Skocz do zawartości

Skarga [Mucha]


BoGuS1998

Rekomendowane odpowiedzi

Składam skarge na admina Muche ponieważ gdyż dał mi bana za SS'y i Nie zrobił SSów

dokladnie BoGus1998 mucha mi nie dawno dal bana z ssa a ich nie mam 

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Dudzikk 
[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 
[AMXBans] Your IP : ' 194.28.220.66 ' 
[AMXBans] ======================================= !!!!!!!!!!!!!!!!!! 
 
tutaj macie ss folderu cstrike. moze jakis blad macie jak zrobiliscie nowe klasy . bo to jest nie przypadek ze u 2 osob nie ma ssow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pisałeś w poprzednim temacie (Prośba o UB) że PC wyłączyłeś w trakcie robienia screenów? No oczywiście zmyślasz bo by wtedy bana ci nie dało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic nie pisalem nie robilem wczesniejszych tematow zadnego kompa nie ofnalem bo kiedy zobaczylem ze nie mam ssow to odrazu na forum wbilem... po 2 wh nie mialem ze zabilem niewidzialnego magika to nie znaczy ze mam wh :P on nie jest do konca niewidzialny slepy nie jestem :)  zrobcie cos kurde z tymi ssami jaka moze byc przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie do ciebie, do bogus natomiast ty nie napisałeś nawet prośby o UB. :) więc o czym ty mówisz? 

http://forum.cs-classic.pl/topic/14733-problem-ze-znalezieniem-ss-czytaj/ - Nie pomoże? Kryjesz jak kolega Bogus1998 tylko on powalone historyjki opowiada :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-.- wy myślicie że zrobicie idiotów z nas.. Nie będzie UB jak nie dacie screenów, poradnik pomaga i wszystko w nim pisze gdzie powinny być screeny jeżeli nie ma w folderze krok za krokiem jest opisane (poradnik) a że wy macie coś na tych screenach to nie mój problem ja nie grałem na odpale lecz wy. 

 

UB nie będzie bez screenów | a skarga bez sensu bo admin robił ss. 

Zgodnie z regulaminem każdy który otrzyma bana ma 24h na odwołanie się od niego. Wasz czas mija, a wy dalej robicie idiote i gadacie jakieś dziwne historyjki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności