Skocz do zawartości

[BAN]Proszę o udowodnienie dlaczego nie mam UB


wazniaK

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko jak wiecie dostałem 3razy SS dwa pierwsze pliki ss udowodniono że jestem czysty i dostałem UB za trzecim razem nie ?. Dlaczego ? 

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/16563-ss-by-wazniak-poraz-3/

 

Ktoś napisał :

Po 1. brakuje Ci jednego screena, a po 2. na jednym ze screenów widać zielony kwadracik na graczu TT :)

oraz

SSy modyfikowane.

 

Dlaczego?! 

Chyba wam nie chodzi o czas : 9:32 i 9:48 ,ale miałem 5 ss z nazwą (pięć pod sobą)  de_nuke i jakieś cyferki to zrobiłem tak ... zgrałem je na pulpit następnie zaznaczyłem je i nacisnąłem prawy przycisk myszy i kliknąłem Add to "dedskop.rar" (czy coś takiego) po czym wszedłem na google.pl wpisałem speedyshare.com i zrobiłem link ,zrobiłem nowy temat pod tytułem "SS by wazniaK poraz 3" wypełniłem wzór i wkleiłem link i wycinek z konsoli.

 

O godzinie koło 18:00 wszedłem na forum ,aby zobaczyć czy jest UB ,ale nie było... Tak późno to zobaczyłem bo byłem u babci w odwiedziny

 

Jeśli by dało radę prosił bym o UB oraz o wyjaśnienie sprawy, jeżeli napiszecie od razu np. nie ma Ub bo ss modyfikowane ,będzie można o was już mówić ,że jesteście nie ogarniętymi dziećmi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:71120729

Tutaj pewnie też dostałeś bana za free, co nie?

 

Ss'y mają inny czas modyfikacji, czyli zapisywałeś je ponownie = były edytowane.

 

Nie masz prawa edytować ss'ow, zrobiłeś to, więc  UB nie będzie.

 

 

 

Jedynym nieogarniętym dzieckiem (jak na razie) jesteś tylko Ty, to przykład:

 


nie ma Ub bo ss modyfikowane ,będzie można o was już mówić ,że jesteście nie ogarniętymi dziećmi   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności