Skocz do zawartości

PODANKO XD


N4talijAA

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Serwer: FFA

2. Nick: N

3. Imię: Natalia

4. Wiek: 18

5. Znajomość Amxx(0/10): 5, posiadałam admina na paru sieciach i wszyscy byli zadowoleni.

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

7. Czas spędzony na forum: 8h 36m 23s

8. Opisać siebie: Uczęszczam do drugiej klasy technikum logistycznego. Moją najwieksza zaletą jest wyrozumiałość.

9. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ, dość często gram. Nie zawsze jest admin a latają odpały, które denerwują nie tylko mnie. Chce pomoc w ogarnięciu.

10. Co zrobisz gdy: 

 -Ktoś używa dopalaczy; zależy jakiego typu. Aim,SH=ban; wh=ssy i ban.

 -Gdy ktoś nadużywa micro; ostrzeżenie, jeżeli ktos nie przestanie to kick, a następnie ban na 5 min.

 -Nadużywa Kultury na serwerze; Ostrzeżenie, gdy to sie nie skończy ban.

11. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli miałabym takie prawo to jest na nie, nie znam Ciebie, mało się udzielasz. Popraw aktywność i daj się trochę poznać. Dużo czasu gram na FFA, a widziałam Ciebie może dwa lub trzy razy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

- mała akywnosć na servie

- mała aktywność forum

- wypowiadasz się w swoim podaniu

 

Pograj jeszcze trochę i złóż podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie : 

-Znajomość Amxx(0/10): 5, posiadałam admina na paru sieciach i wszyscy byli zadowoleni. 

skoro posiadalas admina to powinnas miec juz go opanowanego bardzo dobrze ..

- malo godzin na serwie

- wypowiedz we wlasnym podaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za okresem probnym...dlatego ze ostatnio jestem bardzo zajety ale wchodze na pol godzinki pograc i ostatnio widze czesto Twoj nick N.

a skoro masz przegrane 20h to znaczy ze jestes aktywna. Tylko popraw sie na forum bo mamy dyskusje a malo ludzi sie wypowiada :( np ostatnio na temat wygladu Vipa.

I wypowiadaj sie po przez edycje swojego pierwszego postu, na dole masz ikonke edytuj.

Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, wypowiedz we własnym podaniu, godzin na forum mało (nabiłaś se, bo sie nie udzielasz), 22 godziny na serwie i się starasz o adma? Ja mam więcej na deathrunie a gram od ponad 2 tyg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie rozumiem po co ludzie, których widziałem z 2 razy na serwerze się udzielają ale okej.

Jestem za okresem próbnym, każda kolejna osoba przyda się do pomocy, bo inni admini już tak często nie wchodzą na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę Cię, ale najwidoczniej ludzie jeszcze muszą się z Tobą zapoznać lepiej.

 


9. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ, dość często gram. Nie zawsze jest admin a latają odpały, które denerwują nie tylko mnie.

 Zdałem sobie sprawę, że każdy kandydat na admina piszę ten sam powód dlaczego chciałby zostać adminem, a nic się nie zmienia w podaniach następnych kandydatów xd. To, że raz nie było żadnego admina, a akurat wtedy latał jakiś odpał no to nie nasza wina, prawie zawsze widać Kitola, Milorda, Ziele.


@Edit: A co do tych osób, które w du**e były i g**no widziały to prosiłbym o warny jakieś za spam w podaniach kandydata na admina serwera, na którym osobnicy wgl nie grają, ale za to lubią nabijać sobie posty nic niewnoszącym pisaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na razie na NIE. Złóż podanie za tydzień i pamiętaj by nie spamować we własnym podaniu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności