Skocz do zawartości

Kaczy^^. Nwm o co chodzi !


kaczyzdw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj dostałem bana bez ss-ów i nie wiem o co chodzi prosze o szybkie rozpatrzenie sprawy 

 

Wycinek z konoli 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Masz sprawe na forum'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Your IP: '88.199.11.54'
[AMXBans] ===============================================
*** Joachim killed Kaczy^^. with a headshot from m4a1 ***
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check you
 
Nick-Kaczy^^.
Prosze o pomoc 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na kogoś ważniejszego kto o tym zadecyduje jak się myliłem to oficjalnie Cię przeproszę.

Ale to nie pierwsza twoja taka akcja że wiesz gdzie kto jest i z dalekiej odległości dajesz mu head'a....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na demku widać że:

1. Wbiegając na B w dust2 kładziesz paczkę bez sprawdzenia tunelu.

2. Po podłożeniu paczki czekasz chwilę i rzucasz HE do tunelu gdzie jest 3 CT (ale nie sprawdzasz drzwi po lewej) i trafiasz ich bezbłędnie.

3. Zabijasz wszystkich trzech (ciągle nie sprawdzasz drzwi bo nikogo tam niema).

Już wcześniej potrafiłeś mnie (i nie tylko mnie) zdjąć z dużej odległości gdzie byłem schowany.

 

Jeszcze jedno: pięknie widać twoje WH na ESP (only admini).

 

Czekamy na grupę UB.

P.S. Nie spamuj to i tak Ci to nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na demku widać że:


1. Wbiegając na B w dust2 kładziesz paczkę bez sprawdzenia tunelu.


2. Po podłożeniu paczki czekasz chwilę i rzucasz HE do tunelu gdzie jest 3 CT (ale nie sprawdzasz drzwi po lewej) i trafiasz ich bezbłędnie.


3. Zabijasz wszystkich trzech (ciągle nie sprawdzasz drzwi bo nikogo tam niema).


Już wcześniej potrafiłeś mnie (i nie tylko mnie) zdjąć z dużej odległości gdzie byłem schowany.


 


Jeszcze jedno: pięknie widać twoje WH na ESP (only admini).


 


Czekamy na grupę UB.


P.S. Nie spamuj to i tak Ci to nic nie pomoże.


 

 

 

 

 

Wyjaśnie ci tą kwestie wbiegłem odrazu na B nie patrząc tunelu to prawda ryzkowałem jak bym padł to bym padł ale nie padłem a po 2 ja nie zabiłem tych 3 co byli od tunelu  rzuciłem HE pokazło obrażenia to był ktoś tam czyli to ich zabiłem....... A wogółe HE tam rzuciłem bo od bramy nikogo nie było a wiec rzuciłem do tunelu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ze tez duzo razy widzialem dziwne akcje w ktorych ktos kampil a ty normalnie go zjechales celownikiem  po scianie (mimo ze typ poruszal sie w rozne strony jak zaczales go strzelac) idealnie jakbys mial wh

ps - nie spamuj bo (na bank ostrzezenie juz dostaniesz) to tylko dziala na twoja niekorzysc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ze tez duzo razy widzialem dziwne akcje w ktorych ktos kampil a ty normalnie go zjechales celownikiem  po scianie (mimo ze typ poruszal sie w rozne strony jak zaczales go strzelac) idealnie jakbys mial wh

 

ps - nie spamuj bo (na bank ostrzezenie juz dostaniesz) to tylko dziala na twoja niekorzysc

Ja nie spamuje tylko wyjaśniam jak to wyglądało---- Jak mam Wh niby to czemu Ss nie dostałem a jak skanowałem ludzi to gadam z kumpali na Team Speak i dawaja mi info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ts należy się ban, tak czy inaczej. A swoją drogą są programy pomijające ssy, więc demko jest bardziej obiektywne.
[Edit] Czasowy, w reg. masz wyraźne napisane zakaz podpowiadanie sobie na TS włącznie. ; )) To oszukiwanie mechanizmów gry. Nie po to masz możliwość komunikacji w CS'ie żebyś mógł sobie na TS'ie podpowiadać. 




1.12 Zakaz podpowiadania innym graczom poprzez serwery głosowe typu Team Speak 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak mam Wh niby to czemu Ss nie dostałem a jak skanowałem ludzi to gadam z kumpali na Team Speak i dawaja mi info ;)

 

 

 

Za siedzenie nie ma bana, ale za podpowiadanie już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności