Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Rolooo mmówił że crashe są od tego spamu "info" oraz "opiekun serwera " lecz od przenikania też były lecz można wgrać na okres próbny i jak nie będzie crashy to będzie SUPER ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czesto podsadzam ludzi w anarchi po stronie TT wiec co do przenikania to jestem na nie . Po za tym opcja crashy nie jest pocieszajaca .

Często podsadzasz? Nawet Cię na serwie nie widziałem.

Poza tym wierz mi że znacznie częściej ktoś kogoś blokuje niż podsadza. I zaraz na micro słychać wyzwiska.

Jak bd crashe to można usunąć przecież co za problem?

Poza tym to dziwne że na wszystkich serwerach działa normalnie przenikanie a tu powodu crashe :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam kilka propozycji:

#1 dodanie asyst -  będą dostępne asysty (jeśli zabierzesz przeciwnikowi więcej niż [tu do ustalenia ile] hp, a ktoś Ci go dobije to i tak będziesz miał fraga,

#2 dodanie "free fragów" (ja to tak nazywam xD) - widziałam to kiedyś na jakimś innym serwerze ODD2 i fajne to było, chodzi w tym o to, że np. w jednej rundzie zabił mnie Roloo a w następnej ja jego i wtedy wyskakuje komunikat "Zemściłeś sie na Roloo, otrzymujesz +1 frag" czaicie?xD

#3 dodanie komendy /przelej - jeden gracz może przelać innemu graczu hajsy gdy ten nie ma na broń - tez przydatne tylko hmm nie jestem pewna czy nadaje się na ODD2

#4 może dodać linie antyrashu? - CT nie będzie mogło przez [tu do uzgodnienia] sekund przejść do sfery TT

#5 usunąć tą notkę, która pokazuje ile afk w tt i ct - nie potrzebne to jest

 

Żeby nie było.. to są tylko moje propozycje więc sie nie burzyć, może akurat któraś z nich przypadnie wam do gustu i ją zaakceptujecie. Jeśli nie to spoko :))

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodania 1 opcji, poniewaz bardzo duzo ludzi dobija fragi np. Zadam 80 hp przeciwnikowi a wtedy ktos z mojej druzyny go dobija, co denerwuje. Albo dodac asysty

 

@Rowniez jestem za dodaniem lini

Funkcja przelej nie robmy z dd2 4funa

Notki o afkach bym wywalil

 

Jest to moje zdanie

Edytowane przez Look at this HS dad :3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam kilka propozycji:

#1 dodanie asyst -  będą dostępne asysty (jeśli zabierzesz przeciwnikowi więcej niż [tu do ustalenia ile] hp, a ktoś Ci go dobije to i tak będziesz miał fraga,

#2 dodanie "free fragów" (ja to tak nazywam xD) - widziałam to kiedyś na jakimś innym serwerze ODD2 i fajne to było, chodzi w tym o to, że np. w jednej rundzie zabił mnie Roloo a w następnej ja jego i wtedy wyskakuje komunikat "Zemściłeś sie na Roloo, otrzymujesz +1 frag" czaicie?xD

#3 dodanie komendy /przelej - jeden gracz może przelać innemu graczu hajsy gdy ten nie ma na broń - tez przydatne tylko hmm nie jestem pewna czy nadaje się na ODD2

#4 może dodać linie antyrashu? - CT nie będzie mogło przez [tu do uzgodnienia] sekund przejść do sfery TT

#5 usunąć tą notkę, która pokazuje ile afk w tt i ct - nie potrzebne to jest

 

Żeby nie było.. to są tylko moje propozycje więc sie nie burzyć, może akurat któraś z nich przypadnie wam do gustu i ją zaakceptujecie. Jeśli nie to spoko :))

 

Pozdrawiam !

asysty tak średnio moim zdaniem... jak bd wliczane do ranku mogą być.

free frag moim zdaniem odpada, raczej dziwny plugin xd

/przelej? nie róbmy z tego 4funa 

co do linii jestem za. Nie raz zdarza się że ct ma zdecydowaną przewagę i rashują od razu a botki z tt padają jak muchy..

co do notki afk myślę że można zostawić, zawsze to jakaś wiadomość gdzie szukać fragów xd i w grze nie przeszkadza raczej ;)

 

 

 

Mako ale cos trzeba zrobic z dobijaczami :/ 

Może wystarczy lepiej strzelać? :D 

Nie no tak jak powiedziałem jak będą wliczane do ranku to jest za ;)

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do linii antyrashu jestem na nie, bo to nie jest jest serwer Teamplay tylko zwykły only dd2. 

 

#edit no.1

@down

Tutaj masz opis typowego serwera TP, polecam przeczytać 

http://3mod.pl/topic/62408-info/

na większości dobrych serwerów TP występuje linia antyrashu z kolei nie widziałem jej jeszcze na serwerach typu only dd2 czy też FFA stąd też wniosek, że taka linia zaburzyłaby rozgrywkę, 

Edytowane przez Evviva L'arte!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyrash odpada nie ma cczegoś takiego w regulaminie że może rashowac np. po upływie 30 sec to jest bezsensu bo tracisz tylko czasz

Co do ASYST to jest DD2 nie 4fun

Co do free fragow to możemoże byćbyć ciekawe :D

A co do przelewu to zbędne jak i tak możesz komuś kupić omuś broń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie co do antyrusha, bo co ja bymewtedy robił a tak serio to nie potrzeba czegoś takiego na odd2

Co do asyst trochę bez sensu chyba że tak jak powiedział mako wliczaly się do rynku to wtedymmożnasspróbować

Ta zemstę juz widziałem całkiem fajny plugin jestemna tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty to bardzo dobry pomysl, czesto ludzie dobijaja fraga, wiec co do tego jestwm za . Linia antyrashu rowniez moglaby zostac dodana, poniewaz jesli 1 runde TT przegrywa zaczynaja sie rashe i wszyscy w ciagu paru sekund umieraja. Zemsta jak dla mnie odpada tylko szybsze nabijamie rankingu, jesli by to sie nie wliczalo moze zostac dodana. Opcja /przelej nie potrzebna, poniewaz w pierwszej rundzie gracze moga przelac pieniadze jednej osobie w druzynie i ta moze zakupic duzo lepsza bron czy niz glock/deagl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh. Wy chcecie zrobić serwer TP z  DD2 z tym antyrashem? xd No dajcie spokój. Astysty też nie są fajne, grałam kiedyś na jednym dd2 gdzie były astysty i to wyglądało nieraz tak, że obijało się gościa do 50-60 hp i nie dostawało się fraga, więc zbędne(poza tym nie liczy się w ranku).

 

Pozdrawiam.

 

 

@SlinceShot   Poproś któregoś z moderatorów o usunięcie 1 z postów bo chyba dwa razy to samo dałeś ;)

Edytowane przez Justynka.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł asyst jest głupi, a tymbardziej gdyby się jeszcze miały wliczać do rankingu ;__; Jak bez chcecie żeby Wam dobijali to się trzeba nauczyć strzelać w głowę :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł asyst jest głupi, a tymbardziej gdyby się jeszcze miały wliczać do rankingu ;__; Jak bez chcecie żeby Wam dobijali to się trzeba nauczyć strzelać w głowę :P

Ale asysty się nie wliczają do ranku. Ale fakt głupi pomysł Ebolo :D

Edytowane przez Justynka.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie asysty to głupi pomysł :D dlaczego a dlatego , że będą mieć wszyscy wysokie statystyki na serwerze :) bo jak ktoś komu walnie 90 hp to zacznie uciekać ten co ma oczywiście 90 hp i go ktoś dobije to temu gościowi który mu walnął 90 hp będzie miał zabójstwo :) a go nawet nie zabił :) yoooo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności