Skocz do zawartości

skarga mucha


Dubianek

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem zglosic skarge na nie ogarnietego admina dostalem bezslusznie bana jak ja nic nie pisalem o zadnych screenach
prosze o ub ;) i jeszcze cos mucha powinien stracic adma :) Nick ktory mi zbanowal To Sebcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owad.. Zrobiłes mu ss'y bo cie karał?.. Sebcio gra u nas na serwie koło 2 lat juz.. i nigdy nie był odpałem ... I gadam z nim na ts'ie teraz.. Powiedziałem mu jak ma szukac tych ss'ow i wgl ale z tego co mówi nie ma ich nigdzie.. Ja jak sam sobie ss'y zrobiłem stojąc na respie też ich nie miałem nigdzie i do tej pory ich nie mam.. Więc albo jest coś nie tak z Automatem albo z cs'em od was ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem mu ss'ów bo mnie jechał tylko dlatego ze mi pare osob mowiło ze ma wh wiec dałem mu ss'y ;) a pozatym jak mnie karał to mnie karał trudno ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś z tego co widziałem to na U@ nikt nie pisal.. A jeśli nie ma ss'ow których ja też nie mialem to jest jeszcze coś takiego jak hltv -,-

 

edit.

Tymbardziej myślisz ze on jest taku głupi wiedząc ze jest 2/3 adminów na serwie włączął by wh/softa ... Tymbardziej ze wie ze ja zawsze patrze na niego a jak padnie to sie brechtam... -,- Dostawałes po dupie ...
A senrox tez sie widze znasz nieziemsko.. Spamisz na u@ ze koleszka ma Aima.. którego nie ma.. Wh moze i miał ale chyba nie potrafisz tego ogarnac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności