Skocz do zawartości

Bo0ski:/


Gepard.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Gepard.

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Bo0ski :/

3.Admin/Gracz :  Admin

4.Data i godzina: 12:12

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Mam nadzieję że gracze, nie mam screena ponieważ za szybko mnie wywalono z serwera.

6.Opis sytuacji: Grałem sobie normalnie, gdy nagle na odzie SWARM dostałem bana za "CELE" szukałem pozostałych humanów bo byłem zombie a gdy nagle dostałem bana i to nie pierwszy raz dostaje od Bo0skiego bana za cele, chociaż wykonuje cele. Wkurza mnie to bardzo że ten admin jest nie rozważny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje bany mają podstawę za które banuję. Nie obchodzi mnie to, co wy robicie,biegacie,sracie itp.

Ban jest słuszny, nie będę kręcić demka z każdego mojego bana.

Siedzicie biegacie po mapie, 10x piszę na @ że macie wykonywać cele. Wszyscy macie to w dupie, nie wykonujecie więc banuje.

A potem lecą takie skargi, typu : "Admin mnie zbanował za nic", zaraz się usracie.

Przez to ktoś stracił admina, bo wy się nie pilnujecie i potem sracie tymi skargami na forum.

 

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tej bajce były smoki?

Z mojej strony jeszcze dodam, że dużo osób ma jakieś pociski w twoją stronę było też tak na mapie zm_garfield_show... Dostałem od Ciebie bana za niewykonywanie celów... Wbiłem się do kampy zostałem zabity i po zrespieniu dostałem od ciebie bana zastanów sie gościu co robisz to że jesteś adminem nie znaczy że jesteś najlepszy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za zmyslona Historia, wyplynęła z twojego rozumu?

Z mojej strony jeszcze dodam, że dużo osób ma jakieś pociski w twoją stronę było też tak na mapie zm_garfield_show...

Serio?, jakoś tego nie zauważyłem, bo każdy gracz się,mnie innych szanuję tak i ja innych.

Wbiłeś do kampy, nic ci nie zrobiłem, nie zabiłem Cię, nie zgwałciłem, kompletnie nic !. I po zrespieniu nie dostałeś żadnego bana.

To że jestem Adminem, jestem bardziej uprzywilejowanym graczem, więc nie opowiadaj tutaj swoich bajeczek, bo ktoś stoi po twojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłem przy tej sytuacji ale wątpię żeby BoOski dał ci bana bez powodu ,to jest  jeden z najbardziej ogarniętych adminów na Zm Modzie tym bardziej jak ma admina na czas próbny nikt by raczej wtedy nie dawał banów bezpodstawnie  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie namalujesz a potem wkleisz ...

Z tym zm_garfield_show to była sytułacja moja kolejna... 

To było wtedy jak składałem skargę na 3lu a on mi powiedział że "dostałeś bana od pana Boskiego" więc nie kłam tu w żywe oczy bo ja wiem lepiej kiedy bany dostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shut-mouth: Ganja*Mafia to raczej było bez powodu bo może szukam humanów a tu przeskakuje na jedna z kamp i w powietrzu banik... Ja bym był na NIE w głosowaniu na niego. :shut-mouth:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bez dźwięku więc nie wiem gdzie są humani, ponieważ nie słyszę ich strzałów... Dlatego szukam po całej mapie i sprawdzam kilka razy te same kampy, because mogą się tam przenieść z innej lub może inna osoba z zm użyć antidotum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje bany mają podstawę za które banuję. Nie obchodzi mnie to, co wy robicie,biegacie,sracie itp.

Ban jest słuszny, nie będę kręcić demka z każdego mojego bana.

Siedzicie biegacie po mapie, 10x piszę na @ że macie wykonywać cele. Wszyscy macie to w dupie, nie wykonujecie więc banuje.

A potem lecą takie skargi, typu : "Admin mnie zbanował za nic", zaraz się usracie.

Przez to ktoś stracił admina, bo wy się nie pilnujecie i potem sracie tymi skargami na forum.

 

Tyle z mojej strony.

Dobrze powiedziałeś, taka jest prawda 70% ludzi z zmmod ma w dupie, to co my admini piszemy.

Co do skargi Brak dowodów świadków.

A ban na pewno był słuszny.

Sracie się że mało adminów że to że tamto, a piszecie skargi. No proszę was ludzie Niedługo same czity zaczną biegać po servie bo wy drodzy gracze macie w dupie to co admin do was powiedzą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gepard, jeśli grasz bez dźwieku to już nie moja sprawa, zaopatrz się w słuchawki od mp3 nie wiem, głośniki...

 

Napisałem to co miałem napisać, więcej się kłocił nie będę, tak pozatym, jak 3lu napisał - Brak świadków - 1 człon to nie świadek.

 

 

Temat można zamknąć, chyba że Karol ma coś do powiedzenia w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to praktycznie każdy admin z ZombieModa jest za tobą bądź byli admini... Wiele osób Ciebie nie lubi, a ty tylko robisz wszystko żeby nie stracić admina! Bo gdyby nie te 2-3-4 osoby to byś raczej nie miał dużego "zaopatrzenia" w jakiekolwiek poparcie-.-...

A to że gram bez dźwięku to nie ma nic do sprawy bana! Nie zmieniaj tematu ja to pisze jak ktoś do mnie mówi przez mikro... A ty nawet nie dotkniesz klawisza na klawiaturze klawiszu "F" lub "K" w zależności jak kto ma to ustawione... W słuchawki jestem uzbrojony ale to nie to że nie lubię słuchawek tylko to że nie lubię grać z dźwiękiem... I jeszcze z mojej strony A TY ZAOPATRZ SIĘ W INNY ROZUM! A to że jest brak świadków to to że same nowicjusze były i ja byłem w górze oni na dole to co oni cały czas mają się na mnie patrzeć, obserwować co ja robię proszę Cię...-.-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności