Skocz do zawartości

PODANIE: Strzelam Enterem


Strzelam Enterem

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Strzelam Enterem

2. Imię: Sebastian

3. Wiek: 21

4. Znajomość Amx(0/10) : styczność mała jednak wszystko do nauczenia myśle :)

5. Mikrofon(Tak/Nie) TAK

6. Składka(Tak/Nie): NIE


8. Reklamy sieci*: NIE

9. Opisz: Siebie:* SPOKOJNY, ZABAWNY, ZAANGAŻOWANY , WYGADANY , WYSPORTOWANY

10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): STEAM

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze**:  ZALEŻY OD DNIA, PRACY

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**:  7;30-17

 

NICK STEAM: Puli109 - można sprawdzić godziny przegrane na CS'ie 1.6 + do tego we wcześniejszym czasie Non Steam jednak to zbyt dawno było by do tego jeszcze doliczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**:  OD RANA DO WIECZORA

 

Muszę znać dokładny czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie neutralny ponieważ :

--Mała wiedza o amx 

+ Microfon 

+ Godziny na serwie

- Reklamy 

Zrób reklamy, podciągnij się z amx( Ogarnij amxmodmenu i podstawowe komendy takie jak Amx_vote itp.) i wtedy będę za okresem próbnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na tylko tym servie więc jakie reklamy ;o ?

AMX czy każdy musi być w tym biegły poradników jest od groma na internecie .

Zgłosiłem się gdyż często widzę ludzi na czitach i chodzi o właśnie te bany , żeby nie utrudniać innym gry i zaoszczędzić nerwów.

 

Co do napisania podania na odwal się.

NAPISAŁEM GO ZGODNIE ZE WZOREM NIE BĘDĘ WAM ŻYCIORYSU PISAŁ MOŻE CV WYŚLE Z LISTEM MOTYWACYJNYM.??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skladka ci odpada bo masz STEAM ale reklamy mają być, a każdy admin powinien mieć obsługe amxx w paluszku

Do tego rozpoznać cheaty, jak nie każdy admin.

Nie a jeżeli podanie wyjdzie na tak to wez karol pod uwagę okres próbny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. To że napisałeś podanie zgodnie ze wzorem to nie oznacza, że jesteś przyjęty i wszyscy będą Tobie gratulować. Wysil się trochę bo ważne jest twoje zaangażowanie. Przypuśćmy,że masz tego admina. Wchodzisz na grę i tak jak w podaniu masz wszystko w nosie. Faktycznie jeśli masz steam to składka Ciebie nie obowiązuje ale czasami się wykaż w tym co robisz. W dodatku wypowiadanie się w swoim podaniu z negatywnym nastawieniem Ciebie skreśla. Ja podtrzymuje swoje zdanie i nadal jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. To że napisałeś podanie zgodnie ze wzorem to nie oznacza, że jesteś przyjęty i wszyscy będą Tobie gratulować. Wysil się trochę bo ważne jest twoje zaangażowanie. Przypuśćmy,że masz tego admina. Wchodzisz na grę i tak jak w podaniu masz wszystko w nosie. Faktycznie jeśli masz steam to składka Ciebie nie obowiązuje ale czasami się wykaż w tym co robisz. W dodatku wypowiadanie się w swoim podaniu z negatywnym nastawieniem Ciebie skreśla. Ja podtrzymuje swoje zdanie i nadal jestem na nie.

Zapraszam teraz na serva gdy adminów nie ma a czitów sie roi nie od tego jest admin żeby być prawie 100% musi być ich dużo żeby ogarnąć server. Jak bym mial w nosie czity na serverze nie zgłosił bym sie nie rozumiem twojego toku rozumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na TAK i ręcze za niego ze jako admin by sie dobrze sprawował jest czesto na serwerze bo wiem bo go widze ciagle i jest jednym z najbardziej ogarniętych graczy na serwerze odkąd jestem na serwerze to nie widzialem zeby ktos sie na niego skarżył... + Steam :P Taka pomoc by sie zdała

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skladka ci odpada bo masz STEAM ale reklamy mają być, a każdy admin powinien mieć obsługe amxx w paluszku

Do tego rozpoznać cheaty, jak nie każdy admin.

Nie a jeżeli podanie wyjdzie na tak to wez karol pod uwagę okres próbny

NA DD2 składka jest dla każdego, nie wspomogliście finansowo przy kupnie serwera (wykładałem z własnej kasy) to teraz muszę to odrobić :)

Ja nic na to nie poradzę.

 

Składka jest obowiązkowa, choć można dogadać się tak by zapłacić później.

 

 

Pisałem że masz nie komentować swojego podania(masz pisać w pierwszy poście) + mają być reklamy serwera DD2. 5 reklam to 5 minut, a już pewnie miałbyś admina gdybyś je zrobił. Czekam do 20, nie będzie, zamykam. Składki nie ma, reklam też więc odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Nie masz reklam, składki też. Reklamy to 5 minut, albo składka albo reklamy. U ciebie nie ma niczego. Zapraszam za tydzień, na NIE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności