Skocz do zawartości

Skarga ;']3lu;*


Gepard.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Gepard.

2.Nick admina/gracza który zawinił: ;']3lu;*

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 2014.03.29 około 17:44

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkowie mogą być i to nawet Ilonez.

6.Opis sytuacji: Admin podczas gry kampił sam i gdy go zaraziłem wtedy wyszedłem z jego kampy i zobaczyłem że na coś czeka... Gdy do niego się wróciłem to groził mi że zaraz dostane bana za niewykonywanie celów chociaż on też tego nie robił... Dał mi ostatnie ostrzeżenie to poszedłem dalej grać. W następnej rundzie gdy byłem zarażony to "wbiłem" się do tej samej kampy i zostałem zabity, zaraz po zerspieniu się mnie ponownie dostałem bana za niewykonywanie celów i jestem pewien że to on ponieważ od ma do mnie jakieś "sapy"... Moim zdaniem za długo już ma tego admnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :D 

Kampiłem bo mogłem byłem humanem, zaraziłeś mnie. ja czekałem aż wyjdziesz z kampy ponieważ chciałem anti, a Ty kampiłeś wgl nie wyszedłeś. więc 4 razy cię upomniałem, po czwartym upomnieniu wyszedłeś z kampy więc użyłem anti :) zabiłem cię i tyle.

bana dostałeś nie odemnie cwaniaczku :) tylko od pana boskiego jak i 5 innych osób. 

Dziękuje bardzo :) tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pisało kto daje bana to nie mielibyście tylu skarg z tym błędem ale to nie oznacza że i tak mi groziłeś i nie było 4 upomnień tylko 2 więc nie zmyślaj... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były 4 :) a zobaczyć sobie możesz zawsze od kogo bana dostałeś :) sam teraz już wiesz że skarga bez sensu i nie słuszna.

Czekam jeszcze na tych twoich świadków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta twoja niby grozba to szła raczej tak "A ja ci ostatni raz piszę że zaraz dostaniesz bana za cele" 

Myślę że nie będę tu z tobą dłużej dyskutował 

Brak dowodów.

Skarga nie słuszna, bez podstaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności