Skocz do zawartości

Brak Vip`a


CHarcik

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę kupowałem vip`a , a wczoraj nw jakiś bug czy coś był , wchodzę jeszcze raz na serwer , a tu jestem bez vip`a , Dlaczego ? , to ja nw. Kupowałem go na SteamID. Prosił bym o szybki kontakt z Administratorem , Mam KOD w razie czego !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam błąd jest u mnie. Ostatnio Vip dobrze działał, a dziś już go nie ma, ale na pewno nie jest u wszystkich np. Enoo_Madzia nadal ma pozycje Vip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to bardzo możliwe ze względu na przeinstalowanie wczoraj całego systemu, i wiele sterowników, plików jeszcze nie wgrałem. Nie wiem jak się ma sytuacja co do peGona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Spytaj się soot czy nic nie dodawał/robił

Sprawdź czy tylko na tym serwerze występuję problem ze Steam ID (wpisz status w konsoli i sprawdź czy pokazuje Steam ID)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- Soot pisał wczoraj o tym z graczami i podejrzewaliśmy, że być może Ty coś robisz i dlatego nie ma VIP'a. Soot podobno nie ma dostępu do VIP'a tak przynajmniej twierdzi i wczoraj nie umieliśmy rozwiązać tej sytuacji, więc wysyłaliśmy ludzi aby do Ciebie pisali z myślą, że właśnie coś szperasz i chwilowo jest wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak wół ostatnio poprawiałem eidenowi admina i dodałem tam flagę "t", teraz ta flaga została usunięta.
Lecimy dalej, Pan JJayMackenzie też kupił VIP'a na SID, choć w sklepiku jak wół jest napisane że admini nie mogą kupować VIP'ow bo nie będzie działać.

 

To na tyle, tylko te dwie osoby mają dodanego admina i VIP'a na SID, jak widać eidenowi ktoś usunął flagę t, którą jakiś czas temu poprawiałem, a Pan Mackenzie kupił sobie VIP'a przez sklepik i dlatego mu nie działa.

 

O reszcie nic nie wiem, nie tykałem serwera (a zwłaszcza users.ini). VIP'y są zapisywane w users.ini, eidenowi została usunięta flaga na VIP'a.

 

 

Możliwe jest też że soot wgrał users.ini po dłuższym czasie na serwer, a w tym czasie ktoś kupił VIP'a, za co tez nie odpowiadam i nie jestem w stanie "z dupy" znaleźc takie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Mysle ze temat jest do zamknięcia. Jeżeli ktoś jeszcze ma problem z Vipem zapraszam na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności