Skocz do zawartości

Soot :)


jimmi201

Rekomendowane odpowiedzi

Co ???? nie no brak mi słów.....

 

Po pierwsze Matt nie gra/ gral na WH

Po 2 wyciągnoleś slowo z kontekstu zdania i posądzasz mnie " soot nie zbanowal MaTT' za WH tylko kazal mu wylonczyc" . Nastepnym razem sledz cala rozmowe 

Po 3 jakby mial WH to juz dawno dostal by bana.

Po 4 uważasz ze jesli nawet naisal bym na sayu np: Matt ma aima dla smiania to masz obowiazek zlożyć wlasnie taką skarge??

Po 5 umiesz pisać na u@ ??? jesli ci nie pasuje gracz piszesz mi i ja ci pisze czy jest czysty lub banuje jak ma WH lub Aima. A niestety nie dostalem od cb takiego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większa połowa z "was" (tu. gracze) oskarżają inne osoby o cheaty, "bo przecież ja jestem taki dobry że nie można mnie zabić nie używając aima czy wh" nie możecie sie pogodzić z porażką to więc - MaTT odpał czy ktoś inny. A 2 połowa ma ucieche z was - "Tak wyłącze, tylko sobie nabije staty ;)" 

Jeżeli piszesz skarge to mniej przynajmniej dowód w postaci screena. 

2 Skąd wiesz że soot nie żartował o MaTT ? i stąd kazał mu "wyłączyć" ? :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze grałem i adminowałem na COD 350 to nie raz mówiłem nawet do innych adminów "wyłącz to wh" albo coś w tym sensie i było to robione dla śmiechu... Trochę dystansu do takich sytuacji...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co w ogóle wdajecie się w polemikę z chłopem co ma w szkole przedmioty typu " przyroda" i czy "gry i zabawy"  ... to nie jest nawet gimbaza, lecz podstabaza, albo przedszkolaza... :]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności