Skocz do zawartości

Skarga Mateczny


Dudek P56

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  DUDEK P56


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Antonio Mateczny

3.Admin/Gracz :  Gracz

4.Data i godzina: 21:50 1.04.2013r

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  http://speedy.sh/xJJ5q/2014-04-01-00001.zip

Swiadkowi wiekszosc serwera moglaby sie wypowiedziec , oprocz adamu chyba (pupil Matecznego) ; D

6.Opis sytuacji:

Wszedłem odrazu na serwer a Mateczny odrazu zaczyna jechac na mnie :D mnie to bawi troche , jego zachowanie jest dziecinne ale juz mnie to denerwuje i niech wkoncu ktos go ogarnie bo za duzo sobie typek pozwala : ) 

Na ssach wszystko widac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli admin był i olewał to to powinno coś być, admin ma zachować porządek na serwie i starać się unikać sprzeczek między graczami. Shenzi? 

 

 

W dowodach pisałeś. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio specyficznym graczem jest, zawsze ma duzo do powiedzenia, nie boi sie wlasnego zdania. ludzie przez to lubia go. Ale bywa czasem zaczepny do nowych graczy... Wiec domyslam sie dlaczego macie spine ;)

Moze juz dacie sobie spokoj i pogodzicie sie ? Byloby milo :) Mateczny to staly gracz,i lubiany przez reszte. Ale z drugiej strony nie powinnien Cie tak traktowac takze poprosze go  zeby dal sobie spokoj, a Ty Dudek prosze nie dawaj sie sprowokowac ;)) tylko udowodnij co potrafisz w grze, a grac umiesz.:) Wiekszosc na serwie sie "zna" ,mysle ze  sie szanujemy i mam nadzieje ze tak zostanie :)

Nie musimy angazowac -_- za kazdym razem zeby robil porzadek przeciez duze chlopaki jestesmy :D

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli admin był i olewał to to powinno coś być, admin ma zachować porządek na serwie i starać się unikać sprzeczek między graczami. Shenzi? 

 

 

W dowodach pisałeś. 

Co ja ? :D

 

i o co matecznemu chodziło o mnie? Dudek znowu sprzedajesz? haha to mnie rozwaliło ^^ sprzedawca to w sklepie jest :D.Ale skarga słuszna.To nie 1 raz jak wyzywa graczy, ale lecz od kiedy mam admina i go widze na serwerze nikogo nie obraża :> dziwnym trafem obraza jak nie ma admina na serwerze ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności