Skocz do zawartości

Eiden


eiden7

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: BF2

2. Nick: Eiden
3. Imię: Kamil
4. Wiek: 20
5. Znajomość Amxx(0/10): na pewno powyżej 5-6, jednak muszę sobie trochę przypomnieć ze względu na to, że nie widziałem menu adminów przeszło dwa lata.
6. Mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście 
7. Składka(Tak/Nie): Możliwa, choć chwilowo odpada ze względu na finanse domowe.
8. Czas spędzony na forum: Wydaje mi się wystarczający by ogarnąć najważniejsze podfora dla admina.
9. Opisać siebie:
Pozwolę sobie skopiować z tego co miałem okazję napisać już:
"Mieszkam na obczyźnie, edukując się i tracąc czas na cs'a i inne przyjemności. Były zawodnik paru klubów piłkarskich choć obecnie buty wiszą na kołku przez kontuzje. Poza tym zamiłowany cyklista (szczególnie downhill). Gram w tę grę (counter) już z 5-6 lat łącznie często będąc adminem (sporo doświadczenia z cheaterami) chociaż już się nie palę do tej brudnej roboty jak kiedyś, grywałem na kilku turniejach poważniejszych i mniej poważnych jednak w międzyczasie sporo przerw w tym ta ostatnia dwuletnia, a obecnie wpadł mi w oko serwer bf2. Poza tym w wolnym czasie czytam, ulubione pozycje to Rok 1984 Orwella oraz saga 17 powieści o legendarnych przygodach Drizzta Do'Urdena, jako "człowiek renesansu" również szkicuję oraz piszę teksty. Niestety, bądź na szczęście już 2 z przodu podczas podawania wieku i to chyba tyle. "

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Wydaje mi się, że jeden admin więcej będzie stanowić raczej większy plus niż minus, a z chęcią pomogę odciążyć osoby regulujące serwery. Zmieniłem zdanie również dlatego, że ostatnio dość często mam okazję zgłaszać cheaterów bądź łamanie regulaminu, a szkoda czekać i tracić czas na interwencje UBTeamu, lub adminów. Tym bardziej, że zdarza mi się grać w nietypowych porach.
11. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; wg. regulaminu
 -Gdy ktoś nadużywa micro; wg. regulaminu
 -Nadużywa Kultury na serwerze; wg. regulaminu
12. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam - oczywiście.


Coś od siebie. Nie będę ukrywał, że największym minusem z mojej strony jest brak możliwości spędzenia czasu podczas dni, w których pracuje. Średnio wychodzi, że co drugi dzień, a i częściej będę mógł się opiekować serwerem. Jednak zwykle kiedy mam okazję spędzam sporo czasu na "bfie", co potwierdza przegranych już ok. 40 h choć niedawno dołączyłem do waszego grona.
Myślę, że mogę też pomóc w łapaniu cheaterów ze względu na spory kontakt z programami - cheatami w przeszłości. Takimi jak norecoil, aim, wh czy clean-ss. Poza tym swego czasu miałem okazję używać paru bardziej zaawansowanych cheatów (ze względu na bycie adminem, chciałem przyłapać innego admina łamiącego tą podstawową zasadę przez ponad 8 miesięcy, co w końcu się udało). 

Z mojej strony prosiłbym o czas próbny w liczbie kilku dni, bym mógł spokojnie sobie ogarnąć amx'a, co nie powinno stanowić większego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem na tak ogarniety gracz, czesto jest , duże doswaidczenie. Jedynym minusem jest mala aktywność na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, eiden może i mi dokucza, ale wiem, że mnie bardzo lubi. ;** Ogółem to idzie z nim porozmawiać i często go widzę w godzinach popołudniowych, gdzie to są godziny szczytu na grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisz na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności