Skocz do zawartości

amx


Rammstein

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem krotko i na temat. AMX nawala. Mialem robione ssy i ich nie dostalem. jedyne co to ban. Przed banem nawet niemaielm tzw. scin przy robieniu ssow. Teraz mam perma i nic nie poradze. Mialem juz robione ssy i bez problemy je znalazlem nawet powinny byc w prosbach o ub te wczesniejsze. Z prosba do H@ zmien amx na inny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... napisze ci to w paru punkcikach.

 

1.Nie ten dział ;) napisałeś to w cod 350 a bana dostałeś od mnie na dd2/inferno/nuke

2.Wszedłeś na ns'a i zrobiłem ci SS, nie wstawiłeś ich.

3.Dostałem cynk od Dudka P56 że wszedłeś na aktywnym (jak? Na steam :D) więc poszedł kolejny ban za aktywnego (zbanowany nick do NuQ czy coś takiego)

4.Moim zdaniem ta wymówka że nie masz SS to po prostu jest to że nie masz SS'ow one muszą być.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty wgl za farmazon gadasz ... amx dziala jak nalezy z pewnoscia, nie ma opcji od tak sie zepsuc ; ) dostales ssy one sa na 100 % odpaony byles boisz sie przyznac ?

Zwalasz na amx zalosne, dziecinna wymowka jak kazdy, ktory sie odpala i mowi ze ssow nie ma wez skoncz udawac niewinnego ?

Po 2 zmieniles nick a miales aktywnego , mam dowody jak ktorys admin by potrzebowal 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie tłumaczyl bo nie ma po co. ssow nie mam i tyle nic nie poradze. ps. nigdy nie używałem czitow. moze malo mnie znasz. ci co mnie znaja wiedza ze ja nie czituje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powiem krotko i na temat. AMX nawala. Mialem robione ssy i ich nie dostalem. jedyne co to ban. Przed banem nawet niemaielm tzw. scin przy robieniu ssow. Teraz mam perma i nic nie poradze. Mialem juz robione ssy i bez problemy je znalazlem nawet powinny byc w prosbach o ub te wczesniejsze. Z prosba do H@ zmien amx na inny. 

Jakby "amx" nie działał to nie dostałbyś bana. SS' są robione przez plugin i działają zawsze, bany mogą nie działać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności