Skocz do zawartości

Skarga


Ganja*Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: >>Ganja*Mafia<<


2.Nick admina/gracza który zawinił:  ;']3lu;*

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 2014.03.24 około 23:17

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www.speedyshare.com/nZxnB/qwe.png

6.Opis sytuacji: Admin podczas gry kampił się z kolegom on został zarażony i blokował jak był zm potem napisałem mu że mam demko z tym to  nagle szukał spiny pisał coś żeby go tylko obrazić a nic takiego się nie wydarzyło i jeszcze jedno co to jest za pytanie od admina czy chcesz bana i dyskusję na ten temat bana się dostaje za łamanie regulaminu a nie dlatego bo tak admin sobie życzy bo myśli że ma władzę a sam nadużywa admina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie adminie ,']3lu,* niech szanowny pan wrzuć screna z obrazom ^^ i jeszcze jedno na scren się przyznajesz że dajesz bana bez powodu że admina nadużywasz ^^ . Proszę o unBana 

http://www.speedyshare.com/aEHJG/gfgf.png

 

NonSteam nie powinien mieć wgl Admina :] i do tego jeszcze nie zna podstawowych komend pewnie 3/10 amx zna ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Skończ już z tym fiszowaniem co to nie ty, łamiesz regulamin, Obrażasz graczy, Obrażasz adminów.

Po drugie nie blokowałem tylko złapałem laga. a po około 5-10 sek zaraziłem i tak tą osobę (ponieważ lag minoł), ta osoba nawet jednego zm nie zabiła.

 

bana dostałeś za to jak 23.03.2014 Gdzieś około godziny 01:30 Obraziłeś mnie po czym uciekłeś z servera, mogą to potwierdzić inni gracze.

Niestety szkoda że nie zrobiłem ss, A nie zrobiłem ss ponieważ chciałem ci to odpuścić. 

Ale co wchodzę na server 24.03.2014 około godziny 23:00

gram kilka rund czy nawet drugą mapę i następuje sytuacja opisana wyżej przez pana ganja mafia, i zaczynają lecieć teksty Od pana ganja admin bloczy admin to admin tamto.

 

Następna rzecz nie znasz mnie nie znasz moich umiejętności związanych z amxx, (nie żebym wszystko wiedział) 

 A wracając do wydarzeń z dnia 23.03.2014 pochwal się dlaczego obrażałeś admina?

Ponieważ dostałeś killa za stawianie więcej niż 3 lm w kampie a nie bana i to samo kolega który z tobą kampił o nicku Kruszyn 

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm).

Dostałeś bana na 1h następnego dnia 

3.7 Obrażanie gracza/admina, ubliżanie go - Ban od 5 min do 3h 

 

jak dotąd Jest to pierwsza skarga na mnie, ponieważ pan ganja nie umie uszanować decyzji admina który dał mu killa a nie bana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem skarga bez sensu, brak dowodów. 3lu admina ma już bardzo długo i moim zdaniem bardzo dobrze się sprawuje. A Ty Ganja Mafia, nie raz łamałeś regulamin i robisz to nadal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności