Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. powiem tak napis w tej częsci ekranu nie przeszkadza a jest dobrze widoczny i każdy wie kiedy jest paka podłożona a w rogu można nie zauważyć lub coś wiekszości osob co z imi pisałem nie przeszkadza więc raczej tak zostanie. 
Dodałem jeszcze plugin który pokazuje po lewej stronie ekranu jaką broń mamy. 
---->  Wyświetla ikonkę obecnie używanej broni. Zielony - dużo ammo, żółty - ostatni magazynek, czerwony - brak amunicji.

Mako jak wszystko w tej grze sie buguje xd 

Edytowane przez rolooo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak pozostalo 10 sek do wybuchu bomby to powinna byc piosenka np " za chwile wybuchnie bomba jee rozwali nas na calego " i tak dalej :D mysle ze to jest fajną propozycją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale dla mnie jest to troszkę dziecinne, dodawanie tego typu piosenek.

Licznik ma pomagać graczom, a jakaś piosenka na zakończenie odliczania jest zbędna.

Mamy rs'y które mają na celu uprzyjemnić rozgrywkę, a twoja propozycja ją tylko "ośmieszy".

Do tego nie zapominaj, że nawet ostatnie 10 sec bomby, to dalej jest moment gdzie gracze starają się zdobyć jakiegoś fraga, a jakiekolwiek dodatkowe dźwięki mogą im w tym przeszkodzić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak pozostalo 10 sek do wybuchu bomby to powinna byc piosenka np " za chwile wybuchnie bomba jee rozwali nas na calego " i tak dalej :D mysle ze to jest fajną propozycją :D

Kiedyś to było modne, teraz już chyba nigdzie tego nie ma xd

Nie lubię disco-polo :x Moim zdaniem odpada 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecz to jest zbędne xd bo i tak każdy woli w innym miejscu niż koło celownika

A takie czysto teoretyczne pytanie, po co są ankiety na tym forum? no chyba po to żeby uzgodnić odpowiednie dla wszystkich [znaczy większości] pozycję tego napisu... tak więc nie wiem w czym problem, każdy zagłosuje jak będzie to widział i ten punkt, który zdobędzie najwięcej głosów to roloo ustawi i tyle nie wiem o co te całe "halo"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesunąć napis "bomba wybuchnie, bla, bla" na dół, bo używam białego celowniku i trochę mi to przeszkadza :>

Dobry pomysł. Ja bym był za usunięciem tego zbędnego napisu ponieważ tylko i wyłącznie przeszkadza w grze. Może coś mniejszego dodacie? 

= Bomba :(czas) sec =

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie napisy są ok, w niczym nie przeszkadzają. 

Do regulaminu dodałbym taki pkt: 

-Jeżeli w którejś z drużyn pozostał jeden gracz i nie czuje się on na siłach to może przykampić/ nie wykonywać celów mapy by nie stracić broni. 

Wiadomo że nie każdy jest pro graczem i nie da rady sam na 5-10 osób, więc taki pkt by się przydał gdyż często widzę jak niektóre osoby dostają slay za nie wykonywanie celów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wydaje się fajny z pozorów, ale ci lepsi gracze też by to wykorzystywali tak więc nie wiem czy to dobry pomysł, po za tym jest podpunkt mówiący jasno o wykonywaniu celów, każdy ma obowiązek  tj. gdy TT nie podłożą paki to muszą to zrobić, gdy paka jest podłożona to CT muszą ją rozbroić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem za tym, aby admini przestali slapować ostatnią osobę w drużynie za cele, a po prostu jeśli ktoś nie reaguje na upomnienia to zostaje zgładzony. 

Punkt jest jasny i nawet ktoś kto nie jest pro graczem powinien wykonywać cele mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to jest wgrany slap żeby ruszyć gościa jak ktoś kampi jeśli sie nie rusza dalej to wtedy slay.

 

Jeśli kampi albo po prostu się nie rusza to rozumiem, ale za brak celów mapy bo biega po mapie i szuka killa zamiast szukać paki nie powinno być slapow. 

Według mnie łatwiej jest w takim momencie zgładzić taką osobę niż slapować i oddawać free killa przeciwnikowi. 

 

@ NexT.

Fajne ostrzeżenie jak dostajesz 10 slapów pod rząd, tobie może to nie przeszkadza bo adminów nie slapują, no chyba że robicie sobie "żarty" między sobą.

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie coś z tym napisem przez środek ekranu. Wgl ten plugin wadliwy jest i nawet jak nie ma paki to i tak on to widzi i liczy.
Super było bez tego. Co to ludzie nie umieją liczyć do 30?

Albo takie cyferki z odliczaniem pod radarem by dużo lepsze były.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masek ja też byłem slapowany -.- i nic mi się nie stało, admini nie mają prawa się "bawić" i tego nie robią. A nawet 10 slapow nie dostaniesz z 5 slapow i slay !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wgrajcie na serwer Afk kick ! Bo wczoraj bylo 1 vs 1 ct pilnowal paki a koles na respie tt afk ! I skonczyla sie runda i jest nastepna i to samo -.- denerwujace to jest bo nie bylo admina wogule :)

 

2.Nie slay goscia co jest sam na 7 tt i ma isc do paki -.- wiadomo ze nie rozbroi bo padnie i straci bron ! to jest bezsensu :)

 

3. Jak 2 razy ten sam koles nie wykonuje celow mapy to banujcie a nie slay ! Ban na 5 min wystarczy ze nie wykonuje celow mapy ! 1 zgladzenie a potem ban ! Moze nauczy cie robic cele wkoncu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga mam mega pomysł i będzie się wam podobał :D

 

Wiele graczy pytało mi się na serwerze jak ta piosenka lub inna się podoba ... cały serwer nie wie xd

 

To proszę wprowadzić komendę /playlist ! Jeżeli ktoś wpiszę /playlist to wyskączą mu w konsoli lub okienku na cs wszystkie piosenki serwera :)

 

Myślę , że to jest bardzo dobry pomysł i jeżeli się z nim zgadzasz to polub to :) !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności