Skocz do zawartości

Skarga


MafiOozo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: MafiOozo


2.Nick admina/gracza który zawinił: Abart/Vernon

3.Admin/Gracz : admin

4.Data i godzina: przed chwilą

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Jeśli będzie trzeba demko dotyczące zmiany mapy, wystarczy słowo. Lecz to ja proszę o dowody gdzie "obraziłem admina"

6.Opis sytuacji: Na początek dodam, że miałem swój serwer FFA+BF2, co może potwierdzić wasz admin - Ile Moge - wcześniej Muszelek, bo był u mnie adminem przez długi czas. Był to serwer dużo bardziej oblegany niż ten a i poziom był inny ale to nie miejsce na chwalenie się. Chciałem tylko napisać to po to, aby nikt mi nie zarzucił tego, że się nie znam, gówno wiem i wszelakie inne hejty. Była mapa o nazwie de_dustall (mogłem się pomylić). Wszedłem na serwer, wszyscy prosili o zmianę mapy i w tym również ja. Jak najbardziej racjonalne i tak powinno się stać, powinno być w przypadku admina napisanie na say@ o podaniu propozycji map, na u@. Nie chcę kwestionować tego co jest w regulaminie i nie chcę aby ktoś się do niego odwoływał, bo to nie ma sensu. Chcę aby każdy sobie odpowiedział jak powinna wyglądać zmiana nie chcianej mapy. W końcu serwer jest dla graczy i to oni powinni demokratycznie decydować, na jakiej mapie chcą grać a nie pojedyncza jednostka, tutaj admin. Zostały wybrane 4 mapy do vote, mniejsza o to jakie. Została wybrana znów jakaś durna i kompletnie bez sensu, no ale trudno. Skrytykowałem adminów na u@, dość delikatnymi słowami i nigdzie nie użyłem wulgaryzmów i dostałem dość deprymującą odpowiedź w stylu "Nie chcesz to zmień serwer i nie dawaj swoich sugestji". Wytłuściłem specjalnie aby pokazać wysoki poziom ale no trudno, admin nie musi znać ortografii lecz musi ogarniać choć z tym również ciężko. Admin wspaniale zachęcił mnie, jak i myślę również innych graczy do gry na serwerze. Tym bardziej, że jestem steamowcem a takich przecież chcecie mieć najwięcej? Pisałem na u@ do admina "Abart". Mała wymiana zdań a potem wtrącenie Vernon'a na say: To jest serwer bf2 a jak chcesz inne mapy to idź na inny serwer", co kompletnie nie miało związku, gdyż nie chodziło mi o granie map nuke czy dd2 lecz o samą formę zmiany nie chcianej mapy przez graczy. Tutaj moja odpowiedź była krótka i zwięzła: "Sklej bo nie masz prawa głosu". Co było w moim odczuciu bardzo zrozumiałe gdyż nie lubię jak ktoś wchodzi "między wódkę a zagrychę", nie mając pojęcia o czym toczona była dyskusja. Pragnę dodać, że obaj admini na NSie, co mnie totalnie przybija. Pomijam sprawę robienia ss, bo to temat na inną, dłuższą pogaduchę. Po odpowiedzi na wtrącanie Vernona, dostałem bana na 3h za rzekomą "obrazę". Poproszę o coś, co będzie mnie obciążać bo nie obraziłem w żaden sposób nikogo. Warto dodać, że za napisanie tego samego do innego gracza, jestem pewien, że bana bym nie dostał ale to przecież ADMIN! Ma dostęp do amx! HAKIERY!  Mógłbym się przyczepić do innych mankamentów ale po co, skoro z doświadczenia wiem, że inni machną na to ręką. Tak jak pisałem, hejterzy, nie mający pojęcia o prowadzeniu serwera-zapraszam do pisania w offtopicu, nie tutaj. Każdego piszącego "dostałeś krótkiego bana, nie płacz", zapraszam również do offtopu. Nikt tutaj nie płacze, tylko chcę zwrócić uwagę na błędy i mankamenty serwera i chcę zrobić coś aby poprawić jakość adminowania i sprawić aby admini nie czuli się bezkarni.

 

Pozdrawiam, miłego wieczoru i miłej lekturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 - gdybys chociaz raz wszedl na to forum wczesniej i troche poczytal, wiedzialbys ze byla mowa o tym iz nowe mapy sa po to zeby na nich grac (dodam, ze tylko ty plakales ze mapa durna)
po 2 - pisales na u@ ze niektorzy admini sa bezmozgami itp., a ja napisalem, ze jak ci nie pasuje to napisz skarge, a potem dodalem ze to jest bf2+ffa i nie beda tu grane w kolko 4 mapy bo ty tak chcesz
po 3 - obraza byla wiec bana dostales slusznego
po 4 - ty myslisz ze jak masz steam to nalezy ci sie lepsze traktowanie czy cos w tym stylu? wyrozniasz sie tylko tym od ns'ow, ze ty kase wolisz wydac na gre a inni na cos innego

podsumowujac twoja skarga jest bez sensu i tak jak juz ci napisalem na serwie, tak ci teraz przypomne, jak nie odpowiada ci administracja, grane mapy itp to zmien serwer zamiast wyzywac od bezmozgow i pokazywania kim ty nie jestes 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie przez tak bezmyślne wypowiedzi swoich adminów, soot tracisz cennych graczy. Co do Twojego 1 pkt, mogę udowodnić iż nie tylko ja "płakałem", jak Ty to dziecinnie określasz. Co do 2 pkt, wyjąłeś to kompletnie z kontekstu, co ma związek z punktem trzecim. A co do pkt 4 to nie chce mi się komentować tego już bo poziom wypowiedzi jest niższy niż oczekiwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wyjete z kontekstu to na demku bedzie wszystko widac, poza tym Abart jest tego swiadkiem, a bezmyslne to ty piszesz skargi. dostales bana na 3h za obraze admina i dalej bedziesz "dziecinnie"sapal ze to ty masz racje. "cennych graczy" ???? typie chyba zbyt wysoko sie oceniasz bo jak dla mnie jestes zwyklym pionkiem.

ps - nastepne twoje posty bede ignorowal. czekam na demko i wypowiedz soota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale tak możesz odzywać się do swoich kolegów z osiedla, jeżeli takowych masz. Świadkiem jest Abart, oczywiście, lecz byłoby to chore, że admin nie pójdzie za adminem więc Twoje słowa zostaną potwierdzone tak czy siak, nawet jeśli nie będą prawdą. Człowieku, okaż trochę szacunku i pokory. Nikomu to nigdy nie zaszkodziło a wręcz przeciwnie. Twoje posty są poniżej jakiegokolwiek poziomu. Wybacz, ale dziecko w podstawówce czasem pisze lepiej.

 

@Maniak, nie zauważyłeś, że tutaj konkretnie skarga się tego nie tyczy do końca? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ MafiOozo wyslij mi demko z tej sytuacji wtedy zobaczę caly przebieg tego zdarzenia. Jesli takowego nie zrobiłeś to znajdz je na hltv. 

 

 

Ps: Skończcie juz spamować czekam jeszcze na wypowiedz Abarta i na dostarczenie demka w ciagu 24h jesli tego nie bedzie zamykam skarge.

Kiedy zobaczę demko wszystko dokładnie przeanalizuje i jeśli uznam ze to co pisali bylo niestosowne wyciągnę konsekwencje co do Adminów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ss konsoli są dużo lepszą i dużo szybszą formą udowodnienia.

 

#1. Nie tylko ja chciałem zmiany.

 

http://zapodaj.net/cfb0344cde4a9.png.html

 

#2. "Wypad z serwera"  ;)

 

http://zapodaj.net/274f2800b7784.png.html

http://zapodaj.net/4f452fc9dd9c3.png.html

 

#3. Ban za nic :)

 

http://zapodaj.net/b7633cf904027.png.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mafiozo byłeś H@ i miałeś swój serw, czyli wiesz jak gracze czasem wkur* a jeżeli już tak jest to potem nerwy siadają np jak wypadasz z "Sklej bo nie masz prawa głosu". 

 

Ja ci moge zmienić bana z 3h na 30min bo to obrazą w sumie nie jest ale chyba tobie o to nie chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha jestes jednak wiekszym minusem niz myslalem. co pokazuje twoj pierwszy ss? tylko to kto na jaka mape glosowal ;s na 2 ss normalnie napisalem, na 3 twoja dyskusja z Abartem tylko szkoda ze nie zrobiles ssow tego jak pisales ze admini to bezmozgi wiec poraz kolejny sie kompromitujesz chlopcze, a 4 ss ustaw sobie na tlo pulpitu i "sklejaj" sobie co tam chcesz. nastepnym razem mozesz napisac to samo i ja tak samo dam ci bana na 3h (nie chodzi tylko o twoje sklejanie ale o inne teksty ktorych ssow juz nie zrobiles)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(GRACZ) MafiOozo :  nie mam zamiaru pisac w skarg bo nie jestem od tegoi zeby was rozliczac
(GRACZ) MafiOozo :  po prostu uwazam, ze wiekszosc to bezmozgi
no wlasnie wiec skoncz i graj a jak nie pasuje zmien serwer
(GRACZ) MafiOozo :  haha
(GRACZ) MafiOozo :  gratuluje x4
[General Brygady] Vernon :  mafiozo to jest bf2+faa i po to sa wgrane takie mapy zeby na nich grac wiec nie wiem co ci
nie pasuje
[sierzant] MafiOozo :  ty tam klej bo glosu nie masz

wczesniejszych z konsoli niestety nie mam wiec sie ciesz

ps - wystarczylo wysilic swoj o ile masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ban poszedl za te wszystkie twoje teksty, a nie dalem ci go odrazu bo gadales z Abartem. wole byc smieszny niz prymitywny tak wiec mozesz sobie szczekac i "sklejac" do rana co tam chcesz ale ja juz nie bede odczytywal twoich postow tylko poczekam na opinie soota lub Abarta. powodzenia i wspolczuje 

ps- wiem ze "bezmozg" dla ciebie nie jest obraza, ale dla tego kto nim nie jest, to jest obraza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafiozoo twoja skarga jest tak niesamowicie "ciekawa" że chyba rozłożę ją na raty i odniosę się do poszczególnych podpunktów:

Może mi się uda rozwiać twoje wszelkie uwagi....

No to zaczynamy:

 

1. "Na początek dodam, że miałem swój serwer FFA+BF2, co może potwierdzić wasz admin - Ile Moge - wcześniej Muszelek, bo był u mnie adminem przez długi czas"

Co to wnosi do skargi?

"ale to nie miejsce na chwalenie się" <- tu się zgadzam i tego się trzymaj!

 

2. "Była mapa o nazwie de_dustall (mogłem się pomylić). Wszedłem na serwer, wszyscy prosili o zmianę mapy i w tym również ja"

Skoro wszedłeś na serwer i z miejsca zaczynałeś płakać (to chyba to świadczy tylko o tobie) więc zrobiliśmy vote na zmianę mapy i została wybrana przez WIĘKSZOŚĆ de_alexandra. No ale tylko tobie znowu ta mapa nie pasowała no i zaczynał się SPAM z twojej strony na u@. Jak sam napisałeś:

"W końcu serwer jest dla graczy i to oni powinni demokratycznie decydować, na jakiej mapie chcą grać a nie pojedyncza jednostka"

To się tego trzymaj bo robisz to co chcesz i myślisz że możesz wpaść na serwer i dyktować kto co chce a jak się nikt z tobą nie zgadza to masz prawo wyzywać go od bezmózgów (czy jakoś tak)?

 

3. "Zostały wybrane 4 mapy do vote, mniejsza o to jakie. Została wybrana znów jakaś durna i kompletnie bez sensu, no ale trudno"

Tu nie muszę komentować bo wypowiedź sama mówi za siebie!

 

4. "Skrytykowałem adminów na u@"

Skrytykowałeś nas za to że ludzie wybrali mapę która ci nie pasuje....słusznie słusznie a nawet powiem że bardzo inteligentnie!

 

5. "dostałem dość deprymującą odpowiedź w stylu "Nie chcesz to zmień serwer i nie dawaj swoich sugestji""

To jest moja odpowiedz i faktycznie ja się pomyliłem. "J" jest pod "I" i nie trafiłem w klawisz ale człowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo do błędów.

 

6. "Wytłuściłem specjalnie aby pokazać wysoki poziom ale no trudno, admin nie musi znać ortografii lecz musi ogarniać choć z tym również ciężko"

Żal mi cię..... ty jest tak zajebisty że się nie mylisz? Jeśli masz takie wielkie mniemanie o sobie to proponuję iść do lekarza najlepiej psychologa bo jest coś z tobą nie tak....

 

7. "Tym bardziej, że jestem steamowcem a takich przecież chcecie mieć najwięcej?"

Chcemy? nie sądzę... bardziej chcemy graczy którzy potrafią się zachować i grają dla zabawy i wspólnej rozrywki a nie takich jak ty!

A że masz Steam'a to chcesz tytuł za to czy jak?

 

8. "Pisałem na u@ do admina "Abart". Mała wymiana zdań a potem wtrącenie Vernon'a na say: To jest serwer bf2 a jak chcesz inne mapy to idź na inny serwer"".."Tutaj moja odpowiedź była krótka i zwięzła: "Sklej bo nie masz prawa głosu""

Vernon ma większe prawo głosu niż ty!

I tu popieram Vernona w 100% że jak Ci coś nie pasuje to zmień serwer nikt tu cię nie trzyma na siłę bo tylko wprowadzasz zamieszanie i złą atmosferę.

 

9. "Pomijam sprawę robienia ss, bo to temat na inną, dłuższą pogaduchę"

Z chęcią z tobą o tym porozmawiamy (nie w tym temacie).

 

10. "Po odpowiedzi na wtrącanie Vernona, dostałem bana na 3h za rzekomą "obrazę""

Jeśli "bezmózg" (czy jakoś tak) nie jest obrazą dla ciebie to dobrze.

Ciesz się że to Vernon dał ci ban'a na 3h bo ja bym ci dał więcej.

 

11. "Warto dodać, że za napisanie tego samego do innego gracza, jestem pewien, że bana bym nie dostał ale to przecież ADMIN!"

 wróżbita Mafiozooo przepowiada przyszłość.....ŻAL!

 

12. "Tak jak pisałem, hejterzy, nie mający pojęcia o prowadzeniu serwera"

Pewnie ty byś ogarnął wszystko, nikt by nie używał WH ani AIM'ów jak byś był adminem a prawda jest taka że pewnie nie jesteś lepszym...

Dla mnie masz DUŻY problem ze sobą!

 

13. "Nikt tutaj nie płacze, tylko chcę zwrócić uwagę na błędy i mankamenty serwera i chcę zrobić coś aby poprawić jakość adminowania i sprawić aby admini nie czuli się bezkarni."

To nie wymaga komentarza....

 

Podsumowując:

Chłopak ma przerost ego (o ile już takie posiada) i ban był słuszny.

Vernon dobrze zrobił i ja bym zrobił to samo. Mafiozooo myśli że ma kolegę admina to może rządzić na serwerze i narzucać w jakie mapy mają ludzie grać co pokazuje w punkcie 3.

 

Teraz prośba:

Do Soot'a:

Proszę jak możesz zamknij tą skargę bo jest tyle warta co jej autor.

 

Do Mafiozooo:

1618482_10202710389493405_1457722253_n.j

 

Tyle z mojej strony....

Mam nadzieje że pomogłem i wyjaśniłem wszystkie twoje uwagi i zażalenia.

Dziękuję za uwagę. :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ban słuszny. co to za tekst ? sklej bo nie masz prawa glosy? internetowy napinacz.
a wypowiedz o bez mózgach to już gwoźdź do trumny. ale to wkońcu mafiozo więc trzeba na niego uważać

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozwólcie, że was podsumuję wszystkich, jako obiektywny świadek nie mający związków z adminami, ani graczem.

@Mafiozo - ban niesłuszny jeżeli chodzi o czas trwania, gdyż z tego co mogę zauważyć słowo bezmózgi jest jak najbardziej obraźliwe, ale kierowane do "większości" innych dowodów nie ma wypisanych tutaj, a sam komentarz "Sklej bo nie masz prawa głosu" również jest agresywny jednak na pewno nie obraźliwy, chociaż to kwestia interpretacji. Rozmowa przez was przedstawiona jednak pokazuje, że taki tekst jest na porządku dziennym.
Nie można tak zachować kultury i powiedzieć - "Nie wchodź między wódkę, a zagryzkę" - jak to ująłeś?
Oczywiście agresja jest traktowana zrozumiale, choć w tym przypadku przesadnie według mnie.

@Vernon
Zmień serwer, jak Ci się nie podoba - propozycja godna admina, naprawdę.

@Mafiozo
"
I właśnie przez tak bezmyślne wypowiedzi swoich adminów, soot tracisz cennych graczy." - miło, że określasz się cennym graczem jednak tę ocenę pozostawiłbym raczej innym.

@Vernon
Teksty typu "sapał" czy "płakał" służą do typowej "napinki" według mnie, bo jedynie do tego prowadzą, więc proponuję z tym skończyć i nauczyć się zwrotów jak krytykował, żalił czy twierdził, bo admin ma zachować kulturę, co nie znaczy jedynie o braku wulgaryzmów.

@Mafiozo
Generalnie to po to są dowody, żeby nie liczyło się zdanie przychylnych świadków, a fakty.
Btw. posty was obu są poniżej godnego poziomu.

Następna odpowiedź (ssy)
W końcu coś związanego z tematem poza niepotrzebnym spamem od zaczęcia tematu.

@Siwy
Od tego są admini, że mają mieć nerwy na wodzy z tego co rozumiem, a w innych wypadkach należy powiedzieć przepraszam i np. anulować bana, jeżeli ktoś nie wytrzymał.
W przypadku takim jak ten, gdzie obie strony idą w zaparte to żadne nerwy niczego nie tłumaczą.
W pełni się zgadzam co do zmniejszenia trwania bana, choć już za późno.

@Vernon

"hahaha jestes jednak wiekszym minusem niz myslalem." - to pokazałeś dorosłe podejście jak na admina przystało.
"a 4 ss ustaw sobie na tlo pulpitu i "sklejaj" sobie co tam chcesz." - jak wyżej.

@Mafiozo
"To wysil swój móżdżek i pokaż co Ci pisałem takiego chłopcze ;_;" - Rozmowa na poziomie, nie powiem, kolejny raz "jak wyżej".

@Vernon
"wczesniejszych z konsoli niestety nie mam wiec sie ciesz" - nie ma innych dowodów, nie ma na ich temat rozmowy - proste.


"ps - wystarczylo wysilic swoj o ile masz" - Kolejny raz pokazujecie prezentowany przez was poziom rozmowy.

@Mafiozo
"Ban nie poszedł za to ;) I to uważasz za obrazę? Po raz kolejny uważam, że jesteś śmieszny ;)" - Ciąg dalszy dziecinnych przepychanek.

@Vernon
"ban poszedl za te wszystkie twoje teksty, a nie dalem ci go odrazu bo gadales z Abartem." - Osobiście z tego co widzę w dowodach zgadzam się z tym podejściem. Mimo to ban na 3 h za obrazę admina? Co najwyżej 30 min za brak kultury.
"wole byc smieszny niz prymitywny tak wiec mozesz sobie szczekac i "sklejac" do rana co tam chcesz" - kolejne określenie w rozmowie na poziomie - "szczekać", brawa dla was.

" ale ja juz nie bede odczytywal twoich postow tylko poczekam na opinie soota lub Abarta. powodzenia i wspolczuje" - Trzeba było tak postąpić od razu, a swoją drogą to współczuję wam obu.


"ps- wiem ze "bezmozg" dla ciebie nie jest obraza, ale dla tego kto nim nie jest, to jest obraza" - Gratuluję, poza tym "bezmozg" został użyty co do większości - ban za obrazę admina mija się z dowodami ukazanymi przez was.

@Abart
Generalnie bardzo podobał mi się ten post, ale jak to zawsze bywa..


"Żal mi cię..... ty jest tak zajebisty że się nie mylisz? Jeśli masz takie wielkie mniemanie o sobie to proponuję iść do lekarza najlepiej psychologa bo jest coś z tobą nie tak...." - można było to pominąć.

"wróżbita Mafiozooo przepowiada przyszłość.....ŻAL!" - było takich sytuacji na pęczki, więc przyszłości przepowiadać nie musi.
To było jeszcze do przeoczenia, ale

Mafiozo.png


Co to ku... jest?

@Luke
Miło, że wyraziłeś swoją opinię w normalny sposób i tutaj szczerze gratuluję Twojej postawy tak samo jak podejścia soot'a, który cierpliwie wyczekał na dowody i opis sytuacji.
Jednak nie mogę się z tobą zgodzić o słuszności bana, a przynajmniej nie z dowodów jakie zostały tutaj ukazane.


Podsumowując:
Generalnie to dobrze się uśmiałem czytając te komentarze, bo powiedzcie mi ile wy macie lat, żeby się kłócić jak dzieci? Przyjdzie soot i będzie musiał was rozdzielić?
Sami się zastanówcie nad tym spamem, bo większość słów tu użytych po prostu nie wypada, a tym bardziej wam, Vernon czy Abart (a pro po obrazka), bo to Wy reprezentujecie CSC, a nie Mafiozo.
Btw. "
10. Sprawy prywatne, dyskusje i spory miedzy użytkownikami zaleca się rozwiązywać używając opcji „wiadomość prywatna” pamiętając o zasadach kultury języka."

Pozdrawiam, EN7.


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Eiden

uwierz mi ze nie jestem "internetowym napinaczem" tylko po prostu pisze to co mysle. ktos kto nie ma do mnie szancunku to niech nie oczekuje ze bedzie go mial ode mnie proste. dlatego to nie sa zadne spiny ani "przepychanki" tylko nazywam rzeczy po imieniu, a po 2 nie bede udawal jakiegos tolerancyjnego, milego i szanujacego smieci admina bo taki nie jestem. mowie to co mam na mysli i tyle, a jak komus to nie odpowiada to napiszcie skarge ze jestem chamskim skurwysynem i po problemie bo ja nie mam zamiaru pisac lagodnie z capem ktory nie umie przeprowadzic rozmowy na normalnym poziomie. kto mnie zna to wie jaki jestem i wie ze mozna sie ze mna normalnie dogadac, a nie jak mafiozo z pyskiem i fochami ;s ktos nieznajomy na miescie podejdzie do ciebie i powie ci "jestes bezmozgiem i idz klej.." to odpowiesz mu "mysle ze nie masz dosc mocnych argumentow aby poprzec i uzasadnic swoja negatywna opinie na moj temat kolego" ?? bo ja na pewno nie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vernon
W takim razie czas się nauczyć gryź język. Widzisz sama ostatnia twoja odpowiedź ma wystarczający poziom, jednak czasami lepiej nic nie pisać niż pisać byle było.

Edit:
A pro po sytuacji to zignorowałbym taką osobę, a pro po skargi w wypowiedzi możesz jedynie przedstawić dowód na podstawie którego dałeś bana, a soot podejmie decyzje. Nigdzie nie ma napisane, że jesteś zmuszony do konfrontacji swoich opinii z osobą oskarżającą.

Btw. To czy masz rację stwierdzi Soot, nie Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eiden w wiekszosci sytuacji gryze sie w jezyk ale niestety tutaj nie mam takiej mozliwosci bo skarga jest na mnie i musze sie znizyc do poziomu autora zeby za ktoryms razem wbic mu w tego pustaka ze nie ma racji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te demka co mi MafiOozo wysłał i jak wół widać ze nazwał administracje bezmózgimi więc ban słuszny ale nie az na 3h max 1h. Co do kultury admiów to juz sobie porozmawiam z nimi o tym na pw. A szczególnie z Vernonem o tym jak zachęca ludzi do grania na tym serwie. Następnym razem przy jakiejś skardze prosze o wypowiadanie sie tylko pokrzywdzonego, oskarżonych i świadków jeśli zobaczę ze ktoś inny nie związany z sytuacja dopisze coś od razu leci WARN. Tyczy sie to tez spamu ! .

 

@MafiOozo coś ci nie wyszło z tym skróceniem ss-ów, na hltv jest wszystko.

 

 

/close

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności