Skocz do zawartości

[BAN]Ban od Dame :P Wstaw ss


OrBiToL z Ariki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem dzisiaj bana od pana Dame bardzo uprzejmy admin.. Ale do rzeczy. Po 1 zacznijmy od tego że żadnych cheatów nie miałem a zabiłem go na Egzie i kampiłem na celowniku w to miejsce cały czas, a że cały czas wychodził z stamtąd to jego problem. No i wstawiłbym ss ale ich nie mam. Rozumiem że możecie to uznać że miałem cheaty i nie chce się przyznać ale gwarantuje że tak nie jest. Wiec jeśli by dało się jakoś jeszcze raz wysłać. Nie znam się na tym za bardzo ale odrazu mówie patrzyłem po folderach cs strike itp.. ;) Wiem że jest to robione przez automat ale naprawdę nie mam tego nigdzie. Mogę wysłać foldery ss CS wszystko nie mam nic do ukrycia :) Proszę bana Dame także od danie kilku sensownych faktów dlaczego myśli że mam te cheaty? Czekam na odpowiedz i sprawiedliwe rozpatrzenie sytuacji. Z góry dziękuje!

 

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : OrBiTeK z Afriki <3 
[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.4.198.65 ' 
[AMXBans] =============================================== 
No detail texture mapping file: maps/de_dust_detail.txt
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swo

 

                                                                                                                                                                                        OrBiTeK z Afriki <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 24h na wstawienie screenów jeżeli nie potrafisz poszukaj w google lub poczytaj

http://forum.cs-classic.pl/topic/14733-problem-ze-znalezieniem-ss-czytaj/

 

 

NIE MA SPOSOBU ŻEBYŚ ICH NIE MIAŁ, BEZ SS NIE LICZ NA UB. 

 

 

 

@UP wypowiedź twoja, admin nie musi ci dawać ani mówić dlaczego zrobił screeny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pożegnaj sie z UB. 

Nie ma sposobu żebyś ich nie miał, po prostu kryjesz screeny bo na nich coś widać :) 

 

Chcesz jeszcze raz pograć na csc ? > http://forum.cs-classic.pl/topic/15682-szansa-dla-zbanowanych/?view=getnewpost :) 

 

//Brak UB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności