Skocz do zawartości

CanNabis| Wariat


MonkaxAkaWariat

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: Only DD2

2. Nick:  CanNabis| Wariat
3. Imię:  Franciszek
4. Wiek:  16lat
5. Znajomość Amxx(0/10):  8
6. Mikrofon(Tak/Nie):  Tak 

7. Czas spędzony na forum: 5h 6m 54s ( mam drugie konto )

8. Opisać siebie:  Jestem miłym spokojnym zajaranym  chłopcem tą grą pełnie sie oczywiście logiką jakże i uczuciami lubię  uprawiać sport i uszczęśliwiają mnie ludzie którym pomogłem i pomogę w przyszłości mam jedną wadę szybko sie denerwuję ale potrafię to okiełznać
9. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:  ponieważ chcę aby serwer sie rozwijał  jestem na tej serwerowni od wielu lat i chciałbym  mieć tu admina bo to było zawsze moim marzeniem lecz nie pozostawiało mi to wyboru ponieważ byłem  głupim dzieciakiem lecz teraz zdaje sobie sprawe co to za odpowiedzialność i jestem pewien że podołam temu zadaniu  jako iż nie posiadam  admina nadal będę robić dema ludzią którzy cheatuje bądź ludzie ich podejrzewają nawet jeżeli nie dostane admina nadal będę to robić bo uważam że pomoże to innym administratorom serwera tyle z mojej strony dziękuje.
10. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy;  aim - demko ban wh- ssy ban ( ja zawsze robie demo dla pewności jakby ponoć nie miał ssów )
 -Gdy ktoś nadużywa micro; ostrzeżenie kick ban 
 -Nadużywa Kultury na serwerze; ostrzeżenie kick ban
11. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam (MonkaxAkaWariat)

 

 

EDIT czas na serwerze w tej chwili na nicku jest podany jako ze steam przypominam ze grałem też na ns'ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności