Skocz do zawartości

Skargi na graczy


NoWaK

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  NoWaK


2.Nick admina/gracza który zawinił:  sketch. Hirololol. Krzycz TRYNKIEWICZ!!
3.Admin/Gracz : NoWaK
4.Data i godzina: 2014-03-17 16:23-16:48
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Demko
6.Opis sytuacji: Wszystko na demku. Po krótce napisze tylko tyle żeby odebrać adminowi "Mucha" admina ^_^ z tego względu iż tworzy układy z graczami i ich nie banuje Wszystko opisane na demku, ponieważ nie chce robić zbędnego spamu + z braku czasu i nerwów gracz Hirololol grał na WH ;)
 
 
Wycinek STATUS z Konsoli :
#12 "sketch" 1756 STEAM_2:0:545112768  20 16:45   30    0
4 "Hirololol" 1715 STEAM_2:0:962217521  19 24:59   79    0
#15 "Krzycz TRYNKIEWICZ!!" 1761 STEAM_2:0:1943599024  11 15:57   27    0
 
po krótce chodzi o coś w tym rodzaju :
2014-03-17_00004.jpg
Edytowane przez NoWaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 jakie układy z graczami co try pier*olisz po 2 demko mi sie nie otwiera po 3 kogo niby nie banuje ? Banuje kazdego kto łamie regulamin ! po 4 nie denerwuj mnie bo i tak nic ci nie da wyprowadzenie mnie z równowagi ;) Po 5 sprawdzam kazdego kogo mi napisza na u@ gracze a jak was jest 20 a ja sam i jak kazdy napisze cos to co ja mam ku*wa pamiec RAM i zapamietuje kogo mam sprawdzic ? Ogarnij sie a jak cos ci nie pasuje to złóż podanie i zobacz jak to jest byc samemu na serwerze na 20 graczy kiedy kazdy pisze żebym mu pomógł gdzie na dodatek znajdzie sie taki za przeproszeniem gimbus który spamuje na u@ jakimis bzdurami ;) Pozatym wiecej z Toba rozmawia nie bede bo dysponujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym i polemizacje z Toba na jakikolwiek temat sa bezowocne a ja na sprawdzenie czy ktos ma WH mam czas a nie ze zobacze go i odrazu ss ! Pomyśl i wysil te 2 szare komórki nie denerwujac nikogo ze czasem ktos dobrze gra a nie odrazu u@ :on ma wh x20 wiadomości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi graczami ?

rozumiem że zostaną bezkarni/

-------

UP

 

Człowieku nie jesteś dobrym adminem i masz układy wobec graczy, którzy mają premium, bo chcesz zabłysnąć i mieć poparcie u większej grupy osób, i nie pisz takim wyraźnym dla mnie językiem bo widocznie sam nie jesteś w stanie zrozumieć tego co napisałeś, a i co do linku to DZIWNYM TRAFEM ale mi się otwiera, więc nie pier*** tutaj głupot tylko teraz odczuwasz strach przed prawdą która wyjdzie na jaw, nie oszukujmy się, pucujesz się do każdego gracza żeby w każdej sytuacji, nawet tej, miał byś poparcie. Gdybyś był normalnym i ogarniętym adminem to nic bym do ciebie nie miał, jednak że twój poziom i iloraz inteligencji nie jest w stanie dorównać większej ilości osób na serwerze, bo po co czytać U@ skoro można mieć wszystko za przeproszeniem w dupie, i hulaj duszo, piekła niema, co tam serwer ważne żeby sobie ja pograł, większa ilość osób jest takiego samego zdania jak ja, i nie wątpię że wstawili by się za mną choć gram na tym serwerze od paru dni, co do tak jak ty to mówisz "ciężkiego adminowania" powiem ci tyle że każdy ogarnięty i mądry admin potrafi ogarnąć sam 32 slotowy serwer, i wykonuje swoje obowiązki siedząc na spec a nie w grze i pisząc głupoty na say admina. Wracając do tematu, gracz " Krzycz TRYNKIEWICZ!!" napisał coś takiego " I jak będzie was NoWaK lub inna osoba obrażać to pisać do mnie, a ja napisze do Muchy, to pobanuje wszystkich w pi*** bo znamy się bardzo dobrze"... specjalnie dla ciebie mogę wrzucić demko nawet na inny host tylko dlatego żeby ci udowodnić że nie nadajesz się na admina COD MOD 45K Lv 23 Sloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze admin to nie robot.

Po drugie nie masz dowodów na to że Mucha ma jakieś układy z innymi graczami.

Do tej pory nikt nie miał zastrzeżeń co do pracy tego admina, wygląda na to że uwziąłeś się na niego.

 

A co do cheaterów masz od tego specjalny dział. Nakręć demko i po kłopocie + możesz spróbować szansy na admina :) jeśli jesteś aż tak ogarniętym graczem.

 

Skargę zamykam bo nie ma sensu prowadzić dalej tej dyskusji, jeśli składasz skargę mniej przynajmniej mocne dowody a nie tylko przypuszczenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności