Skocz do zawartości

skarga na (2)


Pale Bongo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Pale Bongo

2.Nick admina/gracza który zawinił:  gracz neQu
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina:  14:20
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  świadkowie (sony xperia j / mex / leno i pare innych osób)
6.Opis sytuacji:
 
Nequ gadał przez mikro grzecznie mu napisałem na wescie Big-u mikro od 16 lat
 

[**VIP**] *DEAD* Pale BonGo*[Z.Z.P.H.I.M] ! :  neq mikro , nie podziałało napisałem 2 raz
 


[**VIP**] *DEAD* Pale BonGo*[Z.Z.P.H.I.M] ! :  NEQ MIKRO
 
dostałem odp.


[**VIP**] *DEAD* NeQu :  przeszkadza ci coś?
 
 
a Na nuke dostałem takie słowa od niego przez mikro " Bongo ty ku..." gracz sony xperia j słyszał to bo jeszcze mu pózniej napisał że za to będzie miał przewalone :)
 
 
proszę o bana dla tego  gracza bo co wejdzie to ciągle mnie obraża świadkowie są i to potwierdzą sami go upominali żeby się ogarnoł :)
 
pzdr. Bongus :D
 
+ nudzą mnie te skargi już ale na tego gracza nic nie działa jak się mu piszę grzecznie , to on odrazu z aluzjami ..
 
@
 
Siwy fakt zapomniałem dodać ip ale gafe zrobiłem ale to przez to że się smiałem jak mnie obrażał :D
Naprawdę te skargi mnie już meczą ale nie poradzę nic na to jak ktoś zaczyna :D 1-2 mapy idzie przemilczeć ale jak ktoś prowokuje dalej to już nie ma siły na niego :]
 
dodam ip jego jak będzie tylko na servie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś żałosny uwziąłeś się na mnie dlatego że cb zabijalem na pool_day wyzywales mnie od bota a na westwood jak cb zabilem to co napisales ale bot? jestes cwany i rozpieszczony tak to fakt po wyzywalem go bo on mnie irytuje swoim zachowaniem ja nic do niego nie mam ale jak ja bym zaczął robic ss'y to bys zobaczył 

 

 

Pozdro NeQu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amx_ip i ściągnij IP, bo nie da rady bana inaczej nałożyć chyba że od razu z serwa :) 

 

 

 

Możliwe jest zbanować graczy poprzez vote?, - mówie tu o pluginie admin_gag 

 

http://amxx.pl/topic/1017-admin-gag/ )

 

Jeżeli nie to i tak proponuje dodać ten plugin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów.

najlepiej zrobić ssy - jak dany gracz obraża.

Najlepiej skonczyc podstawowke i gimnazjum bo tam ucza czytac ze zrozumieniem! Napisane jest ze gracz obrazal PRZEZ MIKROFON !

Bongo nagrywaj filmiki z gry to zajmuje zaledwie 30 mb ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie załatwi sprawy, nie chodzi żeby zbanować osobe (Ciebie), tylko żeby zapobiegać dalszym takiego przykładu sytuacjom. Proponuje wgrać admin gag i jeżeli da rade to wbić"" to w vote i żeby gracze mogli zmutować kolege :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że nie gram już na tym serwerze, który został zawalony żałosnymi namiastkami człowieka.

Czytając to, muszę najpierw przyznać, że znajomość polskiego jest Wam obca, jak i fakt, że wasze stwierdzenia sobie same przeczą... JAK MOŻNA PISAĆ COŚ TAKIEGO?

"ale gafe zrobiłem ale to przez to że się smiałem jak mnie obrażał :D Naprawdę te skargi mnie już meczą" -mniejsza, skoro bawią Cię jego prowokacje, brak ogłady, nonszalancja jaką się wykazuję ta persona, to po co te skargi? mnie jak coś bawi to na to nie narzekam, więc soryyyyy -albo jedno albo drugie.

Bongo już dawno powinieneś wyrwać warna za pisanie skarg bez jakichkolwiek dowodów a że NeQu nie należy do osób asekuranckich to już jego sprawa, tylko tym zaskrabia sobie pogardę graczy, która zostaje ukazywana wyżej -nagrodzić Bongo warnem, NeQu banem i po sprawie, Panowie bawicie się jak subtelne Panie, które biłyby się poduszkami, serio uosabniac to Wy nic nie potraficie, nara, dobranoc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara nalozona byl ban wczesniej jest kolejny tym razem o kilkanascie godzin dluzszy dalszy syf na serwerze bede skutecznie zwalczal banami kilkudniowymi az sie czegos nauczycie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności