Skocz do zawartości

Skarga na DawciOo


Pulpit

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Pulpit

2.Nick admina/gracza który zawinił: DawciOo

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 11:25, 2014-03-15

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Demko może obejrzeć z tej sytuacji administracja z mapy zm_restart_v3

6.Opis sytuacji: Zostałem survem i dostałem bana za kampie na survie, jakie kampie to jest kampa?, proszę tutaj jest screen gdzie byłem survem, macie linie narysowaną na czarno gdzie byłem wtedy.

bYH.jpg

 

i co to jest kampa?, chcę UB, oraz upomnienie admina, tym bardziej że na innej mapie wcześniej zbanował kogoś na 3 godziny za brak ataku zombie.

 

 

Przepraszam za słowa, ale jestem zdenerwowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsa to jest Kampa byłem przy tym Admin Dawcio0 dobrze adminuje a gdy ty dostałeś survka wbiłeś na Podest "Kampe" i strzelałeś do ludzi zrzucając ich z tamtąd proste to jest kampa.

Skarga do kosza and prosze o nie warnowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum że to nie jest kampa, grałem na innych zombie modach i był np swarm i nie można było na swarmie kampić to byliśmy właśnie na tym podeście i nikt nie dostał bana, więc nie pisz że to kampa jest, pisałem z ludzmi i się zapytałem, wyśmiali się jak dowiedzieli się że to kampa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.1.1 Nie kampimy jako zombie, na survival, tak i  survival nie może kampić. Zombie, jak i  survival powinien być na otwartej przestrzeni (nie mogą stać na daszkach, podestach, murkach itp. .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności