Skocz do zawartości

skarga na muchę


Lucky9816

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 mucha nie ma pojęcia o cs'ie 
Po 2 dostałem bana na 30 min za He na "Bs" w dodatku byłem w ct to są podstawy na ffa też nie można rzucać he na "Bs'a?" No proszę was. 
Po 3 Od kiedy nie można napisać na chacie "Kur**" jeśli chodzi o obrazę to obrazę "Gracza/Admina" A jak ktoś napisze sobie "Kur**" Bo zginą i dostanie za to bana ? 
Po 4 pisze na "u@ Może ban?" 

Po 5 Jeśli mam jeszcze 2 min do położenia paki to nie powinienem dostać bana a widziałem że mucha daje ban;y za nie wykonywanie celów " A ma jeszcze 2 min " Np. 


To chyba wszystkie moje uwagi co do serwer'a i co do admina "muchy" 

Pozdrawiam Lucky9816

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wzór   http://forum.cs-classic.pl/topic/9147-wz%C3%B3r-skargi/

 

2. To nie Mucha dał Ci bana tylko ja popatrz w konsole lub amxbans

 

3. Zasłużyleś na tego bana bo rzuciłes HE na bs na mapie kabul. Tutaj masz Zasade CoD'a : 7. Zakaz rzucania he na bs’a, respa (na swojego również) oraz w hosty (ban od 1 do 3 godzin)

 

Mucha jest doświadczonym adminem a Ty grasz 6 lat w cs'a i nie wiesz co to wzór i że są zasady na serwerze?

 

Moim zdaniem skarga bez sensu bo nawet nie wiesz kto dal Ci bana -,-.

 

@edit

 

Wiho, napisał że gra 6 lat w cs'a a nie że gra 6 lat na tej sieci.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Zawsze był wzór na skargę . Nie rozumiem Cie . Admini są doświadczonymi graczami w cs'a .  Nie przeczytałeś regulaminu to nie składaj skargi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze cs-classic gram z 2 tygodnie morze  dłużej  gram w Cs'a 6 lat mucha nie jest doświadczonym adminem. I ok  pomyliłem się przepraszam ale nawet jeśli to po 1 nie było tam nikogo a po 2 to od kiedy gram na jakim kolwiek  cod modzie to nie słyszałem o takiej zasadzie "zakaz rzucania He na Bs'a "czyli nie potrzebne są te He. A i jak ktoś gra np. na ffa to można zauważyć że "He" jest najczęściej rzucany na "respa/bs'a" 
 i czytałem regulamin 2 razy
Pozdrawiam: Lucky9816

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności