Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

A tak sobie oglądam ten temat :) ożył :D

 

 

Dobra mam kilka propozycji:

#1 dodanie asyst -  będą dostępne asysty (jeśli zabierzesz przeciwnikowi więcej niż [tu do ustalenia ile] hp, a ktoś Ci go dobije to i tak będziesz miał fraga,

#2 dodanie "free fragów" (ja to tak nazywam xD) - widziałam to kiedyś na jakimś innym serwerze ODD2 i fajne to było, chodzi w tym o to, że np. w jednej rundzie zabił mnie Roloo a w następnej ja jego i wtedy wyskakuje komunikat "Zemściłeś sie na Roloo, otrzymujesz +1 frag" czaicie?xD

#3 dodanie komendy /przelej - jeden gracz może przelać innemu graczu hajsy gdy ten nie ma na broń - tez przydatne tylko hmm nie jestem pewna czy nadaje się na ODD2

#4 może dodać linie antyrashu? - CT nie będzie mogło przez [tu do uzgodnienia] sekund przejść do sfery TT

#5 usunąć tą notkę, która pokazuje ile afk w tt i ct - nie potrzebne to jest

 

Żeby nie było.. to są tylko moje propozycje więc sie nie burzyć, może akurat któraś z nich przypadnie wam do gustu i ją zaakceptujecie. Jeśli nie to spoko :))

 

Pozdrawiam !

 

Pierw wyjaśnie coś, 

Przez najbliższe 4 strony płaczecie że wgrywając coś nowego będzie crash :D To teraz sobie popatrzcie na reszte serwerów, cod'y .. gdzie jest multum pluginów. I gdzie tu jest logika? :D serwer z 40 pluginami (może i diablo nawet ma więcej) vs serwer z 15, bodajże -DD2 :)

A i chcę wam powiedzieć, że na DD2 występują tylko i wyłącznie crashe z powodu zbyt dużej ilości wysyłanych wiadomości do graczy, jak to już mówiłem rolowi.

Ten plugin crashuje serwer. 

(TY) Następnym razem, przed napisaniem odp na propozycje wgrania czegokolwiek upewnij się co to jest tzw. 'crash' (google ma wiele wyjaśnień, i też co powoduje to). 

Bo 'wy' rozumiecie to tylko jako padnięcie serwera. i tylko tyle

 

 

 

Teraz przechodze do propozycji kingi, bo robi się dyskusja z tym :) 

 

#1 Asysty chcesz widzieć, dla jednej połowy graczy (tych nowych) git, dla starych koniec gry, i to tak jest. 

Także żeby wprowadzić asysty potrzebujesz ponad połowę głosów graczy (i to dużej ilości graczy, nie użytkowników forum..) ja nie jestem już nikim na DD2 , ale jako opiekun zawsze robiłem wszystko dla dobra graczy, także jak tu podejmie te +50% użytkowników za wgraniem, to możemy stracić graczy. A tego byśmy nie chcieli chyba, już wystarczy że cs:go zabrał nam dużo graczy. Coraz więcej osób przechodzi na GO , i efekty są zauważalne od 3 stycznia. 

 

Asysty - Pierw ankieta z uczestnictwem wszystkich graczy serwera.

 

 

#2 Czyli zwykłe napisy na HUD'zie , fajne ale serwer nie jest śmieciowiskiem. Jeżeli tak dbacie o serwer, to najlepiej nie wgrywać zbędnych pluginów.

 

 

#3 Kinga, /przelej,.. Teraz słuchaj, dobrze każdy z was wie że serwer sam się nie utrzymuje, a utrzymują go dochody z VIP'ów oraz slotów. Jak by dodać twoją propozycje, to połowie by się to nie spodobało - Sytuacja z #1 Asysty, są gracze nowi i starczy, i każdy reaguje inaczej na zmiany. Zawsze się grało standardowy DD2, bez autokamp, bez przenikania, i też bez jakiś przelewanek. A teraz przechodzę do VIP'a - dostaje on dużo bonusów, dodatkowa kasa za zabicie, przeżycie rundy, paka, plant paki itd. Dodatkowo ma on zestawy broni, wiesz ile on (nawet ze słabym wynikiem) ma kasy w 5 rundzie? A nawet potem.

Przecież VIP'y rozrzucają bronie na respie, także przelewanki by były bardzo zbędne :D 

 

 

#4 Źle że mówicie że to tylko na TP, fajny plugin i poleciłbym go wgrać. Nie raz CT rashowali niemal po starcie rundy. Przed 30 sek. 

I to przez te 30sek się utrzymuje. Zmiana nawet nie potrzebuje udziału graczy w tym, prosta decyzja opiekuna. 

 

 

#5 Plugin chcesz usunąć, afk kicker. On właśnie kickuje graczy afk, to jest tylko taka informacja na czacie że gracze są nieaktywni

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wypowiedź Siwy, nie zgodzę się jedynie z:
 

 

także jak tu podejmie te +50% użytkowników za wgraniem, to możemy stracić graczy.

Nie widzę za bardzo jakim cudem gracze mają odejść z serwera, tylko dlatego że zostały dodane asysty. Przecież nie dzieje im się krzywa, kiedy dostaną fraga, gdy ktoś go dobił.

Tak czy siak, jestem na nie. Kto to w ogóle wymyślił :?

 

 

Źle że mówicie że to tylko na TP, fajny plugin i poleciłbym go wgrać. Nie raz CT rashowali niemal po starcie rundy. Przed 30 sek.

Oczywiście, linie rush'u nie są wyłącznie na TP. Jednakże zauważ ile wtedy stracilibyście graczy. Wystarczy spojrzeć na CT - każda runda - KAŻDA, to chodzenie na długą i wracanie się przez środek/resp TT. Jest za dużo takich osób by wprowadzać im jakiekolwiek zakazy. Poza tym, niektóre pluginy z liniami można w prosty sposób zbuggować - w pojedynkę czy we dwójkę. Nie radzę wprowadzać później za to banów, bo jeśli plugin nie jest doskonały, nie można (nie powinno) się za niego karać.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak dodać smugi za lecącymi granatami, z kolorami do nich odpowiednimi? Bo nie raz wybierając gdzieś, ktoś rzuca mi na ryj granat a ja nie widząc jaki odwracam się mimo że to był he, czy smoke, a tu mi wybiega wtedy typ na plecy i zabija, co bywa czasem denerwujące :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak dodać smugi za lecącymi granatami, z kolorami do nich odpowiednimi? Bo nie raz wybierając gdzieś, ktoś rzuca mi na ryj granat a ja nie widząc jaki odwracam się mimo że to był he, czy smoke, a tu mi wybiega wtedy typ na plecy i zabija, co bywa czasem denerwujące :P

 

No Ebolo to nie jest zły pomysł, może trochę by pomogło z tym oślepianiem swoich, bo zawsze można się odwrócić. No i kolejny plus do zwiększenia kultury na serwerze :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak dodać smugi za lecącymi granatami, z kolorami do nich odpowiednimi? Bo nie raz wybierając gdzieś, ktoś rzuca mi na ryj granat a ja nie widząc jaki odwracam się mimo że to był he, czy smoke, a tu mi wybiega wtedy typ na plecy i zabija, co bywa czasem denerwujące :P

 

Oczywiscie na nie.

Takie kolorki to dobre na for fany, a nie na powazny (jeszcze) serwer DD2.

Czekam na decyzje co do asyst, a w przypadku wgrania bede zmuszony pozegnac sie z Wami juz nieodwracalnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty jak dla mnie są dobre na mixach. To jest dd2 po co chcecie cos zmieniać póki na serwerze jeszcze jest full osób 31/32. Przenikanie - najbardziej bezsensowny pomysl jaki widzialem (oprócz tego na poczatku, choc i tak jest slaby, bo kiedy sie konczy to zaraz jak ktos jest w tobie to cie podsadza i stoisz na czyjejś glowie). Nie raz udalo mi się przy pomocy podsadzenia kogoś zabić, zaskakując kogos w ten sposób. Może i dobre sa te kolorki przy rzuceniu np he, ale to nie jest 4fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty na mixach? xD Huh, nie słyszałam jeszcze o takim czymś.. Chyba ktoś tu nie grał w życiu mixa, mix polega na grze TP, zupełnie inna bajka niż gra na serwerach publicznych. Zauważcie, że tu  zawsze każdy gra swoje i swoje chce mieć, także niepotrzebne są tu te asysty. Ja dalej pytam o ten plugin do rsów bo coraz więcej osób pyta się co leci w danym momencie ii co do kolorków przy granatach podtrzymuję swoją wypowiedź, może w końcu wtedy zmniejszy się oślepianie swoich.

Edytowane przez Justynka.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak dodać smugi za lecącymi granatami, z kolorami do nich odpowiednimi? Bo nie raz wybierając gdzieś, ktoś rzuca mi na ryj granat a ja nie widząc jaki odwracam się mimo że to był he, czy smoke, a tu mi wybiega wtedy typ na plecy i zabija, co bywa czasem denerwujące :P

Co? To jest dd2 nie 4fun. 

Chyba tylko ślepy nie zauważy że leci przed nim jakiś granat, zawsze można się delikatnie odwrócić dla pewności, to nie zajmuje aż tak dużo czasu.

 

Propozycja umieszczania paki gdzie się chce.

Chodzi o to że możemy ją przykleić do skrzynki na przykład. ;)

To też moim zdaniem zbyt 4fun. Nie widziałem jeszcze żeby na jakimś DD2 był taki plugin, zbędny obciążający serwer ;)

 

 

Tak jak część graczy w grze, proponuję zrobić ankietę odnośnie wyłączenia latarki.

Rzadko zdarza się że jakiś bot lata ciągle na latarce, a czasami w trupie gracze je włączają żeby zobaczyć czy ktoś kampi. Mi osobiście aż tak te latarki nie przeszkadzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało uwierz, że tu nawet te pół sekundy robi różnice :v A co do latarek to fakt, jest to denerwujące, gdy przy mnie ktoś biega z latarką, fpsy lecą w dół :_:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem kto tą latarkę wymyślił.. bez sensu..

 

 

pisałem  o tym już , ale lepsza opcja była by niż jakieś latarki , asysty i ciul wie co , wgrać plugin pokazujący czas bomby, myślę że to serwa nie obciąży..

 

 

Czekam na wasze zdanie..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plugin z paką został wgrany, latarka jest juz off. 
proszę tylko o opinie czy napis sie podoba i czy jest dobrze umieszczony w razie co mogę spróbować go umieściś gdzieś w rogu. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności