Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Z nieoślepianiem swoich już było, nie przeszło.
Przenikanie przez całą rundę nie jest dobre, bo nie możesz się podsadzić na jakąś skrzynke czy coś.

Co do czasu do wybuchu bomby to jestem tak pół na pół,w sumie można to dodać, kiedyś już było i było okej.

Voteban , to dobry pomysł, szczególnie jak jest mało osób, nie ma admina i jedna osoba wybija cały team na wh.
Wykopywanie afk już jest, ewentualnie wyrzucanie bomby z gracza który jest afk, tak po 10-15 sekundach było by przydatne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie:

 

1. Przenikanie.

Ile razy Cię ktoś podsadzi, a ile razy Cię ktoś zacznie blokować w ciasnych korytarzach pokroju górny trup, brama, gala, anarchia? Jestem za wprowadzeniem całkowitego przenikania, gdyż jego brak przy.. 14 graczy w jednej drużynie, którzy nie potrafią nawet wejść na BS, tylko przez półtorej minuty stoją w miejscu.. jest nie do opisania.

2. Nieoślepianie swoich.

..kto to wymyślił? Na nie

3. Voteban.

To największy idiotyzm. Już widzę, te uczciwe bany, które będą dotyczyć tylko oszustów - wierzycie w to?

4. Cenzura.

Jestem za usunięciem. Rozumiem, że w cs'a, grają jeszcze osoby niepełnoletnie, ale to znaczy, że trzeba wszystkim zabierać możliwość pisania, jeśli coś.. pochodzi pod wulgaryzm? Co komu przeszkadza raz napisanie słowa na k? W pełni popieram słowa Tymbarkowej, która mówi jak to wygląda na serwerze FFA.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za przenikaniem, najgorsze jest jak stoisz na respie tt patrzysz środek z awp i nagle ktoś Cię podsadzi, co do cenzury rolo pisał żemnie usunie bo by ponoć leciały bany za kulturę a jak kiedyś jej nie było to i tak nie było banow , cs jest ponoć od 18 roku życia a wtedy przeklinanie jest dozwolone

Edytowane przez Piy Piy :P
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może byśmy dodali coś takiego jak na ffa czyli elitę serwera dd2 co wy na to?

To już jest załatwiane :D

 

 

A co do UP UP to ja też bym był za przenikaniem :D Co do flashy to na nie bo byłaby współpraca, że jeden rzuca flasha a cały team wbiega równo z flashem-źle! :D

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenikanie przez całą rundę jak najbardziej powinno być na serwerze od dawna, czasami to nie idzie grać bo cały czas blokują, szkoda sobie nerwy psuć zeby cały czas komus zwracac uwage zeby nie blokował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak są crashe a przenikanie oszczedzilo by wiele przekleństwi nnerwów graczy

Zrozum, że jak dodasz plugin robiący crashe to tych crashy będzie 2x więcej. Chcesz mieć crash co 30min? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O około godz 18-19 był znów crash down

 

Rolooo miałeśmiałeś usunąć te "masz 5 sek na danie infa" i " opiekunem serwa jest rolooo " i "masz pytanie" i coś tam nwm czy to te ale mówiłeś że chyba to te

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ale to nie od tego, sprawdzam pluginy spokojnie weekend mnie nie było trochę mi się przedłuzyły imprezki xD ale już jestem i ogarnę, jak chcecie mogę włączyć przenikanie na całą rundę :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ale to nie od tego, sprawdzam pluginy spokojnie weekend mnie nie było trochę mi się przedłuzyły imprezki xD ale już jestem i ogarnę, jak chcecie mogę włączyć przenikanie na całą rundę :)

Włącz na próbę, może nie będzie crashowalo wbrew opinii niektórych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak dodać jakiegoś skina do kosy.

A co do "crashin down" to ostatni wogóleóle nie widziałewidziałem i nie poczułem :) , jestem ZA probnym wgraniem przenikania

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak dodać jakiegoś skina do kosy.

A co do "crashin down" to ostatni wogóleóle nie widziałewidziałem i nie poczułem :) , jestem ZA probnym wgraniem przenikania

 

Ten pomysl juz byl i nie przeszedl, a skina mozesz sobie sam podmienic.

Ja mam awp asiimova, deagla, Ak Vulcan i fajna kose z CSGO, jak chcesz to moge Ci podesłac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenikani albo włączyć całkowicie albo je wyłączyć. 

Ciągle zdarzają się boty które blokują i przez nich pada 3/4 graczy.

Na respie przenikanie jest włączone i gdy chcesz wyjść z niego a jakiś typek w cb wejdzie to wywala cię do góry na niego co wkurza. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawianie podchodzi pod 4fun, odpada.

Co do wyżej wspomnianego tematu przenikania, jestem jak najbardziej za. Bądźmy szczerzy, co wam daje brak jego? To, że jakieś botki blokują? No dajcie spokój... To ze możecie się podsadzać? Tak z tego nikt nie korzysta ;p uwierzcie, że przenikanie bardzo ułatwia rozgrywkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności