Skocz do zawartości

Shooter


eiden7

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Eiden

2.Nick admina/gracza który zawinił: Shooter
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: miedzy 11-12, 20-03-2014
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Mam jedynie jednego ssa, ze względu restartu po mapie "cs_wioska"
6.Opis sytuacji: Nie wiem ile razy mogę pisać na chacie do admina (u@) by zwrócił uwagę graczowi na rzucanie hexów na tak małej mapie jak snow czy wioska, jednak chyba dużo. Rzucił pierwszy raz (nie zauważyłem kto, wiec nic nie mówię), po chwili poszła riposta adma "zakaz hexów" na biało prosto w ekran, no to niby wszystko okey. Tylko co z tego, jak po chwili typ użył hexa po raz kolejny, i kolejny, i następny.. No to chyba coś nie tak. Shooter pyta kto rzuca, to mu odpowiadam, że gracz o nicku Tajfun, i tyle z tego.
Kolejny raz zwróciłem uwagę Shooterowi na mapie snow. Reakcja była zadziwiająca, a właściwie pytanie: "eiden ty coś pisałeś o taifunie?".

Nie shooter, nie pisałem. -.-

Kolejna sprawa, pisze do graczy tekst "nie kampić". No ja rozumiem i w ogóle.. tylko powiedz mi czemu inni mają nie kampić skoro sam korzystasz ciągle z profeski shota i kampisz jak szalony, z tego co widziałem nie tylko ja wyśmiałem ten tekst, bo był naprawdę zacny.

Więc proszę o zwrócenie uwagi adminowi Shooter o ogarnięcie serwera szczególnie kiedy jest jedynym adminem na nim.

PS. Wiem, że gonienie rankingu i zajmowanie się serwerem to trudna sztuka i praktycznie niewykonalna, więc zajmij się jednym jak mogę prosić.
 

post-8911-0-53193200-1395314910_thumb.jpg

post-8911-0-21912500-1395314912_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze Shooter dobrze idzie zwracanie uwagi innym, a w szczególności innym adminom (gdzie zabrakło kultury) żeby coś zrobili bo on teraz GRA i niema czasu zająć się serwerem.

Więc kolego EIDEN7 musisz przymknąć oko na zachowanie tego admina :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką chęcią przymknę oko, kiedy na serwerze będzie dwóch adminów. Z tego co zauważyłem jest paru, którzy naprawdę przekładają swoje obowiązki nad przyjemność z gry i potrafią oderwać się od powiększania swoich statystyk, by zająć się hołotą nie rozumiejącą ojczystego języka za co serdecznie mogę im podziękować. Wracając do tematu, to na pewno nie odpuszczę graczowi, bo ciężko go nazwać adminem w tym momencie, takiego zachowania. W końcu jakim prawem ma pilnować porządku na serwerze i zwracać komuś uwagę, kiedy sam się nie potrafi dostosować się do swoich uwag, nie wspominając o regulaminie.

A na stanowisko admina na pewno znajdą się chętni, mający na celu poprawę funkcjonowania serwera, bo w końcu zawsze można coś poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje ze gre stawia wyzej niz obowiazki bo jak gralem razem z nim to tez nie banowal ani nie kicknal nikogo i sam wywalelem afkerow itp (mimo ze shooter juz nie zyl wiec mogl sprawdzic od czasu do czasu) a co do he to akurat ja widzialem ze pisal na pool dayu ze jest zakaz he i bicia z respa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powinienem sie wypowiadać bo nie byłem przy akcji, ale jeżeli są dowody to coś powiem.. Shoter dostając admina akceptowałeś regulamin admina, i tam jest takie coś,-  Pierwsze obowiązki admina, później gra

Wiem jak od gry się trudno odciągnąć ale jesteś adminem, jeżeli nie dajesz rady możesz zrezygnować a obowiązki spadną na innych adminów, do skargi - przez takie coś trudno stracić admina więc tylko ostrzeżenie bo skarga słuszna :) ale ja o tym nie decyduje 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o sam fakt skargi dla ostrzeżenia, choć to równie wazne. Tylko by opiekun serwera lub Karol, nie wiem kto się tym zajmuje, właśnie spostrzegł, że admin dla shootera to pomyłka. Albo się poprawi po ostrzeżeniu, albo niech da wypowiedzenie >.< chętni się znajdą.

Swoją drogą to Shooter grał parę godzin rano z tego co kojarzę, a na forum nawet się nie pofatygował, więc wnioski zostawiam rządzącym. Tyle ode mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

1.Twój Nick: Eiden

2.Nick admina/gracza który zawinił: Shooter
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: miedzy 11-12, 20-03-2014
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Mam jedynie jednego ssa, ze względu restartu po mapie "cs_wioska"
6.Opis sytuacji: Nie wiem ile razy mogę pisać na chacie do admina (u@) by zwrócił uwagę graczowi na rzucanie hexów na tak małej mapie jak snow czy wioska, jednak chyba dużo. Rzucił pierwszy raz (nie zauważyłem kto, wiec nic nie mówię), po chwili poszła riposta adma "zakaz hexów" na biało prosto w ekran, no to niby wszystko okey. Tylko co z tego, jak po chwili typ użył hexa po raz kolejny, i kolejny, i następny.. No to chyba coś nie tak. Shooter pyta kto rzuca, to mu odpowiadam, że gracz o nicku Tajfun, i tyle z tego.

Kolejny raz zwróciłem uwagę Shooterowi na mapie snow. Reakcja była zadziwiająca, a właściwie pytanie: "eiden ty coś pisałeś o taifunie?".

 

Nie shooter, nie pisałem. -.-

 

Kolejna sprawa, pisze do graczy tekst "nie kampić". No ja rozumiem i w ogóle.. tylko powiedz mi czemu inni mają nie kampić skoro sam korzystasz ciągle z profeski shota i kampisz jak szalony, z tego co widziałem nie tylko ja wyśmiałem ten tekst, bo był naprawdę zacny.

 

Więc proszę o zwrócenie uwagi adminowi Shooter o ogarnięcie serwera szczególnie kiedy jest jedynym adminem na nim.

 

PS. Wiem, że gonienie rankingu i zajmowanie się serwerem to trudna sztuka i praktycznie niewykonalna, więc zajmij się jednym jak mogę prosić.

 

 

Koledze Shooter dobrze idzie zwracanie uwagi innym, a w szczególności innym adminom (gdzie zabrakło kultury) żeby coś zrobili bo on teraz GRA i niema czasu zająć się serwerem.

Więc kolego EIDEN7 musisz przymknąć oko na zachowanie tego admina :)

 

tez mi sie wydaje ze gre stawia wyzej niz obowiazki bo jak gralem razem z nim to tez nie banowal ani nie kicknal nikogo i sam wywalelem afkerow itp (mimo ze shooter juz nie zyl wiec mogl sprawdzic od czasu do czasu) a co do he to akurat ja widzialem ze pisal na pool dayu ze jest zakaz he i bicia z respa

 

 

Już za to dostaje dwa ostrzeżenia. Jeżeli znowu usłyszę o jego "lenistwie" wyleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności