Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie pamiętacie to był ten pomysł na free vipa w nocy , ale nie wypalił ;) , a co do przenikania moja uwaga jest  taka , ze jak ktoś w kogoś wejdzie bo buguje się smoke , i nie widać go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... demokratycznie mowisz? Nas jednak nie pytali czy chcemy spadochron usunąć.

Bo to by było za głupie żebym zrobił jakieś głosowanie.

Wy macie zdanie gdy chodzi o zmianę rozgrywki, i jakieś małe zmiany. Spadochron na DD2 jest niczym, śmieciem, dlatego został usunięty. 

 

Next pomysł mi zżarłeś :) Ale chodzi o to że tego się nie da wykonać, myślałem że poprzez dane pluginy będę mógł jednak coś jest nie tak i się nie udało. 

 

Rojson, nic nie ma za darmo :) A 1 dzień to całkiem dużo, serwer tak na siebie nie zarobi. Wystarczyło by wam że ustawiłem konkurs top 15, i chyba tyle z rozdawaniem vipów slotów.

 

Madri, to było zaskoczenie dla mnie, wchodze na DD2 a tu przenikanie :D Tak nie powinno być, a co do twojego bugu, wiem to :) 

Ewentualnie można będzie edytować plugin pod to żeby model był nieprześwitujący możliwe że wtedy ten bug zniknie. Jak będzie rolo to pogadam z nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że widoczny czas do wybuchu paki jest przydatny, tak więc jestem za tym aby po prostu zmienić wygląd i miejsce w którym się znajduje.

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ten plugin wyłączyłem, bo rolo mówił że crash był a ten plugin tylko by coś scrashował. 

Aktualizacja, jeżeli ktoś zauważy ze nie ma vipa/slota, to niech sobie przypomni na ile go kupował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ten plugin wyłączyłem, bo rolo mówił że crash był a ten plugin tylko by coś scrashował. 

Aktualizacja, jeżeli ktoś zauważy ze nie ma vipa/slota, to niech sobie przypomni na ile go kupował. 

Plugin całkowicie do wyrzucenia lub do naprawy, gdyż rozpoczyna się nowa runda i nie raz widziałem, jak nadal trwało odliczanie oraz grała muzyka.

Samo umiejscowienie napisu jest błędne.

 

"Dobry pomysł nawet lecz lepiej jak vipy by były darmowe w nocy (1:30 do 4:00)."

Faktycznie warto dawać darmowego vipa ludziom przez dwie i pół godziny.

 

Jeżeli już to od 22 do 7 aczkolwiek.. sam nie wiem. Posiadacie dość mocnego tego vipa (odzyskiwanie HP przy zabójstwie) zatem ~ marny pomysł.

 

Proponuję nie wprowadzać za szybko drastycznych zmian (mowa o różnych koncepcji Roloo oraz Siwego).

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ty by więcej ludzi grało w nocy , bo i tak w nocy nie ma pełnego serwa a więc to by zwiększyło liczbę graszy na serwerz jak i na forum . Można dodać na sayu spam np. "Od godziny 1:30 do 4:00 " kazdy gracz ma darmowego vipa " i tyle lub jakiś inny teks na 100% zwiększy ilość graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość graczy to albo uczniowie albo ludzie którzy mają prace więc i tak bd chodzili spać wcześnie niezależnie od vipa..

Poza tym vip na 2 godziny? Serio?

Kiedyś już był pomysł z darmowym vipem i nie wypalił więc po co temat drążyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comiesięczny konkurs top15 , z nagrodami w postaci usługi [VIP + Slot] albo VIP w godzinach. To albo to wybieracie, bo to by było nie sprawiedliwe dla osób grających na konkurs, wbija ci jakiś typek z vipem i psuje twoje statystyki gdy ty grałeś kiedy był wyłączony vip. Co to ma być, nie? 

Natomiast sprawa z nowym, generowanym na inną flage VIP'em nie wypali, bo już to próbowałem i nici z tego. 

 

Shadow, a rolo i siwy nie robią tego co im się podoba tylko graczom, + siwy bardziej myśli praktycznie :D 

 

Next, wyjaśnilem, nie ma vipa nie ma też napisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy plugin, dla adminów. 

Nikt się nie bawi komendami, bo zablokuje na daną flagę 'a'. 

Plugin umożliwia banowanie nicków, teraz latają coraz częściej reklamy, ip.. No i jeżeli zrobimy listę graczy o takim .. ip, bo to jest najczęściej. To w jakimś sensie przyblokujemy reklamowanie innych sieci, serwerów na serwerze. 

 

Komendy dostępne; 

 

 

 

amx_addnick "NICK GRACZA" // Nick zostaje dodany do listy zbanowanych nicków

 

 

Został też dodany plugin blokujący reklamy ip oraz stron www. na say'u. 

Osoba która zareklamuje serwer/sieć na say'u dostaje automatycznie perma.  +  Bany są zapisywane w amxbans.

 

 

#Aktualizacja, pliku który odpowiada za blokowanie wulgaryzmów. 

Teraz będzie blokować tylko wulgi, nie wszystkie, ale m.in nie będzie blokować niektórych części słów. 

 

 

 

 

 

PYTANIE do was

Te przenikanie to spore ułatwienie, na prawdę tego nie powinno być. Wielkim minusem jest to że poprzez prześwitujący model gracza (team) można widzieć przez smoke. Sytuacja awp na środku, jeden stoi przed tobą, ty widzisz wszystko normalnie. 

Niestety nie ma opcji zmienienia tego, sądziłem że jest ale to tylko przy wrogu. 

 

Jestem skłonny wgrać plugin który blokuje działanie flashy, gdy ktoś z twojego teamu rzuci ci go na ryj :) 

Ale kosztem tego przenikania. Przenikanie wróci do poprzedniej 'formy' czyli 8sek, góra 10 przenikania na respie. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma przenikanie do flasha?

Już widzę te wbity na BS, gdzie cała drużyna przeciwna jest zaślepiona, a Ty nie zwróciłeś nawet uwagi, że 3 osoby rzuciły mleko.

 

Przenikanie przy takiej ilości osób to nic, w porównaniu do anty-flasha od graczy z tej samej drużyny.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenikania jakoś dużo wcześniej na DD2 nie było, następnie częściowe przenikanie, -resp i każdemu pasowało, teraz nowi gracze przenoszą swoje nawyki ze swoich serwerów gdzie jest przenikanie, i chcą aby tutaj było tak jak na ich serwerach.

 

FFa jest specyficznym modem, gdzie pozostajemy przy realiu gry, jak byśmy grali mixa/singleplayer, nie ma żadnych zmian.

No jedynie mapy się różnią,  i tutaj dobieramy odpowiednie 'zmiany' (tu. pluginy) - serwer z większymi mapami, tak może być spadochron. 

(był o tym ostatnio poruszany temat) - DD2, na co tutaj spadochron? Ażeby grać, trzeba mieć też troche oleju w głowie, to na DD2 -5hp spadając z czegoś może doznać jedynie BOT

I pragnę aby tak pozostało, nie róbmy z DD2 czegoś nowego. 

 

Czemu akurat to albo to? 

Przenikanie, - jak wspomniałem wyżej, buguje się i to sporo ułatwia grę. Nie możemy tego tak zostawić, bugi należy eliminować a nie wpisywać do regulaminów, co będzie jeszcze +trudniejsze zadanie dla adminów. Rozpoznaj proszę, czy gracz ma anty smoke czy po prostu używa bugu? A za używanie bugów, jest perm, łaskawiej to tydzień. 

A też mówiłem, że nie da się tego pluginu zedytować. 

I jakie jest twoje zdanie o tym? Bo nie patrzmy na to tylko praktycznie, na serwerze nie ma bloków, ale co jest? Używanie bugów co wiąże się z karą, czyli na tacy dajemy bug, + ban dla gracza, osłabiając przy tym statystyki graczy na serwerze. 

 

Dlatego jestem bardziej za zwróceniem przenikania do wcześniejszej formy (10sek przenikania na respie) 

Ale za to, jestem skłonny (co wcześniej wykluczałem od razu) .. wgrać plugin anty-flash. 

 

 

I co teraz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty-smoke? Serio? Od kiedy w cs 1.6 smoke jest dużym utrudnieniem?

Kiedy ludzie tego używali (czy w ogóle)?

 

"A za używanie bugów, jest perm, łaskawiej to tydzień."

- perm? za bug? Gratuluję podejścia.

 

"Ale za to, jestem skłonny (co wcześniej wykluczałem od razu) .. wgrać plugin anty-flash."

Anty-flash jest już częściej wykorzystywany przez graczy i według Ciebie lepiej go wgrać? Nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo to zmieni rozgrywkę i sprowadzisz serwer do poziomu przedszkola.

Nie dość, że gracze będą mogli sobie wchodzić gdzie chcą to dodasz:

+ zdenerwowanie drużyny przeciwnej, bo rzucają mogą sobie nawzajem rzucać mleko

+ to jeszcze przez brak przenikania przy 15 osobach w jednej drużynie wprowadzisz tak jak było - ciągłe blokowanie i kolejne denerwowanie się graczy, ale z tej samej drużyny.

 

Zauważ ile osób wypowiada się w tej dyskusji, a ile gra na serwerze...

Ja swoje zaproponowałem - moje zdanie. Niech napiszą coś aktywniejsi.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 sekund może być, spokojnie zdąże wbić na długą w tt.

Nurtuje mnie jedno pytanie - anty flash, serio?

Co prawda - flash wnerwia co nieco, ale bez flasha nie ma wbijania... :)

 

@NexT. Zajebisty pomysł, vip od 1:30, grają 4 osoby, do 4:00, nie gra nikt...

 

Ogólnie zgadzam się w stu procentach z S}{adowem, śmieszne jest to co Wy tutaj wypisujecie, a doświadczenia nie macie...

 

Jeśli ja miałbym coś proponować, DLA DOBRA SERWERA, to są asysty.

Niedawno przebywałem na sieci, na której jest podobny serwer DD2.

Gdy dodali asysty, serwer błyskawicznie awansował o 150 miejsc w GT (tutaj może być podobnie), przez co graczy, którzy próbowali wejść na srv było bardzo dużo. Tutaj możnabyłoby wgrać asysty wstępnie na próbę.

 

Pzdr.

 

 

Edytowane przez neX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawe z astystami wyjaśniałem po każdej nowej propozycji, teraz odleguje cię do strony w tył, 2 stron, 10 stron i 20. I wiem o jakim serwerze mówisz z asystami, koleś porównaj ranking GT naszego serwera z nich, zobaczysz sporą różnice. 

Rozumiem że neX swój post napisał na podstawie shadowa, zaś shadow nie do końca mnie zrozumiał.

 

 

 

Nie dość, że gracze będą mogli sobie wchodzić gdzie chcą to dodasz:

+ zdenerwowanie drużyny przeciwnej, bo rzucają mogą sobie nawzajem rzucać mleko

 

CT gdy rzuci FB i w tym momencie oślepi członka CT, on nie będzie widział tego FB. 

Jeżeli TT oślepi CT to, CT będzie oślepione. To będzie tylko blokować oślepianie swojego teamu!

 

Kolejne, z bugowaniem. 

Widzę że moderator, a nie toś ty był GLOB Modem, czyli wyżej.. zapomniał o regulaminach serwerach, chyba że mamy kolejnego 'admina' który nie sugeruje się regulaminami, tylko swoim własnym. 

 

 

1.5 Całkowity zakaz bugowania oraz wykorzystywania bugów mapy i ewentualnych bugów moda, klas i perków !

2.21 Bugowanie - Perm

 

źródło; http://forum.cs-classic.pl/topic/2040-regulamin-serwer%C3%B3w/

 

 

 

 

+ to jeszcze przez brak przenikania przy 15 osobach w jednej drużynie wprowadzisz tak jak było - ciągłe blokowanie i kolejne denerwowanie się graczy, ale z tej samej drużyny.

Mówie, jeżeli występują bugi to trzeba je wyeliminować, możemy się spierać przez jeszcze kilka stron ale to i tak wyjdzie na to że plugin będzie zmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ten anty fb dla swoich?

TT jest w trupie i rzuca 5 fb na b i wbijają od razu, ct oślepieni a tt wybija wszystkich...

Sorry ale aż tak często nie dostaje fb na morde żeby taki plugin wgrywać :v

 

Co do przenikania myślę że gracze się przyzwyczaili już do niego... fakt smoke zawsze idzie na środek żeby zablokować awki a tam typek stoi przed awką i wszystko widać..

Mi jednak aż tak bardzo to nie przeszkadza ;) Poza tym mało osób robi coś takiego. 

Mi pasuje tak jak jest :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CT gdy rzuci FB i w tym momencie oślepi członka CT, on nie będzie widział tego FB. 

Jeżeli TT oślepi CT to, CT będzie oślepione. To będzie tylko blokować oślepianie swojego teamu!

 

Kolejne, z bugowaniem. 

Widzę że moderator, a nie toś ty był GLOB Modem, czyli wyżej.. zapomniał o regulaminach serwerach, chyba że mamy kolejnego 'admina' który nie sugeruje się regulaminami, tylko swoim własnym. 

 

 

Mówie, jeżeli występują bugi to trzeba je wyeliminować, możemy się spierać przez jeszcze kilka stron ale to i tak wyjdzie na to że plugin będzie zmieniony.

Shadow wszystko zrozumiał, to Ty nie rozumiesz jak bardzo zmienisz rozgrywkę tym wprowadzeniem anty-flash.

 

Powiem to samo, tylko inaczej:

 

Jeżeli TT śpieszy się od nowej rundy i rzuca mleko z górnego trupa na B, z pluginem anty-flash nie ma szans by się oślepili, zatem gdziekolwiek TT rzuci mleko, oślepi tylko CT, nie swoich. To zarazem spowoduje złość u strony przeciwnej - CT, bo dlaczego przeciwna drużyna ma nie dostać mleka, skoro jest w jego zasięgu. Tworzysz nieuczciwą walkę, która opiera się na skrajnym idiotyzmie i braku podstaw w umiejętności gry.

 

Co ma global moderator, który pilnuje porządku na forum do punktu w regulaminie serwerów dotyczących - serwerów.

Nikt na ten temat nie patrzy, jedynie autor przyszłego regulaminu serwera.

Jak sądzisz, który regulamin jest ważniejszy? Ogólny regulamin serwerów czy dedykowany DD2?

Jeżeli ktoś korzysta z bugg'ów czyli może to być w Waszym przypadku jedynie: patrzenie przez tekstury czy przez model przenikającego gracza to znaczy że ma dostać od razu perma? Dlatego uznaję Twoją politykę za dziwaczną, skoro się z tym zgadzasz.

 

Co oznacza ten admin w cudzysłowie? Niestety, nie potrafię zrozumieć Twoich marnych prowokacji.

 

 

Mówie, jeżeli występują bugi to trzeba je wyeliminować, możemy się spierać przez jeszcze kilka stron ale to i tak wyjdzie na to że plugin będzie zmieniony.

 

Wiesz ile jest przypadków, że ludzie rzeczywiście wykorzystują ten bug? Czy zostanie zmieniony - zobaczymy. Sam na serwerze nie grasz, zatem słuchaj się zdania graczy i nie wprowadzaj swoich głupich pomysłów, skoro każdy je neguje.

 

@NexT

Polecasz film: "Oślepieni" :D?

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

Antyflash-to jest głupota !! (patrz wyżej co napisał S}{aDoW i Mako) gdyż nie oślepi drużyny tt która wyjdzie od razu na B bo będą mieli "Antyflash" a ct to ?! Oślepieni ! a tt sobie strzela .

Przenikanie- co do "bugowania" że przez smoke widać to PIKUŚ w porównani z tym co by było gdyby nie było przenikania (były by same nerwy! i brak KULTURY przez graczy)

Edytowane przez NexT.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie proponuje wgrywać anty fb, lecz daje możliwość wgrania (dużo było takich propozycji do tego pluginu) ..jako rekompensatę wywalenia całkowego przenikania, wyżej już wyjaśniłem czemu pragnę zmiany. 

 

Shadow, regulaminy na forum obowiązują w całości, jeżeli się wypowiadasz w sprawach serwerowych to powinieneś znać nie tylko regulamin forum, (jak, co i kiedy można) ale też regulamin danego moda + ogólny regulamin serwerów.

I tutaj się sugerujmy 2 regulaminami, 1 danego moda (szczegóły) , i podstawy - ogólny dla każdego serwera 1.6 

Tak zareagowałem bo ty byłeś ten.. 'wielki' a no mówisz że nie potrzebujesz jako GM znać regulaminów. 

Co do tego porównania - admina, mówie o skiperku. Możesz sobie poszukać ;) temat na mnie-skarga, BF2. No i właśnie kolega banuje wg swojego uznania. 

 

Nie zauważyłem żeby ktoś na DD2 kiedykolwiek patrzył przez tekstury, jeden jest występujący ale to z winy autora mapy, czyli nie jest brany pod uwagę. 

Natomiast ten plugin, jest wgrany przez administracje DD2, czyli jest oczywiście do zmiany i tutaj trzeba podjąć decyzje co z nim.

 

Next a pikuś wiele znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next jaka kultura? 

 

Justynka, dlatego właśnie załatwiam to na forum a nie podejmuje zdania sam. A stać się tak nie stanie, serwer tętnił życiem przy każdej zmianie na serwerze, i nie ubywało nam graczy, Jak pare stron wcześniej pisałem mniej nam graczy ale nie z powodu że serwer się nie podoba, cs 1.6 jest bardzo stary i ludzie przechodzą na cs:go. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności