Skocz do zawartości

Podanie


Hudy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: FFA+BF2.

2. Nick: Hudy_007.
3. Imię: Bartosz.
4. Wiek: 24.
5. Znajomość Amxx(0/10): 8/10 (musze se jeszcze przypomniec po dość długiej przerwie).
6. Mikrofon(Tak/Nie): Nie.
7. Składka(Tak/Nie): Nie, obecnie nie pracuje i mam aż za wiele czasu.
8. Czas spędzony na forum: Jestem codziennie. Jeszcze zanim zaczałem grać na serwie - zarejestrowałem sie na forum.
9. Opisać siebie: Jestm z natury leniwym człowiekiem. Lubie oglądać anime i grć w gry kompuretowe. Dużo grywam w lol'a i teraz zapewne beę dużo przesiadywał na serwerze BF2. Przed przerwą adminowałem na jednym z serwerów BF2 więc doświadczenie mam.
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Mam dużo wolnego czasu i dobre checi. Chciał bym go przeznaczyć na pomoc w pilnowaniu serwera.
11. Co zrobisz gdy:
 -Ktoś używa dopalaczy; Screny, demko, ban.
 -Gdy ktoś nadużywa micro; Pouczenie, kick, ostatecznie ban.
 -Nadużywa Kultury na serwerze; Pouczenie, ban.
12. Platforma Cs(Non Steam/Steam):
Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale z tego co wiem to nawet Madzia została przyjęta po kosztach, więc nie sądzę by soot się zgodził. Tym bardziej, że Madzia jak się domyślam sporo czasu spędziła na classicu.

Jedyna opcja to wymiana admina, gdyby ktoś chciał się pożegnać czy nie miałbym już tyle czasu na cs'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jeszcze dzisiaj widziałem na serwie info że poszukujecie adminów. Jak jednak rekrutacja zamknięta to będę musiał się z tym jakoś żyć. ;)

 

Proponuję zamknąć ten dział do czasu otwarcia rekrutacji, aby nie było więcej podań.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Hudy rekrutacja jest zamknięta. Jesli zwolni sie miejsce i nabijesz wiecej godzin na serwie i poprawisz aktywność na forum to napisze na pw. A za wypowiedz w swoim podaniu pewnie dostaniesz warna.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności