Skocz do zawartości

Problem z odznakami


Hudy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, że niekiedy nie doda mi odznaki po jej wbiciu. Trzy razy "wbiłem" odznakę z shota i za każdym razem jej nie uznało. Za 1 i 2 razm uznałem, że może nie zabiłem tyle w jednej rundzie ile mi się wydawało, ale za 3 razem dokłądnie to sprawdziłem i zabiłem dokładnie 4 osoby w tym 2 z heda. Z tego co zauwazyłem trzeba zabić po prostu 3 graczy w jednej rundzie, więc nie wiem co jest nie tak. Normalnie bym nie pisał o tym tutaj tylko walczył dalej, bo to podstawa tylko. Pisze o tym jednak, ponieważ jak będę wbijał profke i mi nie uzna odznaki to nie będzie mi do śmiechu... Proszę o ewentualne naprawienie tego błędu, bo na BF2 takowy jest niedopuszczalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hudy majstrowałeś coś przy tej komendzie od resetowania statystyk ? bo możne zresetowałeś staty i jakiś bug nastąpił i nabijało ci od nowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie majstrowałem. Jedyne co to zmieniłem nick bo po długiej przerwie strasznie lamiłem i nie byłem w stanie wbić celności do 25%, gdyż oddałem zbyt wiele niecelnych strzałów. Odznaki jednak nie dostawałem na tym nicku co obecnie gram - czyli Hudy_007. Najlepsze jest to że jak wbiłem podstawe z krowy to dało mi też podstawe z shotgana.

 

Zaobserwowałem kolejne dwa problemy:

- W pierwszej rundzie tym co wbili do teamu jako pierwsi nie ładuje żadnych odznak. Ci co weszli do teamu tak po kilku sekundach od wystartowania rundy ładuje.

- Niekiedy nie można nic kupić na początku rundy. W daleszej jej trakcie z resztą także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co ci sie dzieje z tym cs mi nigdy nic takiego sie nie przydarzyło

 

Co do odznak to ogarne to jeszcze, zobzacze co da sie zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Temat do zamknięcia. Jc to PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności