Skocz do zawartości

Admini Bf2


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio coraz częściej napływają do mnie informacje ze brakuje adminów na serwie, jest to dla mnie dziwne bo raczej powinni byc nie bez powodu jest 11 adminow. Myslałem ze moze jeden dzien lub 2 byly takie ze brakowalo adminów ale ostatnio wchodząc na serwer sam sie przekonałem na własnej skórze ilu jest adminów a szczególnie wieczorem przez ostatnie 3 dni praktycznie moze wieczorami jest 2/3 adminów a gdzie reszta na urlopie ?.  Dlatego kieruje do was INFORMACJE. Jesli dalej gracze/admini beda do mnie pisac na pw to wyciągnę odpowiednie konsekwencje dla tych ktorych wgl nie ma ( nie mowie o tych ktorzy dali info w nieobecnościach ).

 

Resumując:

 

1) Ci co dali info w nieobecnościach albo napisali mi na pw ze ich nie bedzie w danym czasie albo pomniejszy im sie aktywność to ich sie nie czepiam :P

2) Ci co nie dali żadnego znaku ze ich nie bedzie lub pomniejszy sie aktywnosc na serwie bedzie kierowana wiadomosc na pw jesli w okresie 4 dni nie poprawia aktywności lub nie odpiszą na pw tracą admina ponieważ nie chce adminów którzy wejda na runde lub 2 i tyle przygody z serwerem na dzisiaj, zastąpią was bardziej aktywniejsi.

 

 

Stosując sie do mojej notki. admin który przez 4 dni nie odpisał mi na pw, nie dał info o nieobecności, i przez te 4 dni nie bylo go na serwie traci admina.

 

Jest nim Patriota.

 

Dużo graczy/adminów  mówiło mi ze nie ogarnia admina, nie wypełnia obowiązków i nie ma go na serwie i dlatego teraz go traci.

 

 

 

Prosiłbym jeszcze o informacje od adminów w których godzinach najczęściej grają na serwie lub są na kompie aby szybko wejśc na serwer gdy zaistnieje taka potrzeba.

 

Luke

Abart

Ile moge A.C.A.B

Vernon

Jay

Einen7

Madzia

Siwy

Kostek

 

Czekam na odp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam konkretnych "wolnych godzin" ale w podaniu napisalem ze jestem dostepny pod tel 24h i nr podalem w swoim profilu wiec zawsze moze ktos zadzwonic/napisac jak cos sie dzieje i jak bede mial mozliwosc to wejde i pomoge. 

a co do wyrzucania adminow to nawet 3 dni nieaktywnosci to max, admin to nie zabawka, ktora mozesz sie bawic kiedy chcesz. jak ktos nie uprzedzi o nieobecnosci lub gra i nie wypelnia swoich obowiazkow to odrazu do wywalenia. bez urazy ale jak ktos wie, ze nie bedzie mogl byc przez jakis dluzszy czas aktywny z jakichs powodow to lepiej zwolnic miejsce na adma dla kogos innego i napisac podanie za jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie, wczoraj i przedwczoraj były 2 dni, kiedy mało przebywałem w domu, z przyczyn nie zależnych ode mnie. Dziś wróciłem do domu wcześniej ale niestety pogoniła mnie z lekka nauka. Jutro w dzień znowu muszę załatwić kilka spraw, niestety, ale w godzinach ok. 20-21 powinienem być. W weekend będę częściej, na forum jestem codziennie, na serwerze staram się być w każdej wolnej chwili. Ten tydzień miałem cięższy, następny jest luźniejszy zdecydowanie, więc na serwerze będę częściej jak w tym ;) Ale niedługo święta Wielkanocy, a potem mam jeszcze Maturki 3 dni, więc będę aktywniejszy, Majówka i w czerwcu zupełnie inna piłka bo szkoła staje się już od połowy czerwca nie ważna, oceny wystawione i po sprawie ;) Więc na ten moment będę się starał spędzać jak najwięcej czasu, nie obiecuję, że będzie to jak podczas choroby 10h dziennie, lecz w tygodniu będę się starał dobić przynajmniej 15-20h na serwerze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Einen7" - jestem codziennie w okolicach 9-12 (czas ang. czyli 10-13 polskiego), a do tego czasami wchodzę popołudniu. Średnio spędzam powyżej 2h każdego dnia na serwerze, a zwykle więcej. Jedynie w weekendy i wieczorami mnie nie ma (zazwyczaj), bo spędzam wolny czas z dziewczyną. Poza tym jestem zwykle na steamie/forum i obserwuje zgłoszenia graczy po czym wchodzę zwykle w ciągu kilku minut ze względu na to co robię obecnie.

Zwykle widuje się tylko z kilkoma adminami ze względu na te poranne godziny przesiadywania. Czasami wchodzę też wcześniej w zależności jak muszę się obudzić i siedzę do południa. Resztę, a pro po ile h jestem aktywny na serwerze pisałem Ci już w pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo jak Vernon, nie mam określonych godzin kiedy siedze, ale jak już muszę to gdzieś 14-16, 17-18:30 a w weeekendy 9-11:30, 14-15, 18-19. Na gg i forum jestem często, więc jak coś można do mnie napisać.

 

Co do wywalania adminów, jeśli ktoś no nwm, np nie ogłasza nieobecności, to może być taka sytuacja że nie ma dostępu do internetu i nie ma to jak zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy z tej funkcji "obowiązku" :)))  

ja jestem kilka razy dziennie na forum, a na bf2 codziennie w godzinach wieczornych, ostatnie kilka dni w godzinach 21.30 wzwyż.

Jestem tutaj aktywnym adminem chyba najdłużej ze wszystkich i zawsze było z aktywnościa ok :)) ( oprócz nieobecności z powodu operacji mojej i pobytu w szpitalu )

@soot, nie bierz zbyt poważnie uwag innych graczy o braku adminów bo to mogą być głosy w celu wznowienia rekrutacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luke co ty wgl gadasz "nie robmy z tej funkcji obowiązku" Jeszcze może mi powiesz ze admin nie ma obowiązku siedzieć na serwie. Właśnie to jest obowiązek , admina to nie gracz który wchodzi sobie kiedy chce, on musi być prawie codzienne i nie tylko na jedna mapke lub dwie.

 

A co do braku adminow nie sugerowalem sie tylko wypowiedziami , ale tez później sam sprawdzalem aktywność na serwie. A jak mnie nie było na serwie to sprawdzalem na GT. Siedząc na ts dużo razy zdążyła sie taka sytuacja jak ktoś sie mnie pytał ilu mam adminow odpowiadałem 11 a oni na to właśnie widać :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luke wiadome, ze nie bedzie nikt stawial csa na pierwszym miejscu w swoich zajeciach codziennych, ale obowiazek jest zeby pilnowac serwer kiedy sie ma czas, a jesli ma sie go malo to wystarczy zostac zwyklym graczem. ja staram sie byc jak najczesciej ale wiem ze za tydzien/dwa juz nie bede poswiecal czasu na csa wiecej niz 2h dziennie i zrezygnuje z admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 4 dni... Stary wylądowałem w szpitalu i dopiero dziś mnie wypuścili.. przez cały ten czas spałem na antybiotykach i nie miałem jak dać znać.. 

 

Juz jestem i posadę admina sprawowałem należycie.. więc proszę o zwrócenie tej posady.. :))

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj Patriota każdy ma internet w telefonie. Ja  Także nie mam określonych godzin w których przesiaduje na serwerze Ale zazwyczaj są to godziny 13 00 do 15 30

A w weekendy siedzę ile mogę Pozatym ja zgłaszałem swoją mniejszą aktywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ? kostek.. po pierwsze nie mam neta w fonie.. po drugie jak miałem napisać nie będąc w stanie.. myślisz że leżąc w szpitalu , czując się jak wrak człowieka myślałem o adminie na cs ?.. spałem całe dnie i odpoczywałem i nie miałem jak dać znać.. 

 

Jedynie mogę przeprosić za moją nie obecność jeżeli h@ i moderator są zdania , że nie zasługuje na przywrócenie admina to okey :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kostek

Byłeś kiedyś w szpitalu z czymś poważniejszym niż szycie, szwy czy zakładanie gipsu?

@All
Mam wrażenie, że co niektórzy popadają w jakąś paranoje z tym adminowaniem.
Jeszcze chwila i po jakimś wypadku np. samochodowym dowiem się, że pierwsze co mam zrobić to zgłosić swoją nieobecność na forum.

@Edit - Down

W pełni popieram.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na prawde to ma być przyjemność a nie tylko obowiązek.. Ale nie będe się już produkował.. po prostu Soot albo -_- napiszcie mi czy da rade zwrócić admina czy sprawa jest już przesądzona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to ja jestem na forum/serwerze/gg przez większość mojego czasu, staram się poświęcać jak najwięcej swojego czasu dla dobra serwera.

 

Jeśli chodzi o admina i czas jego nieobecności, to myślę, że 3 dni max. Przykładem jest Shoooter, którego nie było dobre kilka dni, nikogo nie poinformował że nie będzie grał a potem zdziwienie, że admina nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patriota admina juz nie będziesz miał bo nie mam chęci wysluchiwac od Vernona i innych adminow ze ty sobie tylko grasz a oni siedzą na spekcie.( dalem ci 5dni próby miales wykonać je bez żadnej skargi wiec temat z twoim adminem zamykam)

 

@All oki ja was rozumiem nie każe wam spędzać całych dni na serwie bo jest to niemożliwe chce tylko aby została troszkę poprawiona aktywność adminow szczególnie wieczorami i nie mowie tutaj żeby wszyscy byli ale przynajmniej 3-4. I przyjemność to maja gracze a jak to uja luk przyjemny obowiązek maja admini ale słowo obowiązek do czegoś zobowiazuje .

 

Jeśli macie takie wonty do mnie o ten temat to powiedzcie mi dlaczego pisza i mówią mi ze brakuje adminow na bf2 ? I to nie tylko gracze z naszego serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? zależy czy będę miał neta czy nie, dziś jak i wczoraj dopiero po 18 miałem neta, a tak to jestem wolny od 14/9. I zawsze moge wejść do 24/22 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja zrobiłem ? co vernon ma do mnie ? starałem się.. zobaczcie ile banów dałem ile razy z forum wchodziłem bo czity grają.. ile czasu na spect siedziałem.. nie było mnie 3 dni.. bo byłem w szpitalu i nie miałem jak zawiadomić o mojej nie obecności.. i szkoda , ze nikt nie może powiedzieć i napisać normalnie o co chodzi tylko piszecie jakieś bzdury... 

 

Napiszcie jacy admini się na mnie skarżyli i o co ? 

i co do mnie ma vernon ? bo jak się go zapytałem to jakoś nie był w stanie mi odpowiedzieć.. 

 

i co to w ogóle jest ? @patriota admina juz nie będziesz miał bo nie mam chęci wysluchiwac od Vernona

 

a kim tu jest vernon ? bo ma jakiś problem do mnie którego nie chcesz wyjaśnic i nie wiem o co chodzi.. 

to tak samo jak ja bym powiedział ze Ty soot jesteś nie odpowiedzialny i że masz stracić admina.. vernon od początku nie był za mną i ma takie prawo ale nie tylko on się liczy.. starałem się jak ostatni kretyn byłem na każde zawołanie i co mi z tego ?.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności