Skocz do zawartości

Slap przy rozbrajaniu


HeeerbatA

Rekomendowane odpowiedzi

NICK : Herbata
NICK ADMINA KTORY ZAWINIŁ : wlasnie tego chce sie dowiedziec 

Admin : Luke i paru innych
Data : 25.03.2014 mapa de_nuke godzina 20 do 20.20 
Dowody :  moge powolac sie na swiadkow np Luke ktory to widzial i zrobil screena 

Opis:  sytuacja zmusila mnie do napisania tego posta tutaj, wyglada to nastepująco: 

zabilem kolesi pilnujacych bomby pochodze do paki rozbrajam ja pozostalo 15s do wybuchu gdy bylem przy koncu rozbrajania ktorys z adminów mnie slapnął, no chyba jest coś lekko nie tak? Prosze o pociagniecie do odpowiedzialności admina ktory chyba nie potrafi sie bawic a takze o zdanie tych ktorzy w tym momencie grali. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wtedy bylem i powiem ci ze teraz mysle ze mozliwe ze to moja wina. nie patrzylem na ciebie jak robrajales bombe wiec nie jestem pewny ale w tej rundzie wlasnie pod koniec chcialem przerzucic ciebie do tt a siebie do ct zeby wyrownac sklady i moze w amx zamiast 4 nacisnalem 3 ( po rundzie odrazu bylem w ct wiec myslalem ze zrobilem wszystko ok ale teraz tak mysle ze ty tez byles w ct wiec to raczej z mojej winy takze wybacz za pomylke) no i ogolnie powinienem caly team ct przeprosic ale nie mysl ze to bylo celowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Vernon jeszcze raz zdarzy sie taka sytuacja z twojej strony to tracisz admina. Nastepnym razem patrz dokladnie co robisz.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności