Skocz do zawartości

Podanie-Cytryneg


CytryneG

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: OnlyDD2

2. Nick: ==^.-CytryneG-^.
3. Imię: Tomasz
4. Wiek: 17 lat
5. Znajomość Amxx(0/10): 9/10
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Składka(Tak/Nie): Tak
8. Opisać siebie: nazywam się Tomasz Grzybowski.Mam 17 lat i uczęszczam do I klasy szkoły średniej.
Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. 
9. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Jest dużo chiterów pod nieobecnością admina.Chciałbym troszku ogarnąć to co sie dzieje na serwerze,zapanować na kulturą graczy.
10. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; ban na zawsze
 -Gdy ktoś nadużywa micro; ban na 5 minut
 -Nadużywa Kultury na serwerze; zależnie od sytuacji
11. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

-wypowiadasz się w swoich podaniach

-godziny na serwerze oraz forum

 

/Tsunami co ty pedofil ze chcesz jego FB? no to gratulacje, czy przyjaciół szukasz,a może on nie chce? Brawo za ten twój ostatni myślnik :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na nie. Powiem tyle, Ja nie lubię ludzi którzy kłamią, a już szczególnie wymyślają niektóre historie. Nie dość, że wypowiadasz się w swoim podaniu to w dodatku masz mało godzin na serwie. Teraz jestem ciekawa czy znalazłby się jakikolwiek admin który uwierzył by Tobie w te bajki. ; ) Po prostu brak jakichkolwiek słów. Pozdrawiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności