Skocz do zawartości

Admin EaSY # NoOgar !


EaSY # NoOgar !

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:  Cod 4k Lvl.

2. Nick:EaSY # NoOgar !

3. Imię: Damian

4. Wiek: 16lat.

5. Znajomość Amxx(0/10): 7/10

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.

7. Składka(Tak/Nie): Dla Steam nie obowiązkowa.

8. Czas spędzony na forum: Niestety nie bywam często na forum .

9. Opisać siebie: Witam , sądze że jestem ogarniętym graczem i jestem bardzo często na serverze :) Nie obrażam/wyzywam innych , pełna kultura .

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Na tym serverze gra bardzo dużo cheatów...A tak na prawde jest za mało adminów. Chce żeby każdy mógł sobie w spokoju pograć a nie użerać się z cheaterami.

11. Linki do reklam: Niestety nie mam reklam. Ale wydaje mi się że ważny jest porządek na serverze niż jakieś reklamy .

12. Co zrobisz gdy: 

-Ktoś używa dopalaczy; Ban ( SS'y , Demko )

-Gdy ktoś nadużywa micro;  Ostrzeżenie(max 3) jeżeli ktoś się nie uspokoi to Ban .

-Nadużywa Kultury na serwerze;  Ostrzeżenie(max 3) jeżeli nie ochłonie to Ban .

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):No steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi mi mówiło że mam złożyc podanie na adma. Na servie nie mam żadnych wrogów i dogaduje się z każdym. Eh mniejsza nie dostane admina bo mam 1 post ? Chyba ważny jest porządek na serverze co nie ? Gram tutaj codziennie i ludzie nie chcą grać bo jest dużo cheaterów. Ale dla was są ważne reklamy i kto ile ma postów . :/ Jak dla mnie to jest bez sensu . : ).

Jeszcze raz prosze o administratora na tym serverze i prosze to rozwarzyć a nie przeczytać i stwierdzić że się nie nadaje . (Może popytajcie innych graczy i jakie mają zdanie ).
Z góry Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Składka(Tak/Nie): Dla Steam nie obowiązkowa.

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):No steam.

 

Ty czasem nie kitujesz coś? 

Jesteś ogarniętym graczem? oj nie sądze,

 

 

Spróbuj za tydzień, na razie Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...Na serverze każdy mnie zna :) Więc popytajcie się innych graczy czy jestem ogarnięty ok ? : ) Np : MrRemix007 . Lub M@jkiego ( chodź on zbyt często nie gra ) .

Najpierw popytajcie a potem stwierdzajcie fakty czy jestem ogarem czy nie . Skoro nie gracie na tym servie to skąd możecie wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności