Skocz do zawartości

[UB]WTF????


NeQu

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : JakOnTo? 

[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 

[AMXBans] Your IP : ' 91.240.130.2 ' 

[AMXBans] ======================================

 

WCHODZE NA SERWER A TU BAN MÓJ NICK TO NeQu MA TAKIE SAME IP  JAK JA PROSZE O WYJASNIENIE I O UB....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO KURWA? ZE NIE DOSTANE UB ZA TO ZE KTOS MA TAKIE SAME IP JAK JA ???? LOL KUPIŁEM DZISIAJ PREMKE I CO MAM NIE DOSTAC UB I STRACE 11zł POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przypadek, ale pamietam ten nick z innego tematu http://forum.cs-classic.pl/topic/15353-ssy-nequ-pierwszy-raz-i-nie-ostatni-p/#entry89162

Sprawa jest taka, jak twierdzisz, że to nie Ty dostałeś ss'y (chociaż odrazu po banie wszedłeś na forum) to musisz się dostosować do naszych reguł - tutaj masz temat http://forum.cs-classic.pl/topic/15682-szansa-dla-zbanowanych/#entry91466

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Masz Steam?
Jeżeli nie to UB nie dostaniesz.

---------------------------

 

A skąd mamy wiedzieć że to nie Ty? To nie nasza wina że czitowałeś Ty, twój brat, siostra, mama, tata lub sąsiad oraz sąsiadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK MAM STEAM ALE NIE GRAM NA NIM BO JAK GRAM W CS"A NA STEAMIE TO TNA MI FPSY MAM 10FPSOW NIE DA SIE GRAC PROSZE TO MOJE IP STEAM_0:0:13069240 JAK KTOS BY MI POMOGL Z NAPRAWIE TO BYM GRAL NA STEAMIE PROSZE O UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak szybciej czekam juz 6 godzin wiem jaki jest reg ale chce grac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOZE JAKIS UB ZOBACZY ALBO H@?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEDY KURW JEGO MAC DOSTANE UB CHCE GRAC JA PIER ILE MAM CZEKAC ZAPLACILEM ZA PREMKE I TERAZ TRACE CZAS ... PODALEM STEAM MOZE TO SZYBKO SPRAWDZICIE UB TEAM MODERATOR ALBO H@?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHA DZIEKI ZA 2 WARNY PO 1 PO 2 NIE PO GRAM SOBIE DZISIAJ DZIEKUJE BARDZO CHCIALEM CALY DZIEN ZA GRAC I TERAZ PROSZE O PRZEDLUZENIE MI PREMKI O 1 DZIEŃ PO 3 ILE MUSZE CZEKAĆ HMM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażaj się dalej to w końcu nie dostaniesz tego UB. Czekamy na -_-. Ja osobiście bym nie dawał ub samo za to w jaki sposób do nas się odnosisz i jak wyrażasz się w postach naginając regulamin. 

-UB Team ma czas na rozpatrzenie ub 24h ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze przepraszam ale ja jutro ide do szkoły bo byłem po chorobie i chciałem sobie po grać cały dzień a tu taka niespodzianka przepraszam nie mam cierpliwości już nie spamuję :( Bardzo proszę jak najszybciej o ub 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja już coś powiedziałem na ten temat, ty nawet nie potrafisz się zachować. Można zrobić tak że będziesz grał tylko na Steam, jezeli nie to o UB możesz pomarzyć lub kupić.

Pisz w jednej wiadomości, jeżeli nie potrafisz to ja nie będę potrafił dać UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności