy, a ma prawo :). To zachęcam obejrzenie demka od czasu 00:10 - 00:15 :) Twoje wykręty chłopczyku pójdą na marne :).
Pozdrawiam ciepło z podłogi, ponieważ Twoja głupota mnie z lekka lekkawo ugniotła :).
______________________
Już nie będę mówił o tym jak się wyrażasz o tych, którym nie idzie gra i są słabsi o Ciebie. Takie tam cytaty:
"Szybciej ku*wy"
"TT nie kampić dzi*ki"
Ale tu pozwolę zdać się na słowa graczy owego serwera bo dowodów na to nie mam więc dużo nie zdziałam, ale myślę że ludzie chętnie wypowiedzą się na temat Twojego nagannego zachowania. Tyle na ten temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już coś pisałem w tej sprawie. To nic, że Ciebie nie było przy tej akcji ale wiesz lepiej ^^. Owszem tak, byłem przy tej akcji gdy nazywali Cię odpałem, ale powiedź mi, czy to byłem ja ? NIE ! A nawet jeśli chciałbyś się trzymać tego że to ja, to nie masz takich dowodów pokrywających Twoje słowa. Nie kompromituj się i wyjdź bo nic nie wniosłeś. Nie dotyczy ta skarga Ciebie BO NAWET CIĘ TAM NIE BYŁO. A co kogo obchodzi jakie miałeś staty hę ? Był tam Wsad, Multi Kill, Nawiedzona szczota i jeszcze jakiś miły pan ;). Zmawiać to Ty się z kolegą możesz :>. Na chlanie pod sklepem, ale nie przeciwko mnie :). Ja nikogo nie obrażam więc chcę aby gracze tak samo zachowywali się w stosunku do mnie, a przekleństwa to całkiem inna sprawa której dotyczy jeszcze to że jest cenzura. Dziękuję dobranoc :).
__________________________________
Jeszcze poczytałem sobie posty. Twoje nastawienie do ludzi jest karygodne. Nazywasz słabszych od siebie "botami", obrażasz, przeklinasz ? To musisz być bardzo dorosły. Gardzę takimi ludźmi jak Ty i Mateczny. 0 kultury. Jeden broni drugiego w taki sposób, że zaraz sami siebie wkopiecie :>. Ja nic nie mogę zrobić z Twoim zachowaniem, bo wychowanie Cię na zdolne dziecko jest zadaniem Twojej matki. Pomyśl trochę nad swoim zachowaniem jak i tyczy się to tego, byś po prostu nie wtrącał się tam, gdzie jesteś niepotrzebny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja zgadzam się z twoją skargą James0v  ostatnio też była sytuacja z Antonio Mateczny również zasłużył na karę gdy wbiłem na serwer pierwsze co zauważyłem słowa Antonio typu "Ty Kurwo" w stosunku do innego gracza nie robi się tak skoro nie potrafi grać inna osoba  wchodzi po to by się nauczyć a ty Antonio nie jesteś od pouczania graczy czy też zwracania im uwagi przy rozegraniu akcji w cs  nie wiem czemu ale ty nigdy nie potrafiłeś się pohamować mimo że wiesz na serwie jest kultura i zasady które powinieneś się dostosować a tym bardziej powinieneś to zrozumieć skoro masz 20 lat człowieku nie jesteś sam... zrozum to w końcu i następnym razem uważaj co i do kogo piszesz na serwie bo to nie 1 i nie ostatni raz był z tobą więc się ogarnij. 


 


Sn1peR.


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pan bezrobotny niech już idzie na tą swoją "serwerownie"

serwerownia.jpg

 

 

 

a my tutaj porozmawiajmy o sieci serwerów, a dokładnie o FFA którego tyczy się ta skarga.

 

 

Nie mogę nic zrobić z takimi dowodami, ponieważ jest to kopiuj/wklej a nie screen z rozmową. 
Musiałbyś albo podrzucić demko albo screenshot'a

 

 

Usunąłem posty które wnosiły tylko spam i kłótnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności