Skocz do zawartości

AB ?


LanSek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem bana pernamętnego za AB-ja rozumiem  Aktywny Ban. Ale ja dostałem na tym serwerze tylko raz bana za Niepodstawne oskarżanie.. I to nie był na zawsze. Nie rozumiem tego gram spokojnie jak zawsze admin mnie sprawdza i nagle AB .. Nigdy wcześniej nie miałem innego bana niż ten Za oskarżanie. Prosze to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem. Dostał ktoś ( Podszywka) Bana bo ja mam swoje Steam ID i ktośs sie musiał podszywac . Tam jest tylko IP a ja mam steam ID.. Prosze mi to wyjaśnić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick LanSek Adres IP Ukryty Typ Bana IP Powód Bana Norecoil Wykonano 16.03.2014 - 12:43:02 Wygasa Nie określono Zbanowny przez ziik1905 Zbanowany na Strona Wszystkie wygasłe bany 0

 

To jest to co znalazłem

Nick LanSek SteamID STEAM_0:0:972206542 SteamCommunity ID 76561199904678812 Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID Powód Bana AB, Sprawe mozesz wyjasnic na forum.cs-classic.pl Wykonano 18.03.2014 - 10:28:05 Długość Bana Na zawsze Wygasa Nie określono Zbanowny przez Siwy SteamID Admina Ukryty Zbanowany na

#7[RESET][bF2+FFA]Cs-Classic.pl (de_dust2)

 

A to jest to co przed chwilką.. Ja nie wiem czemu ktoś sie musi pode mnie poszywać, ale to nie ja..

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienne ip, posiadasz?
btw. Czemu ludzie mają problemy z rezerwacją nicku.. : < Było by po kłopocie.
Ja tam tylko zwykłym userem jestem.
Przede wszystkim temat o UB powinieneś złożyć w "Prośby o UB"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje bany które dostałem miały Steam ID i na jakim serwie dostałem a ten za którego niby dostałem AB jest inny... Czemu niby mam za to że ktoś jest cienki i mści sie na mnie musze ponosić konsekwencje ? .. Chce UB..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak ban "pernamętny"

jak już to ban "permanentny"

pozostało Ci czekać na osoby z możliwosciami rozpatrzenia sprawy i odbanowania w wypadku pomyłki.

 

@Siwy -nie, nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siusiak a możesz RAZ się powstrzymać, nie zważając na to co pisze i JAK, nawet jak pisze ten pernamętny"" 

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/16037-lansek/ - twój ban, i teraz za AB. I przenieś swój temat > http://forum.cs-classic.pl/forum/85-pro%C5%9Bby-o-ub/ tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty pie*dolisz? co ma celownik do no recoil?

to że masz przeźroczysty i najmniejszy nic nie ma do tego, choć i tak lepszy największy ;) 

Dostałeś bana na NS 2 dni temu, wchodzisz dziś na aktywnym (STEAM) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności