Skocz do zawartości

skargi na sioma


LubiePlacki_PL

Rekomendowane odpowiedzi

1:LubiePlacki_PL

2:Siom

3:

4:to są skargi z całego pobytu na serwerze nie mozna określić danej daty i godziny

5:AdE,Eagle Eye,Bercik Znakomity

6:siom daje bany za nic np ja bylem w TT na mapie antic chciałem przejść przez portal i on dał mi bana za kampienie,za to że skacze po TXT nie skakałem po TXT,siom obraża graczy np biliśmy się na noże zabiłem go nazwał mnie zerem,bawi się graczami (flapuje ich) żeby sobie spadli

 

 

 

mam nadzieje że siom się poprawi inaczej bedzie coraz więcej skarg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram na serwerze dr około 2 tygodni i moim zdaniem Siom jest dobrym adminem, a Ty placki nie udawaj, że nigdy nic nie robisz, ciągle skracasz, włazisz na txt itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6:siom daje bany za nic np ja bylem w TT na mapie antic chciałem przejść przez portal i on dał mi bana za kampienie,za to że skacze po TXT nie skakałem po TXT,siom obraża graczy np biliśmy się na noże zabiłem go nazwał mnie zerem,bawi się graczami (flapuje ich) żeby sobie spadli

 

 

Już Ci kolego tłumacze :)

 

1 Portal: Na Anticu chciałeś niby przejść przez portal tak ? To wytłumacz mi dlaczego wszedłeś w portal i skampiłeś się za nim tak aby wbijać od razu graczom na wejściu kose w plecy ? I na dodatek gracze pisali mi na u@ że kampisz przy TP więc byłem 1szy wchodze przez portal a tam ty od razu kose walisz mi w plecy....

 

2. TXT i to nawet dzisiaj było pamiętam.Jeden z graczy pisał że masz grawitacje 600 więc sprawdziłem jak z nią latasz.I co się okazało ? Okazało się że skaczesz w górę mapy tak aby złapała cię texturowa woda.Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ale na chyba dr_dust2010 jak skoczysz za wysoko czyli ponad TXT to jest tam niewidzialna woda tak jakby w niebie.I gdy trzymasz ciągle spacje to się unosisz cały czas na niej.I gracz Lubie Placki właśnie wskakiwał w takowe TXT i leciał nie zważając na żadne pułapki na koniec mapy.

 

3.Obraża graczy : Hmm to jest dobre :P Owszem biliśmy się i tak powiedziałem nie będę ukrywać że nie ale powiedziałem to wtedy gdy byłeś w TT i robiłeś reset statystyk.Gdybym wiedział że reset statystyk w TT jest złamaniem regulaminu bym Cię od razu zbanował bo dla mnie to jest słuchaj trochę wkurzające.Jesteś w TT resetujesz się na HP,OBR i DMG zabijasz mnie i potem piszesz na cały serwer że jesteś dobry bo mnie zabiłeś na feedowany ? Proszę Cię :P

Rozmawiałem z -_- i powiedział mi że mam banować za reset statystyk jako TT bo jest to mało fair :)  Aha i jak poczułeś się urażony że nazwałem Cię zerem jak się feedujesz i potem piszesz jaki to kox z Ciebie to sorry ;D

 

4.Bawi się graczami :) Hmmm a z tego to miałem największego kwika :D To tak powiem Ci coś :0 Nie wiem czy widziałeś ale zostały wtedy 2 osoby w grze :) Ja byłem na Spec i patrzyłem się na gracza AdE czy AbE mało istotne ale się ciągle patrzyłem jak skacze.Nagle spadł poziom niżej więc nie wiem czy wiesz (SPADŁEŚ? = ZABIJ SIĘ!)

zacząłem go slapować żeby spadł skoro sam nie chciał się zabić.Aha i co najciekawsze jak by tego było mało wyżej wymieniony gracz AdE/AbE miał zamiast 100 HP startowych po tym jak spadł zostało mu 30 HP.

 

Wszystko ci wytłumaczyłem myślę że tak jak najbardziej potrafiłem :0 Teraz jeszcze kilka uwag.Radzę Ci przeczytać regulamin serwera oraz pozwolić mi wykonywać swoją pracę.Ja nie banuję sobie dla "JAJ"

Banuję bo taki mój obowiązek.Jeżeli masz takich mocnych świadków to możesz im powiedzieć żeby się wypowiedzieli.Ja wiem co robię i jak robię i nie mam sobie nic do zarzucenia.

 

 

POZDRAWIAM SIOM :) Miłej lektury chociaż tobie pewnie ona trochę zajmie :P

 

//Edit :P

Aha jeszcze jedno :P Jak mam być szczery tym się przejąłem najbardziej :P

 

 

mam nadzieje że siom się poprawi inaczej bedzie coraz więcej skarg

 

 

Proszę NIEEEEEEEE :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga niesłuszna.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności