Skocz do zawartości

Podanko :)


mess.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: FFA+BF2

2. Nick: mess.
3. Imię: Alan
4. Wiek: 18
5. Znajomość Amxx(0/10):  9
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak (ale rzadko używam)
7. Składka(Tak/Nie): Tak
8. Czas spędzony na forum: 5 godzin?
9. Opisać siebie:  Lubie piłkę nożną, od 9 lat trenuje i gram w A-Klasie. W CS'a gram od 5,6 lat, kiedyś grałem w zawodowym gamingu STF-CLAN który sie rozpadł ze względu na kłótnie po przegranym lanie.
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:  Denerwują mnie często odpały w porannych godzinach a inni admini są w szkole i nie mają jak zbaować, ahhh te dzieci +12 nadużywające micro jak ja to kocham no i te cele mapy -_- .
11. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy;  Oczywiście trzeba sie upewnić, że ktoś leci na haxach, jeżeli nie jestem pewny to robie ss'y i czekam aż odpał podrzuci na forum, a jeżeli jestem pewny w 100% że to odpał to PERM :) .
 -Gdy ktoś nadużywa micro;  Ostrzeżenie, KICK bo micro +16, a jeżeli to nie pomoże to jakiś banik na 30 minut,może sie nauczy .
 -Nadużywa Kultury na serwerze;  Ostrzeżenie słowne, kick , jw .
12. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Nonsteam .

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mess. widzę Cię na serwerze naprawdę ogarniasz (jedyny wiesz co to A.C.A.B pisząc 1.3.1.2 u mnie to + bo widzę, że masz podobne poglądy jak ja ;) ) Ale jeżeli chodzi o serwer to pograj tak jeszcze z tydzień lub dwa nabij godzinek i powinno styknąć na forum się udzielasz, jesteś w porządku nie miałem z Tobą żadnych problemów. Jeżeli złożysz za ten tydzień czy dwa lub trochę dłużej możesz być pewien że będę na TAK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności