Skocz do zawartości

Liga mistrzów Ćwierćfinał. Kogo obstawiacie?


N4talijAA

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojego doświadczenia powiem tak. Są dwie pary, w których może się zdarzyć wszystko oraz dwie w której wiele zależy od zespołów teoretycznie słabszych, a mianowicie:
1.
Atletico - Barca
PSG - CFC
2.
RM - BVB
MU - BM

Atletico pokazało w tym sezonie, że potrafi wygrać z każdym, a nie ukrywając Barcelona to cień swojej potęgi z paru lat wstecz. Niestety dla fanów krótkonogiego Argentyńczyka on również nic specjalnego nie pokazuje w tym roku. Najważniejszym punktem tego dwumeczu według mnie jest sam trener drużyny z Madrytu.

PSG - CFC

Spotkanie dwóch pieniężnych machin i ciężko cokolwiek o nich powiedzieć, bo obydwie mają w swoim składzie wielomilionowe postacie, a w tym utalentowanych młodych zawodników jak Lucas, Hazard. 50/50

RM - BVB

Jeżeli niemiecki zespół nie przypomni sobie jak się gra w piłkę, co robili rok wcześniej, to marnie widzę ich konfrontację z hiszpańskim gigantem. Można mówić wiele, jednak kadra Borussii jest zbyt mała, a kontuzje powodują zbyt duże dziury w ich ekipie.

Zostaje najważniejszy mecz dla mnie, kibica United, czyli Manchester - Bayern

Cóż mimo tego iż kibicuję Czerwonym Diabłom już od kilku lat, to muszę przyznać iż nie mają najmniejszych szans jeżeli nie zagrają na 200 % swoich możliwości. Wynik tego dwumeczu będzie zależał od tego czy Van Persie oraz Rooney będą mieli dobre dni, co do formy. Głównym atutem United jest na pewno bramkarz torreador wyciągnięty jeszcze przez SAFa i spisujący się co najmniej fantastycznie, ale po drugiej stronie stoi równie dobry odpowiednik. Osobiście uważam, że szansa na wygraną United to jakieś 20-30 % i tylko jeżeli motywacja oraz umiejętności w dniach meczów będą na najwyższym poziomie to mogą osiągnąć sukces.

Co do ogólnego sukcesu w Champion Leauge to największe szanse mają Bayern i Real. Jednak dużą uwagę warto poświęcić również Manchesterowi, który zadziwia w tym sezonie (raz w górę, raz w dół).
Real - problemem jest na pewno gra na dwóch frontach, sytuacja w La Liga jest dość napięta, chociaż w dwuklubowej lidze Barca zajmuje trzecią pozycję to Galaktyczni na pewno nie będą chcieli oddać mistrzostwa w ręce sąsiednich rywali.
Bayern - ma wszystko by skoncentrować się na LM i wygrać tę nagrodę dwa razy z rzędu jako pierwsi, chociaż historia stoi przeciwko nim.
M. United - Wygranie trofeum CL jest jedynym możliwym dla nich sposobem by grać w tych rozgrywkach w następnym roku, więc wątpię by się oszczędzali. Jeżeli dadzą z siebie wszystko to mogą zadziwić świat piłkarski, jak zrobiła to choćby Chelsea, gdy nikt by ich nie typował. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

                    DLA TYCH CO NIE WIEDZĄ NAPISZĘ WYNIKI MECZÓW.

 

1. FC Barcelona 1:1 Atletico De Madrid 

71' Gol Neymara     

                                  56' Gol Diego Ribasa

Rewanż 9.04.2014.

 

2.Real Madrid  3:0 Borussia Dortmund

3' Gareth Bale 

27' Isco

57' Cristiano Ronaldo

Rewanż 8.04.2014

 

3.Paris Saint Germain 3:1 Chelsea FC

 

3' Ezequiel Lavezzi

                                          27' Eden Hazard (K)

61' David Luiz (samobój)

90+3' Javier Pastore

 

Rewanż 8.04.2014

 

4.Menchester United FC 1:1 FC Bayern Munchen

58' Nemania Vidić

                                             67' Bastian Schweinsteiger

Rewanż 9.04.2014

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisywani na straty piłkarze United zamkneli usta krytykom, którzy przewidywali pogrom już w pierwszym meczu. Jestem fanem Red Devils i liczę na podobny mecz na AA, a wszystko może się wydarzyć. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na Wtorek oraz Środe.

 

W Środe po po 15 , napiszę wyniki (jak ktoś by nie znał) no i w czwartek.Potem bd, czekał na losowanie.

 

(barca i tak przejdzie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jutro rew. Realu ;) HALA MADRID!

Ale porównaj ten mecz z BVB z meczem z tamtego sezonu.Wtedy dla Realu nie było tak fajnie,sam Lewandowski pogromił Madryt aż 4:1 .

 

W tym sezonie nie zagra Lewy,gdyby on był to by real dostał ( i tam paru innych piłkarzy nie ma).

Jeszcze jutro jest nadawany mecz PSG-Chelsea w PSG nie będzie grał Ibra a w Chelsea Eto'o

 

Mecze na żywo na kanałach :

- Real-BVB na kanala Canal + Sport o godzinie 20.40

-PSG-Chelsea na kanale NSport HD o godzinie 20.40

-Lub emisje na żywo w internecie, jak ktoś by chciał linka to na PW ;)

 

 

Ja czekam na Środe na Barcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam tych kanałów. Czy lewy dobrze robi odchodząc do Bayernu? W BVB ma pewne granie. Barca... nie lubie tego klubu xD Szanuje, ale nie lubię.

 

Dani Alves to ciacho xdddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ SHOKE
"gdyby gral lewy to by bvb wygralo" typowe myslenie kibica barcy. no pogromil rok temu Real chociaz jak dla mnie conajmniej 2 z tych 4 goli strzelilby kazdy wiec trzeba pochwalic cala druzyne bvb a nie tylko lewego. w rewanzu na SB jakos nie umial ponownie pokazac na co go stac, tym bardziej ze po 4-1 mial duza pewnosc siebie. zobaczymy jutro co pokaze. rok temu mial szczescie po prostu i nic wiecej + slaba gra Realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam tych kanałów. Czy lewy dobrze robi odchodząc do Bayernu? W BVB ma pewne granie. Barca... nie lubie tego klubu xD Szanuje, ale nie lubię.

 

Dani Alves to ciacho xdddd

Są te kanały jak masz dekoder z NC+ ;)

 

 

 

@ SHOKE

"gdyby gral lewy to by bvb wygralo" typowe myslenie kibica barcy. no pogromil rok temu Real chociaz jak dla mnie conajmniej 2 z tych 4 goli strzelilby kazdy wiec trzeba pochwalic cala druzyne bvb a nie tylko lewego. w rewanzu na SB jakos nie umial ponownie pokazac na co go stac, tym bardziej ze po 4-1 mial duza pewnosc siebie. zobaczymy jutro co pokaze. rok temu mial szczescie po prostu i nic wiecej + slaba gra Realu

Lewy nie gra za kartki ;) No tak jestem za BARCĄ ale ja tej drużynie kibicuje od bliska 6 lat i Nigdy zdania nie zmienie tak samo jestem za Chelsea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności