Skocz do zawartości

skarga dawcio


Ganja*Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: >>Ganja*Mafia<<


2.Nick admina/gracza który zawinił: DawciOo

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 11:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie 

6.Opis sytuacji: mapa train Dawcio siedział w wagonie było dużo graczy do zabicia tam gdzie on był obok była kampa biłem gościa zabiłem go poszedłem do dawcia bić go strzelil z auto lamy odrzucilo mnie że wypadłem z wagonu poszedłem do innego typka żeby go zabić padłem a on mi dał bana za cele dawcio nie raz daje komuś bana na 5 min a za to samo innym na 3 H jak mi przed chwilą . jeszcze chciałem dodać że dawcio sam sobie dał przez przypadek bana powod : last paka ^^^ tak jest jak admin rocznik 98 :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem przy tej sytuacji stałem zm obok ganji chcialem wejsc do dawcia odrzucil gracza a za chwile dal mu bana za to ze nie wchodzil do niego a bylo wiecej osob do zabicia ja tez sam dostaje czesto bany za nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, zacznij używać przecinków bo wygląda to jak burdel.A co do tematu,przydali by się jeszcze świadkowi bo 2 to mało(btw świadkowie skoro byli i chcą się tu udzielać mogli by już poratować kolegę fotką/demkiem inaczej marne szanse)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie raz daje komuś bana na 5 min a za to samo innym na 3 H jak mi przed chwilą "

 

To jest prawda bo czasem widze jak daje bany od razu 3h (AMXBans) nawet chciałem mu coś powiedzieć a ten "co cie to interesuje" / "nie bede cie słuchał" 

I nawet kilka spraw było o UB gdy od razu 3h szły, w amxbans można łatwo zobaczyć czy wcześniej dana osoba dostała bana, 3h - wcześniej brak bana. 

Więc trzeba coś z tym adminem zrobić, a co do skargi to nic już więcej nie powiem bo nie było mnie na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: To już kolejne powiadomienie z banami. Dawcio traci admina

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności