Skocz do zawartości

Skarga


CHarcik

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zgłosić skargę na Vernona Admin w ogóle nie Ogarnia. Mam vip`a dostaje HE w zestawie i na małych Mapkach jest Zakaz HE , żebym się nie pomylił to wrzucam HE na respie. Pisałem Vernonowi , że nie rzucam HE na swoim respie , to paru sekundach dostałem KICK. W każdej rudzie tak robię i po jakimś czasie dostaje Bana na 30min. Dam link z demkiem i zobaczycie czy chodź raz rzuciłem w graczy!. Mój nick to " Narcyz ".

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Pozostalo ci 22 minut i 29 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Narcyz
[AMXBans] Powod : ' he '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1846921936 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 77.252.39
.40 '

 

Będzie Demko wstawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typie nie ponizaj sie jeszcze bardziej bo:
po 1 - pisalem z 5 razy zakaz he !!
po 2 - dostales kicka za he
po 3 - dalej rzucales to dostales bana

i powiem ci ze go*no mnie obchodzi czy rzucasz na swoim respie czy rzucasz po drzewach.. typie myslisz ze ja mam 15 monitorow i kazdy odpalony na innym graczu? widze w konsoli ze rzuciles granat to dostajesz bana i nie ma to znaczenia gdzie rzucasz. w regulaminie pisze jasno "zakaz he na malych mapach" wiec skoncz glupoty gadac i pomysl zanim cos napiszesz ;s dodam ze Madzia jest swiadkiem ze upominalem duzo razy i do tego dalem ci kicka a juz po pierwszym upomnieniu powinienes wyleciec na 30min -.- jestes smieszny gosciu i ty startowales na adma ;o


@edit

wiem ze regulamin jest troche dlugi i niektorzy maja problemy z czytaniem, ale nastepnym razem postaraj sie chociaz przeczytac wzor skargi (jest troche krotszy wiec powinienes dac rade)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wtedy na serwerze i kolega Narcyz rzucał he na małej mapie, dostał pare upomnien i bodajże kicka, lecz to nic nie pomogło to dostał bana. Dla mnie do zamknięcia. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka sama sprawa, odnośnie soot'a i hudego podajże, dwa dni wcześniej jak nie dzień.

Najpierw czytamy reg. potem składamy skargę.

Odnośnie wyrzucania HE na swoim respie to popieram Vernon'a. Miałem podobną sytuację z Buu. Nie mam czasu, ani możliwości śledzić obrazu gracza gdy każdy jednorazowo rzuca HE, więc konsola bardzo ułatwia sprawę szczególnie gdy mam jeszcze kogoś zaufanego w drugiej drużynie przez co łatwo łapać takich graczy.

Poza tym skarga bez wzoru i dowodu, skoro wstawisz później to wstaw wtedy skargę dopiero.. Do kosza jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tu jest Link do Demka : http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1404011201-cs_wiocha-1396346460-1396347900.zip i czy na nim widać , żeby rzucał w jakiegoś Gracza , zadając mu Obrażenia ?! , NIE! nikt ode mnie nie dostawał! , a HE nie mogę wyrzucić. Veron ty to chyba nie umiesz obchodzić się amx , koleś biegał z Aimbotem siedziałeś na tym SPEC chyba dobre 4 rundy i ja nie wiem na co ty czekałeś , na zbawienie ?!. Madzia to samo masz admina , jeszcze przed wejściem na Verona na serwer był ten czit a ty zamiast go sprawdzić to ty tak po prostu wyszedłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę demko z hltv, więc łaskawie podaj chociaż czasy danych sytuacji. 

"że rzucam HE w jakiegoś Gracza ?!"

Przed chwilą Ci tłumaczył Vernon, potem ja potwierdziłem, że to nie ma większego znaczenia czy rzucasz na respie, czy w przeciwnika.

EDIT:

 

 

5.Zakaz rzucania He na małych mapach: Pool_day , cs_wiocha 

Rzut to rzut jak dla mnie, nie ma znaczenia gdzie.

Aimbot - tak się składa, że łatwiej jest nakręcić demko, które zajmie Ci rundę-dwie zamiast potem szukać w hltv momentu. Akurat byłem podczas przebywania Aim'a i Vernon mnie uprzedził. Przestań szukać dziury gdzie jej nie ma, bo mówiłem już nie raz, że lepiej mieć dowód niż potem dać UB jakiemuś cheaterowi.

Madzia nie ma admina na BF2 z tego co wiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typie juz ci napisalem ze mozesz tego he wsadzic sobie nawet do hełmu a bana itak dostaniesz.. zakaz to zakaz, a jak tak lubisz rzucac to masz jeszcze smoke i fleshe. to ja sobie sciagne wh ale nie bede strzelal przez sciany ok? a z tym aimbotem to widac ze nigdy admina nie miales bo po 1 to ze ty mi napiszesz ze aim to nie znaczy ze mam go odrazu banowac, bo musze go najpierw sprawdzic a nie zawsze to jest takie latwe tym bardziej ze albo on nie zyje albo nikogo nie zdazy zabic, a po 2 nie ty jeden jestes na serwie i nie ty jeden piszesz na u@ zebym kogos sprawdzil. jezeli nie odpowiada ci to ze mam admina to zloz kolejna skarge tylko napisz w niej cos sensownego. na twoje dalsze posty nie bede juz reagowal w tym temacie bo jak dla mnie jest do zamkniecia

@edit

Madzia admina nie ma na bf2 wiec nie wiem po co te sapy w jej strone

@@EDIT DOWN V

wyrzuc jeszcze nóż zeby ci sie nie pomylil z M4 :) skoro oni nie maja prawa do wypowiadania sie w tym temacie to w ogole ten temat nie ma prawa tutaj byc z powodu takiego iz nie dostosowales sie nawet do wzoru wiec tak jak pisalem wczesniej, przestan sie juz ponizac ;s 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy czegoś nie rozumiecie! od rzucałem HE , bo nie chciałem przez pomyłkę rzucić HE zamiast Flesha w kogoś! . Nie obchodzi mnie to , że Veronow wyświetla się w Konsoli kto rzucał HE , Fleshem lub Smoke. Mógł patrzeć co ja robię. eiden7 i Siwy wy nie macie prawa wypowiadaniu się w tym temacie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego zakazujesz wypowiadania się komuś w tym temacie. Dałeś dowód, wypowiedziałeś się, a my możemy ocenić sytuację.

Przed chwilą Ci pisałem, że wiem o co Ci chodzi i nie ma to znaczenia, bo nikt nie będzie sprawdzał każdego po kolei co rzucił HE dlaczego to zrobił. Za dużo jest graczy by każdego sprawdzać z takimi pierdołami. Na małych mapach jest bezwzględny zakaz HE, więc każdy rzut to ostrzeżenie, kick lub ban.

Każdy pisze Ci, że to twój błąd, a Ty nadal się spierasz jakbyśmy czytać nie umieli. Niech soot oceni sytuację i zamknie temat, bo dyskusja jest bez sensu.

@Edit Down

Dziękuję, że takie momenty się zdarzają ponieważ ta sytuacja jasno dla wszystkich pokazuje, że przyznanie Ci admina przy ostatnim podaniu bądź w przyszłości byłoby wielkim błędem.
Druga sprawa dałeś link do hltv, nie muszę być na serwerze żeby się wypowiedzieć - mogę obejrzeć.
Trzecie - ja "gram na servie", nie wiem co Ty robisz.
Czwarte mogę się wypowiadać więc z tego korzystam byś mógł zrozumieć swój błąd, a skoro go nie potrafisz pojąć to dyskusja została zakończona.
Po piąte i ostatnie - argumenty Ci się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bije coś? 

Ja ci wyjaśniłem sprawe - ZAKAZ RZUCANIA HE NA KAŻEJ MAŁEJ MAPIE, CZY TO W SWOICH, POD TXT CZY GDZIEKOLWIEK - ZAKAZ

Do tego ile razy vernon cie ostrzegał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mocne nerwy i jestem wyrozumiały ale kurwa ! Piszę ci jak BYK
Zakaz he na małych mapach

Wiec nawet go nie wyrzucaj bo i za to jest ban
wg. Mnie ban jest słuszny i temat do zamknięcia pztm nie raz już było pisane Najpierw przeczytaj regulamin potem zakładaj temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: 5 pkt regulaminu Bf2 nie mowi o tym ze zakaz rzucania he w kogoś tylko ogólnie na malych mapkach, także ban ktory dał Vernon jest sluszny. Skarga do zamknięcia

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności