Skocz do zawartości

Podanie na Admina "BF2"


CHarcik

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:  Oczywiście BF2

2. Nick: peGon
3. Imię: Bartosz
4. Wiek: 17 lat , w czerwcu 18 :D
5. Znajomość Amxx(0/10): no tak 8/10
6. Mikrofon(Tak/Nie):  Oczywiście , że TAK :)
7. Składka(Tak/Nie):  TAK , w każdej chwili mogę zapłacić :)
8. Czas spędzony na forum:  8h , ale za każdym dniem nabijam godziny ;)
9. Opisać siebie:  Mam na imię Bartosz , chodzę do 2 klasy technikum. Lubię grać w piłkę nożna , piłkę ręczną , koszykówka , siatkówka i oczywiście w C.S 1.6. Jeśli chodzi o doświadczenie bycia Adminem jest duże :) , mam admina aktualnie na paru serwerach i niektórych z nich jestem Moderatorem Forum :).
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: hmm , dlaczego ? , bywam często na serwerze , na razie jeszcze nie , ale mogę wam to na pewno zapewnić , że tak będzie ;) i wiem , że Czity wchodzą Non-Stop , dlatego chciałbym temu za pobiec, żeby graczom ułatwić grę :D.
11. Co zrobisz gdy:
 -Ktoś używa dopalaczy; Aim , SH " BAN PERMANENTNY"  ,  WH " Robię SS`Y" jeśli byłby widoczny to od razu leci "PERM" z powodem " WallHack "
 -Gdy ktoś nadużywa micro; " KICK" lub ja już perfidnie nadużywa to " BAN NA 5min."
 -Nadużywa Kultury na serwerze; " BAN 5min. " jeśli gracz bardzo przesadza to " BAN NA 30min. "
12. Platforma Cs(Non Steam/Steam):
  Niestety Ns :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, 1 dzień na BF2 :) ale adma od razu nie dostaniesz, Nie

I o czitach - widziałeś chociaż jednego? ;) ostatnio bardzo rzadko jakiś odpał typu aim wlezie :) no może wh tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim spełnij wymagania, potem złóż podanie.
- Siwy, bo wyłapujemy wszystkich - wiodąc prym, czuję się zobowiązany to powiedzieć. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy czegoś nie rozumiecie grałem wcześnie na tym serwerze , a te godziny akurat na tym nick mam mało :P kojarzycie nick BuBu ?! , to właśnie ja :), więc nie wiem , dlaczego się tak wypowiadacie , ale dobra poczekam z tym podaniem. Przepraszam , że się wypowiedziałem w swoim Temacie. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Na NIE popraw aktywnosc na forum i na serwerze<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności