Skocz do zawartości

skarga shoooter


Vernon

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Vernon

2.Nick admina/gracza który zawinił: Shoooter 
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: ostatnie 3-4 dni
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): swiadkowie 
6.Opis sytuacji: a wiec shoooter jak dla mnie powinien stracic admina poniewaz:

-na forum byl chyba tylko podanie zlozyc (nawet w skardze na niego sie nie wypowiedzial)
-nie gra od chyba 2 dni a nawet jesli gral wczesniej to nic nie robil, wrecz przeciwnie byl chamski dla graczy (tez czasem jestem ale bez przesady)
- Karol napisal ze jak dalej bedzie "leniwy" to wyleci a wiec on juz nie jest leniwy tylko w ogole chyba wzial sobie l4 (nawet nie wie ze dostal 2 ostrzezenia bo go tu nigdy na forum nie ma)
- ogolnie mysle ze jako admin powinien byc w lepszym kontakcie z innymi adminami, graczami, a on tylko wchodzi zeby pograc raz na pare dni (czaje ze moze nie miec czasu lub ochoty ale taki jest obowiazek admina tym bardziej ze nawet nie uprzedzil ze go nie bedzie)
- mysle ze jest duzo lepszych osob na serwie ktorzy sprawdza sie o wiele lepiej niz nasz szanowny, mily i aktywny shoooter

ps - niech inni admini i gracze wypowiedza sie w tej sprawie szczerze bo chyba nikt z nim nie gadal wiecej niz 2 razy.. ja to nawet 0 ;s
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Cię w pełni Vernon 

 

- ostatnio mam dość dużo wolnego czasu i często gram i widziałem go może 1-3 razy.. 

- tak w ogóle to go nie kojarzę , nie widziałem aby jakoś aktywnie sprawował posadę admina. 

- aktywności brak..

 

- moim zdaniem powinien stracić admina :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na inne opinie od graczy i adminów oraz  w szczególności na oskarżonego 24h. Jesli po tym okresie czasu nie zobacze jego na serwerze Bf2 lub nie napisze w podaniu nic to traci admina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum był  z tego co wiem, a admina nie wiem czy nadal ma czy nie, bo dzisiaj rozmawiał ze mną i Patriotą w godzinach porannych z pozycji gracza. Chyba, że to była podszywka, ale nie sądzę. ^^

Ogólnie to jedyne co zrobił to skomentował moje postępowanie (kiedy złożyłem skargę jako gracz) jako zachowanie godne 10 latka i parę innych uwag na temat naszej niekompetencji, bo według niego ktoś miał wh i oczywiście my się myliliśmy. Jego osoba jako admin to faktycznie 100% pomyłka. Zwracałem już uwagę, że nawet się nie pofatygował do tematu własnej skargi. Na serwerze jest głównie rano z tego co widzę, a jak już jest to dużo można by poprawić w jego zachowaniu. Nie będę już wstawiał, ale mam nawet ssy z porannej dyskusji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również popieram inicjatywę Vernona.

Shooter potrafi się przyczepić do kogoś a sam nie jest lepszy.

Brak aktywności na serwerze ostatnio.

Brak aktywności na forum.

Brak kultury dla kolegów adminów jak i innych graczy.

No i jego najnowszy status na forum: "Jest źle grając na BF2 rano , gdzie żaden admin nie ogarnia .. a haxy nas Cisną"

Buahahaha xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: 24h upłyneło, shoooter traci Admina

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności